Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 159

Избор на ресийвър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #121

    Отговор: Избор на ресийвър

    Те за ставане - стават , ама аз бих предпочел с Q300 комбинацията или Сензор 7 комплекта .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #122

    Отговор: Избор на ресийвър

    И на мен ми харесва Сензор 7, ама къде да го сложа

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #123

    Отговор: Избор на ресийвър

    При мен има място ! Шегичка .

    Иди чуй комплекта на КЕФ , наистина е по-скъп , ама , ако наистина мястото е проблем , няма да имаш избор . Това е елегантен комплект , предназначен за монтаж на стена . Не е нов модел , от 2011 е , но си е марка и качеството ти е гарантирано .

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #124

    Отговор: Избор на ресийвър

    +1 за Сензор 7 комплекта.....сензор 3 със стойки пак същото място ще заемат,че и повече....20 и някаолко квадрата помещение толкова много ли си го претрупал ,че да няма място за 2 стоящи колони?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #125

    Отговор: Избор на ресийвър

    Даже гледам , че са на "промоция" в ТП - КОЛОНА DALI ZENSOR 7 | 01.03.17-07.03.17 | Технополис БГ

  7. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #126

    Отговор: Избор на ресийвър

    Чети, мисли не бързай с ОТ (ако имаш възможност слушай) този избор е по-важен от избора на ресивър. Дори ако трябва купи си нещо евтино и слушай и след време като разбереш какво не ти харесва вече ще знаеш какво точно търсиш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #127

    Отговор: Избор на ресийвър

    Аз вече си взех Сензор 3 и затова Ви пиша, да не качвам снимки, ама помещението ми е много в едно - кухня, хол....всекидневна, затова нямам много място. А далитата ще си ги слушам и като "порасна" както казва един познат, трябва да измисля нещо, иначе комбинацията - тройките за съраунд, отпред седмици най ми допада амааа. Затова се замислям по-натам дали да не преместя Далитата в другата стая, а за хола да измисля кякаква глупост по стените или други някакви малки..гледам на BOSE има някакви.....но не знам тези малки говорителчета някак си не ми вдъхват доверие, но предполагам това е от неразбиране

    - - - - - - - - - -

    и още нещо от TV то звука някак ми е по-тих, свързал съм го през ARC с HDMI Inakustik HDMI 1.4a Flat Cable

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #128

    Отговор: Избор на ресийвър

    Само да спомена . На Босе хич да не те притеснява малкия им размер , свирят си доста прилично , но си имат и цена . За кино са по-удачни като избор .

    Може би такъв трябва да е звука , кабела е качествен , освен ако има и някакви настройки за това от ресивъра ти , което е възможно , предвид възможностите му .

    - - - - - - - - - -

    За слушане на музика си се оборудвал , но за кино без пълен комплект ОТ не става , било то и някакви . За малко помещение 20/25 м2 , като твоето , всичко по-прилично като качество върши работа . Говоря за комплект тонколони .

    - - - - - - - - - -

    Примерно това - предложение !

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #129

    Отговор: Избор на ресийвър

    М то като ще са някакви малки...вариант...

    Dali Zensor Family 1 Black 5.1 Surraund Set | Авител

    Винаги може да си надградиш с по големи след време
    Този пост е редактиран от frodo; 02-03-17 в 10:36.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #130

    Отговор: Избор на ресийвър

    Даже по THX стандарта, поне преди години нямаше специални изисквания за съраунд колоните ,можеш да минеш с нещо евтино или сензор 1 за пълна съвместимост .Така е при приятел и звука е отличен в подобно помещение 18-20 кв.трябва да е .Отпред сензор 3 отзад сензор 1.Без суб няма да стане работата за кино.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #131

    Отговор: Избор на ресийвър

    "Слабият" звук е от източника , пусни на канал с ДД звук и ще е по-добре , но пак няма гаранция , защото не де знае какво и с какви корекции стига до теб . Същото е и с филмите от торентите - големи разлики в нивото между различните релийзи - виж DD TrueHD май не съм срещал с ниски нива , а и динамиката е по-голяма .
    Някои тв имат възможност за регулиране нивото на цифровите изходи.
    Също и ако "барнеш" нивата в еквалайзера може да има лека промяна към "по-силен" звук .
    Също сега като нямаш още субуфер може да сложиш предните на "големи" .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 02-03-17 в 15:39.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #132

    Отговор: Избор на ресийвър

    Да си пусне една оптика.

  16. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #133

    Отговор: Избор на ресийвър

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Да си пусне една оптика.
    По оптика - 1.5 Mb/sec DTS core audio, за DTS HD-MA и Dolby TrueHD е необходима връзка чрез HDMI.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #134

    Отговор: Избор на ресийвър

    Здравейте, незнам дали в темата е мястото, ама може ли някой да сподели, откъде музика с хубаво качество. В Замунда нещо постно, мпз няма смисъл, все пак не съм си купил телефон. И още един въпрос, има ли огромно значение какъв е източника, защото отделен сд или блурей нямам, имам само на компютъра

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #135

    Отговор: Избор на ресийвър

    Има на много места , зависи какво ти трябва . Аз ползвам от братушките - rutracker ! Има смисъл от мп3 , все още .
    Има значение какъв е източника , различен хардуер и възможности , но за всеки слух е различно .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на ресийвър
    От getsata73 във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 03-12-16, 16:49
  2. Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации
    От citroen във форум Аудиотехника
    Отговори: 21
    Последно: 02-05-15, 17:31
  3. Избор на тонколони и ресийвър
    От aldokalcone във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 29-03-14, 16:52
  4. Помощ за избор на ресийвър и колони!
    От LilScrappy във форум Аудиотехника
    Отговори: 52
    Последно: 01-10-10, 10:40
  5. Помощ за избор на колони с буфер и ресийвър ?
    От ncuxapu3aJl във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 01-05-09, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе