Резултати от 1 до 7 от общо 7

Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    1
    #1

    Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    Опасно ли е за телевизора, ако
    1.ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    2.ако се вади Кам модула, когато той работи?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #2

    Отговор: Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    От какъв зор ще го правиш това нещо?

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3

    Отговор: Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    От какъв зор ще го правиш това нещо?
    Ами ако има ТВ във всекидневната и спалнята - не се ползват едновременно и някои си прави тънки сметки

    Аз не бих вадил КАМ модула докато работи ТВ-то! За картата мисля, че не би било проблем...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Отговор: Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    Можете да инсталирате CAM (Conditional Access Module) по всяко време, независимо дали телевизорът е включен или изключен.

  6. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #5

    Отговор: Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    Полезна информация и аз не знаех до сега, че може на включен или изключен телевизор да се вади модулът.Мислех си все, че е както при HDMI - вадиш на изключена техника за да не се опука порта.Адаш като ходеща енциклопедия си

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #6

    Отговор: Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    Според мен проблема с честото вадене на този модул е, че може да си опецкаш крачетата към борда, па тогава човек може да се сърди само на себе си...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #7

    Отговор: Опасно ли е за телевизора, ако се вади картата от Кам модула, когато той работи?

    Вадя и слагам от две години - имам платена една карта и гледам мачове по платените HD канали!
    И картата и целия CAM модул съм вадил в движение и няма никакви проблеми!
    Не се притеснявайте от това.
    Сега имам два модула и вадя само картата, че ми остана един модул от един абонамент.
    Но не е проблем целия модул да се вади с картата в движение, до скоро така действах!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 26-01-13, 23:29
  2. Отговори: 7
    Последно: 21-01-13, 21:54
  3. Отговори: 6
    Последно: 19-12-10, 04:37
  4. Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 07:16
  5. Midea 12-ка - работи когато си поиска
    От aleks7977 във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 09-10-07, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе