Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 124

Термостатен смесител за душ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #76

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Питах дали и при вас са шумни смесителите от Лидъл. Възможно е моя да е проблемен. Това не виждам как се вързва с купи си за 800 лева. Така съм преценил. Батерията върши идеална работа с изключения на шума. Излишно е да се вкарваме в ненужни дискусии. Благодаря за отговорите!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #77

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    ако вземеш душ комплект на Hansgrоhe винаги се пада лъскавия маркуч ,един такъв подмина 15г в една от баните ми ,смесителя е на Grohe модел 1000 ,не бих се занимавал с боклуци от лидъл - взимаш и забравяш няма шумове нищо работи както преди 15г . Имам и по нови смесители от тази марка монтирани на други места всичко работи безотказно не бих сменил марката .

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #78

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Термосмесителите на грое щом казвате може и да стават, ама душ/слушалката ги окомплектоват с някакъв твърд сив градинарски маркуч, отврат.
    Моят е с такъв.



    Слушалката рядко ползвам, но не съм имал проблем, когато я ползвам. Маркучът не се увива и суче, което е и причината да е такъв, а не стандартен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #79
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ако вземеш душ комплект на Hansgrоhe винаги се пада лъскавия маркуч ,един такъв подмина 15г в една от баните ми ,смесителя е на Grohe модел 1000 ,не бих се занимавал с боклуци от лидъл - взимаш и забравяш няма шумове нищо работи както преди 15г . Имам и по нови смесители от тази марка монтирани на други места всичко работи безотказно не бих сменил марката .
    .

    Представи си ,че има хора с други приоритети ,които не робуват на марки и цени. Разликата в цената на двете батерии предпочитам да инвестирам в други неща в дома. Никога не бих дал 600-700 лева за батерия за душ. Ми то една пералня струва тия пари бре хора. Вярно ли трябва да ги дам за един чучур? Ми аз у дома чувам и на комшията батерията. Да ходя ли да му купя и на него батерия? Та не мога да ви разбера с тия генерални заключения. Батерията от Лидъл върши чудесно работата за която е предназначена, а именно да подава вода с еднаква температура за къпане.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #80

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ако вземеш душ комплект на Hansgrоhe винаги се пада лъскавия маркуч ,един такъв подмина 15г в една от баните ми ,смесителя е на Grohe модел 1000 ,не бих се занимавал с боклуци от лидъл - взимаш и забравяш няма шумове нищо работи както преди 15г . Имам и по нови смесители от тази марка монтирани на други места всичко работи безотказно не бих сменил марката .
    Батериите ми са Грое и в кухнята и в банята, ама за душ парата ми идва много. Па за тоалетна чиния Грое да не споменаваме....Малко прекаляват.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #81

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Моят е с такъв.



    Слушалката рядко ползвам, но не съм имал проблем, когато я ползвам. Маркучът не се увива и суче, което е и причината да е такъв, а не стандартен.
    С абсолютно същият смесител съм. Маркучът е изключително здрав и еластичен, и никога не се е втвърдявал. Аз лично съм доволен.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #82

    Отговор: Термостатен смесител за душ


    То milanov като се съблече в банята и маркуча на душа се втърдява...


    milanov, да не се обидиш..

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #83

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Щом ви кефят такива сиви градински маркучи, ок . Предпочитам всичката арматура да ми е хром.

    - - - - - - - - - -

    Да не ви казвам мнението ми пък за разпределителя, китайски за 10лв е на светлинни години....

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #84

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    И на мен ми направи много лошо впечатление твърдостта на сивия шлаух на Грое, който бях отишъл да купя. Върнах се с метален на Видима с двойна оплетка.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #85

    Отговор: Термостатен смесител за душ



    Кауфланд, 50 кинта, 3г. гаранция.
    Взех един за проба в едната баня, няма шумове, при пускане на съседната мивка не се промени Т на водата.
    За толкова пари - направо подарък .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #86

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Харесъл съм си ей тоз смесител - https://www.ikea.bg/products/bathroo...-dush/10349655. Накой има ли реални наблюдения от него и наистина ли гаранциата им е 10г както пише?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    90
    #87

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Аз го заглеждах на живо, но ми се строи мн слаба сглобка - ръкохватките му шаваха във всички посоки. Може просто мострата да е била такава от мн пипане, не знам.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #88

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    За около 200 изпадат смесители на Грое.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #89

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    Щом дават 10г. гаранция, значи е добър, само касовият бон да издържи толкова.
    Икеа не прави подобен род продукти, а ги възлага на фирми специализирани в областта.
    Врътките се затягат с болчета, така че това не е критерий.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #90

    Отговор: Термостатен смесител за душ

    За гаранцията признават ксерокопие на касовия бон. Правиш 2 копия за всеки случай и си ок.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с термостатен вентил на Техем
    От wrathchild във форум Отопление
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-12, 16:18
  2. ремонт на смесител за вана
    От bilian във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 10-09-12, 10:56
  3. Смесител за малък бойлер. Откъде?
    От Kasap във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 5
    Последно: 17-04-11, 13:36
  4. Поправка на смесител Видима Идеал
    От peter_nn във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 1
    Последно: 20-02-11, 23:39
  5. Ремонт на смесител видима идеал
    От vassiljp във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 8
    Последно: 12-05-10, 00:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе