Страница 296 от 334 ПърваПърва ... 246286294295296297298306 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,426 до 4,440 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #4426

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Стига,бе Миланов,но си назад !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #4427

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Кондекс са отпуснали повече ТО от Климаком и са вдигнали оборота. Като гледам моят 25ZM-S как работи и като прочетох три пъти темата за ZGX от преди 10 години, не виждам какво са променили в алгоритмите и начина на работа.
    /Мое мнение, не обобщавам и не претендирам да е вярно във всички случаи./
    А защо смяташ, че МЕ не работят постоянно он/оф с по-високите си минимуми, спрямо МХИ. Ауто вентилатора им е отвратителен, дефрост алгоритъма също. Е, извинявай, по-добре да ми влиза в он/оф ама да прави редки и нужни дефрости. Заповядайте да поживеете на Дунава, с влажност 80-100% и ниски температури и тогава ми хвалете МЕ. И постоянното ръчно регулиране на вентилатора е адски досадно, особено в големи помещения на Ауто ще си умреш от студ.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    chany, Genadi80 и Stankov85 харесват това.

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #4428

    Отговор: Избор на климатик 2017

    А въпросът е сериозен ,ама е лудост

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    На Миланов машините никога не работят както ги е проектирал. Все нещо не пасва.
    Това за проектиране е глупости!
    Да обяснявам ли,как става?!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4429

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    На Миланов машините никога не работят както ги е проектирал. Все нещо не пасва.
    Вземете пробвайте на шестицата дали може да се промени или изключи кул драфта с указанието което е за 8-та, сузумито и мирая. Ако стане ще заработи както трябва.
    Хевитата може и да не ми ги хвалите толкова. Хубави климатичета, ама чак толкова....10мин/5мин/пук-пук и пак същото. За през деня или в хола са си екстра. Даже на моменти е по-ефективен от дайсейкая. Странно, но така излиза според китайските джунг-мунг ватметри.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #4430

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Миланов,или си много нервен или късмета ти е такъвДнес бях при майка ми за един час,и през това време да е изпукала пластмасата два или три пъти .След това тишина.
    rosswen одобрява това.

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #4431

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Ай стига бе Миланов!?
    Ползвам евро клими?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    2
    #4432

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Убедихте ме момчета,това ще е Mitsubishi Heavy SRK/SRC 25 ZSX-S Diamond
    Много благодаря !
    Бъдете живи и здрави!
    rosswen одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4433

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Миланов,или си много нервен или късмета ти е такъвДнес бях при майка ми за един час,и през това време да е изпукала пластмасата два или три пъти .След това тишина.
    Какво да ти кажа. От към втулката почна да потраква още от закупуването му, от кондекс идваха да му поизкриват ламарините, че външното беше станало като трактор. Все дребни незначителни неща, които през деня за няколко часа гостуване дори няма да направят впечатление камо ли да издразнят човек.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #4434

    Отговор: Избор на климатик 2017

    radka, само да Ви кажа, че при официалния вносител избрания модел от Вас не е наличен...Очаквайте го към Нова година...

  12. Novice Аватара на Anelia
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2
    #4435

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте!

    Бих искала да ви помоля за помощ при избор на климатик, защото нищо не разбирам, а желая да закупя нещо качествено, което да работи максимално безпроблемно, тихо и ефективно. В момента съм с една конвенционална Осака (на 10 години), 18-ка и си работеше ОК, но вече прави проблеми и след няколко "ремонта", ми омръзна!

    1. Климатикът е за вкъщи, за холно помещение, около 35-40кв.м.
    2. За охлаждане и за отопление, като ме интересува предимно отоплението да е много добро, защото съм с бебе.
    3. Втори етаж от стара къща (гредоред), с високи тавани (3м.), външна изолация, ПВЦ дограма, южно изложение
    4. За град Пловдив става въпрос, центъра. Къщата гледа към градската градина
    5. Желана температура през зимата - макс около 25-26 градуса. През лятото няма значение, всичко ме устройва
    6. Изолация има външна на цялата къша, но не знам с каква дебелина е. Таваните са с гиспокартон.
    7. Ел уреди няма, освен телевизор
    8. Сумата не е от съществено значение, но в рамките на приемливото (под 3000лв) е за предпочитане.

    Благодаря предварително за помощта!

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #4436

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Имате възможност за няколко варианта, но смятам, че оглед е необходим за да се преценят по-точно нещата. Иначе, на първо четене 18LFC, Hitachi 50, MHI и т.н.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #4437

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Нещо не можах да го видя.
    Имаше го само през Android приложението - има разлики между сайта и приложението.
    Не знам дали е било възможно да се купи...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Anelia Виж публикацията
    Здравейте!

    Бих искала да ви помоля за помощ при избор на климатик, защото нищо не разбирам, а желая да закупя нещо качествено, което да работи максимално безпроблемно, тихо и ефективно. В момента съм с една конвенционална Осака (на 10 години), 18-ка и си работеше ОК, но вече прави проблеми и след няколко "ремонта", ми омръзна!

    1. Климатикът е за вкъщи, за холно помещение, около 35-40кв.м.
    2. За охлаждане и за отопление, като ме интересува предимно отоплението да е много добро, защото съм с бебе.
    3. Втори етаж от стара къща (гредоред), с високи тавани (3м.), външна изолация, ПВЦ дограма, южно изложение
    4. За град Пловдив става въпрос, центъра. Къщата гледа към градската градина
    5. Желана температура през зимата - макс около 25-26 градуса. През лятото няма значение, всичко ме устройва
    6. Изолация има външна на цялата къша, но не знам с каква дебелина е. Таваните са с гиспокартон.
    7. Ел уреди няма, освен телевизор
    8. Сумата не е от съществено значение, но в рамките на приемливото (под 3000лв) е за предпочитане.

    Благодаря предварително за помощта!
    Пишете на ЛС на "Aleksandars" или "necata2" и всичко ще си дойде на мястото !
    Mega, toto4ev, toto_toto и 3 други харесват това.

  16. Novice Аватара на Anelia
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2
    #4438

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря много. Ще се свържа на ЛС

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    160
    #4439

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Какво да ти кажа. От към втулката почна да потраква още от закупуването му, от кондекс идваха да му поизкриват ламарините, че външното беше станало като трактор. Все дребни незначителни неща, които през деня за няколко часа гостуване дори няма да направят впечатление камо ли да издразнят човек.
    Същата работа е и при мен с втулката и всичко описано от теб.
    Този пост е редактиран от avenger; 02-12-17 в 19:25.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4440

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от shener84 Виж публикацията
    същата работа е и при мен с втулката и всичко описано от теб
    За съжаление такава е реалността, за втулката е неприятно защото ту се появи ту изчезне тракането и да извикаш сервиз няма гаранция, че като дойдат ще се разтрака.
    Но това не пречи да се промотира за спалня, или по скоро промотираше./минало време, изчерпан е модела май/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе