Вижте резултатите от анкетата: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Гласували
32. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    17 53.13%
  • Не

    15 46.88%
Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 138

Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #76

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Цензурата е защото има един модератор, който вкарва в черния си списък всеки, който не се кланя на изхвърлените трошки втора употреба. Неслучайно, причина за изтриване на постовете и кой ги е изтрил никога не се посочва, както е по другите форуми.
    Напиши десет мнения за възхвала на изхвърлените трошляци и повече няма да те трие.
    Пак глупости! Ако някой ти е крив, не обиждай истинските машини! Може да не са нови, но са 100 пъти по качествени от 95% от новите. Като характеристики, работа, комфорт.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #77

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Бе в цялата работа са намесени пари от начало докрай(не виждам нищо лошо) , добре нека така да е естествено че да си модератор е огромен труд и отнема много лично време. Чест и почитание към администратора и модераторите за задачата с която са се нагърбили - този огромен форум !!!

    Но нека да се каже "В темата за избор на климатик ЩЕ пишат само хора които професионално се занимават с климатична техника" нека да има и още няколко теми за професионален монтаж , профилактика и др. Да има ранг НАД който юзърите да могат да пишат в тези теми. Тогава лаици като мен ще си знаят гьола.
    Но в останалите теми да се оставят ползвателите да пишат отзиви , които също са реклама на продукта който предлагате . Лоша реклама няма. Не съм видял чаааааак такива спорове или скандали аре да не се правим на ударени. В бокса , съдията стопира и двете страни не държи ръцете на едната докато другата я пребива.
    Как искате да се подобри качеството на услугата от което вие самите се отвръщавате на моменти , а в същото време панически триете всичко което показва "другото" лице на бранша ?
    Почвам нещо да се съмнявам , ако аз съм толкова коректен и кадърен и ме препоръчват по форумите и в същото време стоките и услугите ми са "бетон" ... последното нещо което ще ме интересува е мнението на сульо и пульо че и да тръгна да вземам страна и да си тровя нервите с тях !!!
    Всъщност всеки бие камбаната от неговата камбанария! Живи и здрави.

  4. Member Аватара на dzver
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    194
    #78

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Триенето на мнения за мен е напълно неприемливо. Изключвам цинизми, спам и т.н. естествено. Нормално би било мнението да се свива и да се посочва причина и нарушение накратко и ако някой все пак иска да го прочете, да кликне и да го разгъне и прочете.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #79

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Не знам от каква цензура се оплаквате, само ще ви обърна внимание, че наличието на такава тема в който и да е друг форум, би довела до дъжд от банани. Който се съмнява, нека да се пробва в бг-мама.му примерно. Причината да се затриват по няколко страници постове /в това число и смислени/ е че няма кой да ни чете всичките глупости. Когато някой остроумец постне провокативно мнение и после не му харесат отговорите, почва да реве на администрацията в стил "Моля другарко, те пък ми пълнят дупето с пясък...". Тогава другарката взема модерилката и сурвака наред, без да гледа кой крив - кой прав. Та няма какво да се сърдите. Ако ще се тролите и дракате - правете го като мъже!

    П.С. Форума се модерира слабо, след като е заприличал на кочината която е.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #80

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Според мен пък малко в повечко се вталявате. Това е един форум бе, хора. Който, бих казал, е доста полезен, стига малко повечко да почетеш и да имаш малко сиво вещество. И на мен ми бяха изтрити 2-3 поста, но и аз да бях админ, щях да ги изтрия, защото бяха доста оффтопик. Според мен, дори понякога толерантността е прекалено голяма. На моменти се излиза много извън темите. Плюс това, не съм забрлязал да се трият мнения нито на "защитниците" на к2у, нито на тези с новите машини. Струва ми се, че лееко се преекспонират работите.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #81

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Не знам как се "троли като мъж" , ама да Те цитират в даден пост и да ти изтрият отвовора след това. Като в същото време модератора "лайква" поста на човека който те е цитирал .... на това аз Не му викам "сурвакане наред , без да се гледа кой крив кой прав". Нали се сещаш , сещаш се ама така ти оттърва ...
    Цитират ме , отговарям - неговото мнение е по темата , моето не. Как е ))

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #82

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    правила на форума
    чл. 12. Оспорването на действията на администратори и модератори е забранено. Теми и коментари с подобно съдържание ще бъдат отстранявани от форума, а нарушителите ще бъдат наказвани.
    Ако не ме застрашаваше наказание, бих отбелязал, че модераторите неглижират правилата на форума и че всички разписали се в темата, подлежат на административна санкция.
    Този пост е редактиран от Kasap; 23-01-18 в 19:01.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #83

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Стигна се и до чл.12. Аз не оспорвам действието на модератор , в спора винаги има минимум две страни. Просто пиша постове в анкета с определен акцент , щом е анкета значи някой иска да знае мнението Ви. Ако изразяването на собствено мнение в анкета се тълкува като оспорване , подчертавам анкета.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #84

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    За повечето от нас е ясно че се толерират хората с К2У.
    Както знаети има и защита на потребителя .
    Има и антимонополни комисии ..... някаква полза от тях ...
    Пак защитават интереси само че доооста по големи.
    И тук е така.
    Аз в тема за К2У не съм писъл и не ги чета .
    Не ходя да пиша и троля там както правят повечето притежатели на К2У в темите за Европейски машини.
    Както се казва удавник за сламка .
    Явно пазара на К2У доста се е свил и се търсят други варианти за клиенти.
    Този пост е редактиран от Rafailiev; 23-01-18 в 21:03.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #85
    Е, не, предавам се! Модераторите не могат да обършат мирно чело, заети да трият остроумия и тъпоумия, мат'риала само почесва клавиатурката с идея да блесне или да се пресрещне челно с някой себеподобен, а на всичко отгоре не чете правилата. Баси комедията!

  13. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #86

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Аз за мен си направих изводът.
    Пиша си в ремонт и поддръжка на бяла техника и готово.
    Това,че съм привърженик и ползвател на
    немска техника,не означава че: Като се появи потребител с Аристон да му обяснявам какво притежава,и че е за боклука.
    Гледам да решаваме проблема,особено когато питащият е сръчко.
    Поздрави на всички участници в анкетата!

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #87

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Първо, да модерираш е едно да цензурираш е съвсем друго. Ако някой не прави разлика значи най-малкото няма право да е модератор.

    Второ, за да си модератор трябва да си обективен и безпристрастен - такова "чудо" в климатичния раздел няма - затова и отдавна не го посещавам и би било последното място от където бих търсил информация.

    Трето, наличието на правила не означава че който и да е потребител няма право да си каже мнението дори и за тях - правилата стига да е по правилата. Това касае конкретната тема - има въпрос има и отговори. Ако на някой не му харесва въпроса, това си е негов личен проблем.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #88

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Четвърто, форума се модерира и от лица с различни от "Модератор" титли и регалии.

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #89

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Да питам само, немате ли други интересни занимания - червено, жената, другарката и т.н.Края на света ли се е задал.Аз съм ерген два деня, жената се прибира утре, готвя и нощно посрещане.Та съм само на червено несебърско вино, бяло саламурено сирене и вратле на жив огън.Седя си пред огнището, грея си кокалите и ми е кеф.

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #90

    Отговор: Има ли цензура в климатичния раздел на форума SetCombG.com

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Да питам само, немате ли други интересни занимания - червено, жената, другарката и т.н.
    edi, голям извратеняк си бил . На червено е доста гадно и мизерно, само в крайни случаи на червено .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 13-07-13, 10:48
  2. Цензура или ?
    От DarkRose във форум За Форума
    Отговори: 8
    Последно: 11-07-07, 01:44
  3. Отговори: 0
    Последно: 16-09-05, 18:01
  4. *Цензура*
    От TazmaniaK във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 20-08-05, 18:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе