Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Hitachi RAK-50RPC въпроси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Монтана
    Мнения
    51
    #1

    Hitachi RAK-35-50RPC въпроси

    Здравейте тъй като обмислям покупка на горепосочения модел искам да попитам по запознатите как се справя зимата често ли размразява , надежден ли е . Знам за високия минимум , което в по голямо помещение немисля че ще е проблем , знам и че вътрешното тяло е като 35 рпц което също немисля че е лошо . Просто не намирам почти никаква информация за модела и търся мнения от собственици или хора които монтират този модел . Другият вариант е Фуджи за които е изписано много. Благодаря.
    Този пост е редактиран от Lorda_^; 20-09-17 в 17:56.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #2

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Явно няма хора който са го закупили или никой не иска да даде инфо......

    Sent from my Sony Xperia Z3

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    95
    #3

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Lorda_^ Виж публикацията
    знам и че вътрешното тяло е като 35 рпц което също немисля че е лошо . Просто не намирам почти никаква информация за модела и търся мнения от собственици или хора които монтират този модел.
    Не е никак лошо. Имай предвид че вътрешното тяло на 35 е по-голямо от обичайните тела на други 12-ици. Говоря от моя опит - 35 ми е на мястото на предния климатик и заема с 10-ина сантиметра повече място.

    Повече инфо ще има като мине зимата направи ми впечатление, когато ходих да си взимам гаранцията от монтажниците, че имаше доста други гаранции на хитачита. Тук във форума, в главната тема за марката, имаше пост на някой от колегите за изпитания на модела (май предния месец) в хладилни камери при -25° и машината се е държала много добре.
    Иначе РПЦ е третата генерация на Performance модела; както казах, да мине зимата и ще има повече отзиви в реални условия. Успех

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Монтана
    Мнения
    51
    #4

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Смених заглавието тъй като за този модел няма много информация а 12 ката е често коментирана, дано темата бъде полезна на други.

  6. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #5

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Sergey Виж публикацията
    Не е никак лошо. Имай предвид че вътрешното тяло на 35 е по-голямо от обичайните тела на други 12-ици. Говоря от моя опит - 35 ми е на мястото на предния климатик и заема с 10-ина сантиметра повече място.

    Повече инфо ще има като мине зимата направи ми впечатление, когато ходих да си взимам гаранцията от монтажниците, че имаше доста други гаранции на хитачита. Тук във форума, в главната тема за марката, имаше пост на някой от колегите за изпитания на модела (май предния месец) в хладилни камери при -25° и машината се е държала много добре.
    Иначе РПЦ е третата генерация на Performance модела; както казах, да мине зимата и ще има повече отзиви в реални условия. Успех
    Направи избор за RPC50?

    Sent from my Sony Xperia Z3

  7. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #6

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Lorda_^ Виж публикацията
    Смених заглавието тъй като за този модел няма много информация а 12 ката е често коментирана, дано темата бъде полезна на други.
    35 или 50?избра ли?

    Sent from my Sony Xperia Z3

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Монтана
    Мнения
    51
    #7

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    35 или 50?избра ли?

    Sent from my Sony Xperia Z3
    18 лфса Фуджи искам да ми е сигорна работата

    Изпратено от моят Lenovo A7010a48 с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #8

    Отговор: Hitachi RAK-35-50RPC въпроси

    От хитака не си ли доволен?

    Sent from my Sony Xperia Z3

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    Монтана
    Мнения
    51
    #9

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Честно казано пускал съм го 2 пъти , нямам наблюдения имаме в старото жилище 10h1 и за близо десетилетие ни е слушала без проблеми . Като поставих въпроса на монтажниците кое да избера бяха категорични Фуджитсо ,може би не са фенове на Хитачи и Тошиба ( с такова впечатление останах ) и от по ефтините грее , там модели не сме обсъждали .

  12. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #10

    Отговор: Hitachi RAK-35-50RPC въпроси

    При мен двата хитака бачкат без проблем.

    Sent from my Sony Xperia Z3

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #11

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Здравейте, от днес съм собственик на HitachiRAK-50RPC. Гледам, че няма писано в тази тема, та ако мога да бъда полезен за бъдещи собственици на този модел с радост ще дам информация За момента, не мога да дам особено обективна оценка, заради високите температури, но когато захладнее и се наложи да го ползвам, ще дам повече информация относно работата му. За малкото време, за което работи на топло (колкото да се види дали монтажа е успешен и всичко е наред) на максимални обороти на вентилатора, мога да кажа, че е доста по-безшумен от старата ми мидейка в другата стая.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #12

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Здравейте, от днес съм собственик на HitachiRAK-50RPC. Гледам, че няма писано в тази тема, та ако мога да бъда полезен за бъдещи собственици на този модел с радост ще дам информация За момента, не мога да дам особено обективна оценка, заради високите температури, но когато захладнее и се наложи да го ползвам, ще дам повече информация относно работата му. За малкото време, за което работи на топло (колкото да се види дали монтажа е успешен и всичко е наред) на максимални обороти на вентилатора, мога да кажа, че е доста по-безшумен от старата ми мидейка в другата стая.
    Честито.Дълго и безпроблемно ползване.

  16. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #13

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Здравейте, от днес съм собственик на HitachiRAK-50RPC. Гледам, че няма писано в тази тема, та ако мога да бъда полезен за бъдещи собственици на този модел с радост ще дам информация За момента, не мога да дам особено обективна оценка, заради високите температури, но когато захладнее и се наложи да го ползвам, ще дам повече информация относно работата му. За малкото време, за което работи на топло (колкото да се види дали монтажа е успешен и всичко е наред) на максимални обороти на вентилатора, мога да кажа, че е доста по-безшумен от старата ми мидейка в другата стая.
    Как е Хитака?Пусна ли го вече да топли?

  17. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #14

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    рано е още... днес ходих да стоя/пия бира на слънчева стая/ и чак към 5 почнах да поглеждам към климатика но така и так трябваше да се изнасяме.
    момчето така и не е написъл в каква стая го е ръчнал. та може и чак към средата на декември...

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #15

    Отговор: Hitachi RAK-50RPC въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Как е Хитака?Пусна ли го вече да топли?
    Пуснах го, ама са прекалено топли дните и не мога все още да дам реална оценка и затова се въздържам. Сложил съм го в хол 19 квадрата точно срещу вратата на спалня 14 квадрата. При зададени 22 с ауто вентилатор в хола е 22 градуса а в спалнята е 21. В момента работи на он/оф режим. Ще видим при минусови температури как ще се държи. За сега съм доволен от климатика, дано и за напред да е така. По-нататък ще дам още отзиви.

    Sent from my Lenovo TB2-X30F using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпроси относно HITACHI 32H8S02
    От rusnaka във форум Други телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 09-07-12, 20:59
  2. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 20:08
  3. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 22:07
  4. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 17:42
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 20:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе