Страница 100 от 111 ПърваПърва ... 50909899100101102110 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,486 до 1,500 от общо 1664

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    13
    #1486

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Нашата Сигма и малко трудно захапва да тръгне да духа...уж тръгва да духа топло, но цялата работа е за 30-40 секунди и секва... Иначе като захапе си е бачкало без прблем по 2 дена, после започва да вади грешки, после пак докато захапе...
    А кое приложение използваш за да следиш какво харчи?

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1487

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от mar7o0 Виж публикацията
    Нашата Сигма и малко трудно захапва да тръгне да духа...уж тръгва да духа топло, но цялата работа е за 30-40 секунди и секва... Иначе като захапе си е бачкало без прблем по 2 дена, после започва да вади грешки, после пак докато захапе...
    А кое приложение използваш за да следиш какво харчи?
    Направи някакво видео за "уж тръгва да духа топло, но цялата работа е за 30-40 секунди и секва." При мен няма такива изпълнения.

    Иначе приложението си върви с https://www.aliexpress.com/item/Sono...129a4c4dcyH92w

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    13
    #1488

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    https://drive.google.com/file/d/1U45...w?usp=drivesdk
    Ето видео.
    Температурата вътре е 20°, навън 8°.
    Може от 2рия опит да захапе, може от 10тия или просто да изкара някоя от грешките, които бях споменал. Външното тяло надува и а да тръгне и спира.
    А вчера примерно 4 пъти изкара L4 грешката, като преди това си е работел нормално.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1489

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Я му дай максимална степен на вента. Машинката ми се струва отчита че е затоплено и си вдига клапата като при офф ... Тези сигми с като нордика и имат доста тихо степени на турбината , може да топли само себе си и да гаси.

    Ама я си потърси гаранцията , щом ти дава и грешка.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    13
    #1490

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Чакаме ги да се обадят.. Обяснявахме какво прави,какви грешки дава и не знаеха за какво става въпрос.. Най-много да го разкачат и да не знаят какво да направят и да си стоим без климатик.
    А иначе сме го пробвали на всички степени + и на автоматичната.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1491

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Кажи им като идват , направо да ти сменят климатика с друг щом не могат да констатират повредата. Те ако и частите им пътуват по 6 месеца както корабите с климите добре е да си поискаш замяна на машината още от сега , че зимата идва.

    Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #1492
    Цитат Първоначално публикувано от mar7o0 Виж публикацията
    Нашата Сигма и малко трудно захапва да тръгне да духа...уж тръгва да духа топло, но цялата работа е за 30-40 секунди и секва... Иначе като захапе си е бачкало без прблем по 2 дена, после започва да вади грешки, после пак докато захапе...
    А кое приложение използваш за да следиш какво харчи?
    Нямам представа дали Сигмата има нещо общо с Гри, но моето такова като, го стартирам на отопление, го прави това за 30-40 сек. и спира. Изпъшква, помотвам се и започва да топли нормално. Мисля, че го прави само при температури около 0 и по-ниски.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1493

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Sigma за добро или лошо няма нищо общо с Грее. Това си е тяхна собствена продукция.

    Nordic Evo II беше първият им модел и доста прилично направен с EEV, Sanyo компресор, подгрев…
    Но явно при Сигмата има проблем... Все пак аз бих направил снимки с грешките на дисплея и бих си потърсил гаранцията.
    Знаят или не-трябва да работи както е описано.
    Иначе и предишния ми Веритас правеше първо дефрост и после започваше да топли при ниски температури

    П.П. Пробвали ли сте го с I Feel? Може да си мери по-точно заданието през датчика на ДУ
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    13
    #1494

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    И с I feel е същата работа. Много странно е също, че няма как на ДУ да видиш каква е температурата в стаята.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #1495

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Преди няколко дни попаднах за първи път на тази марка когато търсих подов климатик. Като данни този климатик ми върши чудесна работа Инверторни конзоли R410A WiFiЦени от 1459 лв. : Инверторна конзола CH-S12FVX WiFi, 12000 BTU, Клас А++
    Моля някой който го ползва да сподели как се държи през зимата.

  13. Junior Member Аватара на ivocho
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    26
    #1496

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от mar7o0 Виж публикацията
    И с I feel е същата работа. Много странно е също, че няма как на ДУ да видиш каква е температурата в стаята.
    Да, за съжаление температурата може да се види само от приложението.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #1497

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Не съм писал отдавна. Извинявам се и на stainway, който ми е изключително симпатичен, че не му отговорих на pm, но бях луднал. Смених работата Сега съм банкерче
    Моят климатик продължава да има голяма разлика между зададена и реална температура. От три месеца съм на ifeel и е по-добре. Само ми прави впечатление, че нощем към 4-5 усещам студ и не работи. После се включва и затопля. Прави си един дълъг off, който не знам на какво се дължи - не съм пускал sleep. Иначе виках сервиз и те ми извадиха сензора пред питата. Сега имам чувството, че усеща топлина от нея и пак се лъже. Как се маха спойлера? Онова дето се движи нагоре и надолу?
    Този пост е редактиран от Terko; 18-12-18 в 22:57.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #1498

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    За какво ти е да махаш клапата? (ако правилно съм разбрал за спойлера )
    По принцип се маха лесно-по средата има пластмасова "втулка" (не знам думата sleeve) ,Първо нея и после внимателно от двете страни. Не мърдай много нагоре надолу и се опитай да я свалиш и сложиш в същото положение.
    Колкото до сензора -най-добре (ако ще се мести) да е извън тялото, отстрани....

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #1499

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Под клапа може би имаш предвид нещо друго. Аз говоря за това на вътрешното тяло, което се отваря като пуснеш климатика и управлява потока на въздушната струя в коя посока да се движи. Искам да върна датчика където беше и най-вече да го замеря. Намерих схема със съпротивленията му. Сервизния така и не видях да вади мултицет, а в сервизната книжка пише че се мери, има и стойностите му. Разглобих, но стигнах до този спойлер.
    P.s. а може да си имал предвид и същото като чета пак.
    Този пост е редактиран от Terko; 18-12-18 в 23:40.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1500
    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    За какво ти е да махаш клапата? (ако правилно съм разбрал за спойлера )
    По принцип се маха лесно-по средата има пластмасова "втулка" (не знам думата sleeve) ,Първо нея и после внимателно от двете страни. Не мърдай много нагоре надолу и се опитай да я свалиш и сложиш в същото положение.
    Колкото до сензора -най-добре (ако ще се мести) да е извън тялото, отстрани....
    Само да те допълня отляво на жалуза може да има пружинка която подпомага моторчето на срещуположния край при затваряне. Да се внимава да не литне нанякъде.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 16:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 04:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе