Страница 26 от 30 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 443

Fujitsu 12 LMCE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #376

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Янко виж как шуми моя климатик като включи на рали няма начин да не шуми чак в стаята се чува но мен не ме дразни.
    https://www.youtube.com/watch?v=YIykzz_5QXo

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    26
    #377

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Мдам... същия излитащ самолет. При мен е монтиран до вратата на спалнята ( все едно до вашия прозорец в другия край на терасата. ) Мен не ме дразни, просто през нощта се събуждам понякога. Втора вечер го оставям на 19 градуса и не включва толкова често. Все пак с две деца, от който едното на година и половина, всяка минута сън си е бонус. Тази вечер ще пробвам да го оставя на режим Outdoor low noise да видим дали ще има разлика.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    24
    #378

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Да има го и при мен май при средните обороти, после утихва, но си е доста шумно, не знам от компресора ли е или някой хлабав капак.Ще следя.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    11
    #379

    Question Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    С тази настройка се получава по висока или ниска чувствителност на датчика. Има меню за охлаждане и отопление. Аз програмирам на всички индикацията за филтрите другите не съм ги пробвал.
    Велев,би ли споделил как се програмира индикацията за филтрите?

  6. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #380

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Function number 11 и избираш setting value 00 за интервал от 400 часа,01 e 1000 часа ,02 е 200 часа и 03 е без индикация.

    Същото важи и за модела LMCA.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от bobovo; 09-12-18 в 03:47.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    26
    #381

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Цитат Първоначално публикувано от geolav Виж публикацията
    Да има го и при мен май при средните обороти, после утихва, но си е доста шумно, не знам от компресора ли е или някой хлабав капак.Ще следя.
    Аз започвам да си мисля, че проблема при мен е заради разположението. Климатика е монтиран на стената на спалнята, в ляво от него е остъклената част на терасата, а над него е тавана. Разстоянието до тавана и до прозореца на остъклението е не повече от 5-7 см. Реално звука се увеличава защото се получава нещо като фуния. Чудя се ако сложа някаква звуко изолираща мембрана зад него и на прозореца дали няма да намалее, но имам съмнения че ще има някакъв ефект.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #382

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Шума е от компресора , нищо не можеш да направиш освен да изтеглиш външното по далеч от спалнята. Явно работи натоварен климатика ти защото се чува само в интервала от 400-550w.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #383

    Отговор: Fujitsu ASYG 12 LMCE

    400 - 550W е най-добрият режим на работа на машинатя.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #384

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Моя работи 200-300w. през 90% от времето.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #385

    Отговор: Fujitsu ASYG 12 LMCE

    И моят работи така, но не значи, че е най-добре. Затова отварям врати и увеличавам обеми, за да подмина поне 400W.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    26
    #386

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Шума е от компресора , нищо не можеш да направиш освен да изтеглиш външното по далеч от спалнята. Явно работи натоварен климатика ти защото се чува само в интервала от 400-550w.
    Съмнява ме да е от натоварване, чува се само като се пуска първоначално и после през половин час или повече.... Иначе като работи и перката върти си мърка...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #387

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Цитат Първоначално публикувано от Yanko Yankov Виж публикацията
    Съмнява ме да е от натоварване, чува се само като се пуска първоначално и после през половин час или повече.... Иначе като работи и перката върти си мърка...
    Това е, защото при първоначално пускане работи на по-висока мощност, за да догони задание. След като излезе от офф, в повечето случаи се случва същото.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    26
    #388

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Това с офф-а не ми е много ясно. Кога точно се казва, че работи в режим офф, когато външното тяло не работи и върти въздуха вътре при ниски обороти ли. ( примерно ако съм го оставил на режим swing, по някое време спира в най-ниско положение и започва да върти леко с по-хладна струя. ) И как е по-добре да работи, он-офф или постоянно.
    Опитвал съм да го оставям вечер на 19 градуса, но той пак си изключва и след като включи за да догони и започва да трака и се събуждам. За сега не е станало много студено и вечер го спирам. Сутрин кат остана в стаята е около 21 градуса и има да наваксва само 2-3 градуса .

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #389

    Fujitsu 12 LMCE

    Външното спира да работи. Вашият климатик не си вдига клапите при офф, обикновено остават в същото положение. В режим swing най-вероятно прави това, което се случва при Вас. Турбината продължава да се върти, но с доста ниски обороти. При този модел е ясно отчетливо, степените на турбината са ясно фиксирани и няма плавен преход, както е при други клими. Поне на мен такова впечатление ми е направил.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #390

    Отговор: Fujitsu ASYG 12 LMCE

    Режимът "веене (суинг)" се използва само през лятото. При отопление причинява адски дискомфорт, ако в стаята има хора.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 30 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 07:13
  2. Избор на климатик , FUJITSU AWYZ14LB/AOYZ14LB VS FUJITSU ASYG12LTCA/AOYG12LTC VS DAIKIN FTXS42K
    От schwepsi във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-14, 08:27
  3. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 22:44
  4. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 01:38
  5. Доволни ли сте от LGC серията на Fujitsu, Fujitsu General и Fuji Electric
    От dgenov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 12
    Последно: 13-07-09, 19:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе