Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By ilhanbg

Lg LA 620 няма връзка с интернет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #1

    Lg LA 620 няма връзка с интернет

    Здравейте приятели,
    вероятно след последния ъпдейт интернет връзката изчезна.
    Тв то не може да се свъре нито чрез безжична връзка нито чрез лан кабел.
    Първия случай ми дава "Безжичната мрежа не е налична" а втория " свъжете кабела алабала" , отделно от това често лагва ужасно.
    Примерно искам да увелича звука натискам и чакам 5-10 сек за да подейства, отделно ходенето по менюто е много трудно (невинаги но повечето случаи) лагването е 10-20 секунди.
    Най-вероятно се касае за бъгав софт, има ли начин да върна фабр. настройки?
    Благодаря
    Liusiana одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    22
    #2

    Отговор: Lg LA 620 няма връзка с интернет

    Аз имам същия телевизор Lg LA 620 и от 2 дни имам същия проблем. Не мога да направя интернет връзка с рутера си! Връзката изчезна! Моля, отговорете, решихте ли Вашия проблем и как!? Виждам, че сте описали този проблем през месец март, а на мен ми се появи сега, в края на юли! Моля и специалистите да си кажат мнението, дали е софтуерен проблема, или хардуерен! Да отбележа, че на рутера няма проблем с Wi-Fi и си хващам безжичен интернет на лаптопа!.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Отговор: Lg LA 620 няма връзка с интернет

    Ами щом проблема се е появил след ъпдейта явно е софтуерен. А иначе лесен начин да се върне стария фирмуер не виждам. Фабрична настройка връща усер сетинг по дефаулт а не задни версия на фирмуер. Но всъщност при упдеит на фирмуер е препоръчително да се дава фабрична настройка за да може старите настройки да се изчистят и ако има добавени нови функции да се присвоят някакви настройки за тях

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    22
    #4

    Отговор: Lg LA 620 няма връзка с интернет

    Бихте ли ми обяснили как мога да върна фабричните настройки или по-стара версия на ъпдейта! И друго, което искам да попитам - Когато го купих телевизора в SMART имах опция - раздел от линкове да гледам онлайн безплатно 3 D филмчета, което в последствие не знам защо изчезна този блок. Дали от ъпдейтите, или ми е било дадено само за определено време да ги гледам! ?Извинете ме, ако пиша смешни глупости, но аз наистина не съм много наясно с тези телевизори, въпреки, че съм изчела книжките с указанията!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #5

    Отговор: Lg LA 620 няма връзка с интернет

    Цитат Първоначално публикувано от Liusiana Виж публикацията
    как мога да върна по-стара версия на ъпдейта
    Откат и восстановление предыдущих версий прошивок : webOS-телевизоры - Обсуждение

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SAMSUNG 55F8000 няма LAN връзка
    От joro_bul във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 05-12-16, 11:00
  2. Отговори: 3
    Последно: 08-04-12, 17:38
  3. Рисивър денон 1910 и попкорн. Няма връзка.
    От drecolli във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 8
    Последно: 07-02-10, 17:28
  4. има мрежа-няма интернет...
    От irkum във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 15-05-07, 10:56
  5. Връзка с интернет
    От TopBG във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 04-04-05, 13:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе