Резултати от 1 до 2 от общо 2

избор на марка - хладилници Бош

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #1

    избор на марка - хладилници Бош

    Здравейте,
    Съжелявам, че отварям нова тема, но не мога да се ориентирам. Писах в една друга тема, но получих само един отговор. (Здравейте съфорумци,
    Да попитам и аз нещо в темата, но малко предистория. Имам един Самсунг sr-l39nebs хладилник с фризер ще стане вече на повече от 15 години, може би от първите но фрост, много съм доволен, но напоследък започна да прави лед във фризера дори веднъж протече, нещо държи много ниска темперетура в хладилната част около 0, пък е на режим ECO. Предполагам може и да може да се оправи не знам, но реших да загледам няккой нов и не знам какво да правя. Самсунг не са това, което са били, Бош ги праявт в Турция, за Либхера като четох коментари, на дали ще си взема, въобще ужас на тема качество, а аз искам да си купя спокойствие, а не да ходя по сервизи, като си купих преди години Самсунга, както се казва от като съм го включил не съм го изключвал, размразяваал и т.н. Та въпросът ми е да ми препоръчате марка, гледах един Бош ХЛАД. BOSCH KGF 56PI40 | Хладилници с фризер | Хладилници | &#10 и едно Беко останах очарован от разположението ХЛАДИЛНИК BEKO GNE 114613 X | Хладилници Side by Side | Хладилници | Д, но от към тема качество това Беко да дам 1800 и после по сервизи.......нещо не ми се занимава. Ще съм благодарен за мнения по въпроса.)
    Какво ли не изчетох и искам да си взема нещо качествено и затова нещо ме дърпа към Боша, но не знам за тези пари да не плащам само за марка или наистина е по-качествн от LG, Samsung, а гледам на пазара има и Hitachi, но нещо няма никъде отзиви, иначе останах впечатлен от разположението на горепосоченото Беко, ама Беко?. Ще съм благодарен за коментари и мнения.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #2

    Отговор: избор на марка - хладилници Бош

    Това Беко на 2г. и 3мес. се проби! След 3 ремонта се отказах и имам красив и скъп шкаф в мазата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 22:20
  2. Избор на марка компресор за въздух
    От stivenkar във форум Домашен майстор
    Отговори: 0
    Последно: 20-03-16, 09:17
  3. Отговори: 22
    Последно: 13-03-16, 02:30
  4. Хладилници,... хладилници - 2010г!
    От ph във форум Хладилна техника
    Отговори: 95
    Последно: 23-04-12, 08:53
  5. Хладилници: мнения, въпроси, обсъждане, избор
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 05-01-10, 21:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе