Страница 19 от 75 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1112

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #271

    Отговор: SONY телевизори 2017

    armil4ev, AppStarter -има го в маркета сменя Нетфликса -аз го бях направил на ю туб , може и на друго приложение.След ъпдейта обаче при мен не работи.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #272

    Отговор: SONY телевизори 2017

    При мен бутона NETFLIX работи,включва си приложението,но аз не съм го променял да стартира друго.....

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #273

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Ъпдейтнах го успешно, но съм с мтел сет топ бокс и не виждам никаква разлика в работата.

  5. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #274

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    При мен бутона NETFLIX работи,включва си приложението,но аз не съм го променял да стартира друго.....
    А при мен беше инсталиран AppStarter и след ъпдейта бутона спря да работи. Деинсталирах, инсталирах, пак деинсталирах програмата, ресетвах, но бутона си остана неактивен. Изглежда при ъпдейта нещо се е сбозило и няма оправяне, освен с преинсталация на фърмуера.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #275

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Нещо след тоя ъпдейт доста работи спряха да работят както трябва. Es file explorera не работи с външна памет, utorrenta не работи и той с външна памет също и флашката не иска да я форматира като вътрешна памет. Друг има ли същите проблеми?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #276

    Отговор: SONY телевизори 2017

    eleena , направи ли резет защото аз не и сега установявам че Ю туб периодично забива.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #277

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Със Сони 50W809C съм и мисля утре да му направя новия ъпдейт, но имам няколко странични въпроса:
    1. От iveto разбирам, че GUIDE (EPG) е подобрено, но ме интересува конкретно дали при натискане на бутона GUIDE продължава да го има това неприятно появяване на черен екран и спиране на звука за 1-2 секунди или е оправен този проблем?
    2. Не е ли по-правилно връщането към фабрични настройки да бъде направено преди стартиране на актуализацията на операционната система?
    3. Тъй като съм спрял автоматичните актуализации на Kodi (използвам 16 версия) и на Es file explorer, връщането на фабричните настройки на телевизора и инсталирането на Android 6.0 ще доведе ли до автоматично инсталиране след това на най-новите версии на тези две приложения?

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #278

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Бутона guide като го натиснеш таблицата се появява веднага без да изчезва картината и звука не спира. И при мен бутона netflix не работи.

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #279

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Неразбрах,,,бутона Netflix не работи,в смисъл ако преди това сте променили предназначението му и не отваря избраното от вас приложение....или изобщо неработи,даже не включва и самия Netflix?....

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от AContador Виж публикацията
    Със Сони 50W809C съм и мисля утре да му направя новия ъпдейт, но имам няколко странични въпроса:
    1. От iveto разбирам, че GUIDE (EPG) е подобрено, но ме интересува конкретно дали при натискане на бутона GUIDE продължава да го има това неприятно появяване на черен екран и спиране на звука за 1-2 секунди или е оправен този проблем?
    2. Не е ли по-правилно връщането към фабрични настройки да бъде направено преди стартиране на актуализацията на операционната система?
    3. Тъй като съм спрял автоматичните актуализации на Kodi (използвам 16 версия) и на Es file explorer, връщането на фабричните настройки на телевизора и инсталирането на Android 6.0 ще доведе ли до автоматично инсталиране след това на най-новите версии на тези две приложения?

    1.Гайда е оправен...направо лети..няма го двойното премигване
    2.Към фабричните настройки се връща след ъпдейта,за да тръгне системата на чисто,аз не съм го правил,минах само с чистене на кеша и студен рестарт,не ми се занимава една седмица с настройки и инслации на приложения,за сега всичко работи добре.
    3.След връщане на фабричните настройки ще се изтрият всички качвани от вас приложения,в това число и коди,едва ли ще се инсталира автоматично после...при мен коди си беше инсталирано на телевизора като го купих,,,,,ама от тогава съм го преинсталирал няколко пъти...незнам какво се плашите от новата версия ,всичко си работи без проблем...преди може да е имало нещо ,но сега са го оправили и си е ОК.
    Този пост е редактиран от iveto; 24-02-17 в 17:53.

  12. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #280

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Направил съм хард ресет след ъпдейта( май по- правилното е преди това, затова обновлението ми беше 40 м.) и като че ли всичко вече работи на 6 Преди блутут ми се включваше сам, сега го няма този проблем. За GUIDE не мога да коментирам, тъй като съм на булсатком IPTV. За нетфликс бутона- изглежда самото приложение AppStarter не работи с новата версия на ОС. Забравил съм, че съм деактивирал нетфликса, и за това не ми тръгваше. След като го активирах, бутона проработи, но за нетфликса само. Явно ще чакаме обновление на AppStarter. Коди вече няколко пъти го инсталирах по различни причини и има голям ефект- което не ми беше ясно ми се проясни Така че за тези, които не са много на ти с Кодито- смело връщайте първоначалните настройки и започвайте отначало- така ще се научите по- бързо.

  13. Junior Member Аватара на stensy
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #281

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Аз ъпдейтнах и после върнах фабричните настройки. Това е правилния начин за да нямате дертове. Кодито му свикнах с новия скин и дори работи по-добре с него според мен. Телевизора си бачка супер и няма лагове.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #282

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Отново да попитам,хард диска продължава ли да работи,след като изключите телевизора?
    Преди го имаше този проблем,понякога спираше след 20-30мин.,понякога си работеше по цяла нощ.
    Поради тази причина аз го смених с SSD,и от тогава си спира след около 15мин.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #283

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Oтнoвo дa пoпитaм,xapд диcĸa пpoдължaвa ли дa paбoти,cлeд ĸaтo изĸлючитe тeлeвизopa?
    Πpeди гo имaшe тoзи пpoблeм,пoняĸoгa cпиpaшe cлeд 20-30мин.,пoняĸoгa cи paбoтeшe пo цялa нoщ. Πopaди тaзи пpичинa aз гo cмeниx c ЅЅD,и oт тoгaвa cи cпиpa cлeд oĸoлo 15мин.
    Това, от прочетеното в интернет, мисля, че е от заложения "sleep time mode" на хард диска (кутията, в която се държи). Аз използвам два (3,5" извадени от настолен компютър) хард диска (Toshiba 1 TB и Seagate 500 GB) на телевизора с кутия (ето тази:CAPTIVA HDD 35 USB3 - Captiva) - единия за запис, другия пълен с музика, филми, снимки и т.н. И двата хард диска "заспиват" (светва червеното индикаторче на кутията) след 5 минути бездействие, което, доколкото четох, се дължи на заложеното време в контролера на кутията.
    За външните хард дискове на Western Digital мисля, че има някаква програма, с която да се регулира времето за преминаване в "спящ режим", но за SSD - нямам никаква идея.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #284

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Тези дискове не са ли с външно захранване.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #285

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Тези дискове не са ли с външно захранване.
    Да, и двата диска са в кутия с външно захранване.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 75 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 18:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 12:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе