Резултати от 1 до 6 от общо 6

Рутер TP-LINK Archer C60, Dual Band Wireless

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1

    Рутер TP-LINK Archer C60, Dual Band Wireless

    Здравейте,

    Преди няколко дни ми се развали старият рутер tp-linkt wr1043nd, който мрежовата карта на лаптопа ми го засичаше със скорост на връзката от 300Mbps, което е съвсем в реда на нещата.
    Новият Рутер
    Archer C60, Dual Band на честота 2,4 mhz трябва да предава данни със скорост до 450 mhz съгласно спецификацията, но всъщност мрежовата карта на лаптопа го определя със скорост на връзката само 150 Mbps, според мен трябва скоростта да е 300Mbps и се чудя защо е така? Лаптопът при тези мой тестове го бях сложил на 20 см. от рутера!
    Другото ми питане е кой от двата сигнала (2,4 и 5 mhz) е по-вреден за човека? Понеже всичките ми домашни устройства поддържат 5
    mhz, дали не е по-добре да изключа 2,4 mhz предаване на данни от рутера. Когато се логна в 5 mhz мрежа из целият апартамент имам перфектно покритие и постигам почти максималната скорост на доставчика.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: Рутер TP-LINK Archer C60, Dual Band Wireless

    Карай на 5-та тогава

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #3

    Отговор: Рутер TP-LINK Archer C60, Dual Band Wireless

    Всякакво електромагнитно излъчване е вредно за живите организми.
    Зависи от мощността на източника, разстоянието до него и времето, за което се облъчват.
    А така също и способността на стените на помещението да пропускат или отразяват съответната дължина на вълната.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4

    Отговор: Рутер TP-LINK Archer C60, Dual Band Wireless

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km Виж публикацията
    Здравейте,

    Преди няколко дни ми се развали старият рутер tp-linkt wr1043nd, който мрежовата карта на лаптопа ми го засичаше със скорост на връзката от [FONT="]300Mbps, което е съвсем в реда на нещата.
    Новият Рутер [/FONT]
    Archer C60, Dual Band на честота 2,4 mhz трябва да предава данни със скорост до 450 mhz съгласно спецификацията, но всъщност мрежовата карта на лаптопа го определя със скорост на връзката само 150 [FONT="]Mbps, според мен трябва скоростта да е 300[/FONT][FONT="]Mbps и се чудя защо е така? Лаптопът при тези мой тестове го бях сложил на 20 см. от рутера!
    Другото ми питане е кой от двата сигнала (2,4 и 5 mhz) е по-вреден за човека? Понеже всичките ми домашни устройства поддържат 5[/FONT]
    mhz, дали не е по-добре да изключа 2,4 mhz предаване на данни от рутера. Когато се логна в 5 mhz мрежа из целият апартамент имам перфектно покритие и постигам почти максималната скорост на доставчика.
    Вероятно искаш да кажеш 2,4 и 5 GHz...нали?

  6. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #5

    Отговор: Рутер TP-LINK Archer C60, Dual Band Wireless

    Да грешката е моя

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #6

    Отговор: Рутер TP-LINK Archer C60, Dual Band Wireless

    AC "ефира", за гъсто рутерно населените градски условия към настоящия момент, е доста по-добър и е за предпочитане - поне според мен :- )

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TP Link Archer C60 - мнения
    От just_a_fil във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 23-06-17, 09:14
  2. Проблем с рутер TP Link Archer C9
    От ivailo.yordanov във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-15, 15:38
  3. Отговори: 3
    Последно: 18-10-12, 14:53
  4. Продавам рутер Linksys WRT320N, dual band, gigabit - нов, неразпечатван
    От yehat във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 26-01-11, 16:19
  5. Продавам Wireless рутер D-Link DI-524
    От waterloo във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-11-07, 02:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе