Страница 16 от 75 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1112

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #226

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Ако някой се е престрашил да го инсталира, да сподели как е.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на stensy
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #227

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Че то не е страшно толкова, че да сме се престрашили. Само да се прибера и го флашвам. От кога го чакаме великия ъпдейт. :-)

  4. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #228

    Отговор: SONY телевизори 2017

    В смисъл дали има положителен ефект, да не се окаже по- зле. В руски сайт прочетох следното:
    На первый взгляд уже есть положительные моменты. Анимации наконец-то стали более-мнее плавные, но все равно подлагивает.
    Флашката празна ли трябва да бъде, или е достатъчно да бъде в основната директория?

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #229

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Желателно е флашката да е празна....в момента го инсталирам....вече почти 30мин.
    После ще пиша какво е положението....

  6. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #230

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Пуу разгеле... по-късно и аз ще го сваля, за да го инсталирам. От кога го чакам този велик ъпгрейд.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #231

    Отговор: SONY телевизори 2017

    И така...ъпдейтнах преди малко..точно 45мин. ми отне инсталацията.
    От краткото време през което го разцъках ,забелязах следните промени:
    1. Най-накрая са оправили GUIDE..по-бърз е и вече го няма двойното превключване.
    2.Лентата за звука е преместена долу в ляво,по-семпла и изчистена
    3.Менюто на DISCOVER леко се различава от предходното,като картинките на тв каналите са още по-идиотски от преди
    4.На тези които имат тъчпад дистанционно и ползват гласови команди,вече светва оранжев диод по средата,до сега не го бях забелязъл.
    5.Av component входа вече не е активен в менюто/иконката я има/,ама не работи
    6.КОДИ вече разпознава името на флашката както сте си я кръстили
    7.Всички приложения си работят,няма промяна и в настройките
    8.В менюто за настройките на звука са добавили"Приоритизиране на аудио система"-каквото и да значи..
    9.В полето с приложения вече има иконка"recorded title list"
    10.Като цяло имам чувството че телевизора е станал по-бърз и специално звука по-бързо се усилва и намалява

    За сега съм доволен от ъпдейта,ако някой е забелязъл други промени....нека ги сподели...

    ПП Могат да се местят приложения на USB памет,с цел увеличаване наличното място в телевизора...което е много яко,обаче форматира ли веднъж телевизора флашката,край..остава си само негова,така че си имайте едно на ум.......това го пише в инструкциите като натиснете бутона HELP
    Този пост е редактиран от iveto; 22-02-17 в 20:00.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #232

    Отговор: SONY телевизори 2017

    И аз го инсталирах за по малко от 20 мин. Първите ми впечатления са че лагавото меню за сканиране на канали работи светкавично както и целия телевизор работи по-бързо.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    41
    #233

    Отговор: SONY телевизори 2017

    и аз го инсталирах за около 10 мин. Не виждам разлика в бързодействието, но аз нямам телевизия, ползвам го за youtube и филми. При мен имаше проблем с wifi дано са го оправили.


    сега като разцъках забелязва се, че е по-бързо, в youtube определно се търси по-добре, преди постоянно очакваше гласови команди.
    Този пост е редактиран от Percey; 22-02-17 в 20:10.

  11. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #234

    Отговор: SONY телевизори 2017

    При мен се инсталира за 40 м. Явно зависи какви програми има инсталирани.Определено ОС е по- пъргава.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #235

    Отговор: SONY телевизори 2017

    При мен спря да разпознава флашката с която го ъпдейтнах, даже я форматирах и не иска да я види а като сложа другата която е по малка я вижда. Върнах му фабрични но пак не иска. Някой да помогне ако може.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #236

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Няма ли ота? Трябва ли да е на флашка?

  14.  
     
  15. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #237

    Отговор: SONY телевизори 2017

    В руския сайт някои споделиха, че вече има, така че предполагам и при нас всеки момент ще има.
    Пришло обновление по сети (через телек подключенный к вай фаю не через флешку). Нажал обновить с дуру, короче после обновления, андроид, видимо как в телефонах, попытался оставить все программы, что были установленны, нажал хоум все программы на месте, нажал тв, поклацал по программам по телегиду опять хоум и понеслось - ошибка за ошибкой, то черный экран, то белый, пульт ни на что не реагирует. Кое как после выдергивания питания добрался до настроек и сбросил до заводских. Все настроил по новой, теперь все хорошо. В общем, похоже, не будет лишним перед обновлением сделать сброс настроек на заводские.
    Само че е имал проблеми и се е наложило да ресетне настройките. Възможно е да е случайно.

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #238

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от slaitt Виж публикацията
    При мен спря да разпознава флашката с която го ъпдейтнах, даже я форматирах и не иска да я види а като сложа другата която е по малка я вижда. Върнах му фабрични но пак не иска. Някой да помогне ако може.
    Как не я вижда?...сега с новото меню,като поставиш флашката има опция за безопасно изваждане..ако си маркирал"изваждане" ,а флашката си стои в USB-то,няма как телевизора да я види...трябва пак да я извадиш и поставиш...сега пробвах с мойта,с която ъпдейтнах....няма никакъв проблем....работи си чудесно...

    Да не си я регистрирал за запис?..гледам че вече може и на флашка да се записва...
    Този пост е редактиран от iveto; 22-02-17 в 20:43.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #239

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Нищо не съм маркирал нито съм я регистирал за запис.

  18. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #240

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    В руския сайт някои споделиха, че вече има, така че предполагам и при нас всеки момент ще има.

    Само че е имал проблеми и се е наложило да ресетне настройките. Възможно е да е случайно.
    Този е на 6 водки...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 75 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 12:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе