Страница 37 от 72 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 1080

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #541

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Показва, че каналът има отделен поток за субтитри. Явно с повече черти означава, че има повече от един поток, но не съм сигурен. При мен излиза само тази с една черта на HBO каналите при виваком.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #542

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Наистина се оказа така. Чертата показва, че има допълнителни субтитри.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #543

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Извинявам се, ако вече е написано някъде, но не мога да открия информация как се проверява с какъв панел е телевизора (KS7002). Предполагам, че е през сервизното меню, но аз не разполагам със стандартното дистанционно, a инструкциите, които намирам включват употребата му. Има ли други варианти?
    Този пост е редактиран от Creep; 24-04-17 в 01:35.

  5. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #544

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Va panel Edge led

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #545

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Creep Виж публикацията
    Извинявам се, ако вече е написано някъде, но не мога да открия информация как се проверява с какъв панел е телевизора (KS7002). Предполагам, че е през сервизното меню, но аз не разполагам със стандартното дистанционно, a инструкциите, които намирам включват употребата му. Има ли други варианти?
    Има , разбира се ! Принципно в сервизното меню не се бърника , освен ако не си сервизен техник !
    Примерно - това

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #546

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Благодаря, колеги, но мен по-скоро ме интересуваше FA01 или AA02... освен това, не смятам да бърникам, а да гледам.
    Този пост е редактиран от Creep; 24-04-17 в 08:23.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #547

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Civica, би ли ми казал за сервизното меню на KS7000/8000. Понеже КS7000/8000 нямат нормално дистанционно, се наложи да взема от комшията и да пробвам Info -> Menu -> Mute -> Power. Естествено не проработи. Та аз от 5 месеца ровя за сервизно меню и не намирам, би ли ми казал как да го отворя. Освен това в сервизното меню има доста приятна информация от типа какъв ти е панела, колко часа е работил телевизора и т.н.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #548

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Честно казано и аз търся как да влезна в сервизното меню защото искам да видя отработените часове на телевизора.
    Срам не срам, и аз търся LCD да сменявам моята плазма и към момента 55KS8002 ми е сред фаворитите /заедно със Sony 55XD9305/.
    Тъпото е, че никъде из магазините няма запечатани бройки, а само мостри. Нещо не ме кефи идеята да платя за нов телевизор, висял близо година в магазина, където всеки пипа и ръчка.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #549

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    @lazarus18 Дано не се счете за реклама, но аз взех моят 55KS7002 на връх Великден от Т*хМ*рт София на доста ниска цена (в сравнение с 2та най-поулярни доставчика на черна и бяла техника), като беше запечатка, и то произведен месец Март 2017 - може да провериш какви са цените и наличностите там.

    Иначе имай предвид, че ако като мен сменяш PANASONIC плазма за SAMSUNG LED ще страдаш много - качеството на сглобката е под всякаква критика - отлепя се задния капак и се отваря, а той самия е направен от гадна лъскава пластмаса. Освен това VA матрицата има много малки ъгли на видимост, и ако не я гледаш абсолютно фронтално, дето се вика леко да се изместиш на дивана и веднага се измива. Разбира се, това в магазините не е толкова видимо, защото там телевизорите са избичени на max и осветлението е различно от домашното.

    Иначе, ако преглътнеш горните две неща, KS7002 не отстъпва по нищо на предишната ми плазма като качество на картината/черно/цветове, даже може би е и по-добър, да не говорим за това, че не пече и не харчи толкова, а и UHD+HDR е доста впечатляващо...
    Този пост е редактиран от Creep; 24-04-17 в 12:46.

  12. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #550
    Цитат Първоначално публикувано от Creep Виж публикацията
    Благодаря, колеги, но мен по-скоро ме интересуваше FA01 или AA02... освен това, не смятам да бърникам, а да гледам.
    AMVA3 нещо такова го дават. Ако не съм видял друго?

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #551

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Малкия ъгъл ще го преглътна някак. Реално ще ми се налага да гледам под голям ъгъл от трапезарията, но не е фатално защото тогава обикновено е за фон.
    Повече ме притесняват неравномерната подсветка, по-лошото черно на тъмно, проблемите от локалното затъмняване.

    Явно ще трябва да си променям навиците на гледане и да светкам всички лампи в къщата за да маскирам всички проблеми

    ПП. Благодаря за информацията за магазина. Ще проверя как са с наличностите.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #552

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    То ако г.едаш HDR , така или иначе ще т,ябва да е на осветление ... Д,уг ва,иант е домашно нап,авен Амби.айт.
    Ако не е п,об.ем цената пог.едни Сони 9003 се,ията ...

    пп Да му ... и тъпия Уйндоус . изчезнаха ми "p" и "л" (л-то го наме,их на мястото на запетаята)

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #553

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    ...
    Повече ме притесняват неравномерната подсветка, по-лошото черно на тъмно, проблемите от локалното затъмняване.

    Явно ще трябва да си променям навиците на гледане и да светкам всички лампи в къщата за да маскирам всички проблеми
    При мен се падна доста равномерна подсветка, направо не е за вярване чак, а черното на тъмно не свети - нищо общо с IPS. Общо взето черното на тъмно, ако не по-добро, не е в никакъв случай по-зле от на плазмата. Т.нар. проблеми с локалното затъмяване мен не ме притесняват.
    Единственото ми недоволство е от сглобката и притеснението, че ще се наложи да ходи по сервизи в някакъв момент (предвид марката), както и от невероятно острите ъгли на гледане, което ме изненада като го поставих и настроих вкъщи. Довечера мога да постна моите настройки, ако някой проявява интерес да ги опита.

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #554

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Какво да му гледам на HDR-a? Някой друг рекламен клип.
    Те и без това сегашните телевизори са далече от пълното покриване на стандарта.

    Толкова ли за 15 години не успяха да направят един светен телевизор без да ти се набиват куп недомислици в очите.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #555

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Какво да му гледам на HDR-a? Някой друг рекламен клип.
    Те и без това сегашните телевизори са далече от пълното покриване на стандарта.

    Толкова ли за 15 години не успяха да направят един светен телевизор без да ти се набиват куп недомислици в очите.
    По тракерите има вече не малко филми в HDR, аз лично ги плейвам отлично през DS Video app for Tizen, тъй като стриймвам от Synology NAS.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 72 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 14:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе