Страница 9 от 21 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 301
Like Tree41Одобрявам

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #121

    Отговор: SONY и HBO GO

    ОК,мерси....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #122

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Нали знаете, че от близо година има ново приложение?
    https://play.google.com/store/apps/d....hbogo.android
    Интерфейса мобилен ли е или става за работа с дистанционното на телевизора?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #123

    Отговор: SONY и HBO GO

    Мобилен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    80
    #124

    Отговор: SONY и HBO GO

    Здравейте! Скоро очаквам достъп до HBO GO след преподписване на договор с оператор. Прочетох как стоят нещата г/д при Сони телевизорите, но все още не ми е много ясно, така че бих помолил за малко разяснения. Телевизора е от миналата година, като очевидно все още апп-а на Хбо не се предлага за Сони, което не го разбирам, но както и да е. Въпросът ми е как най-лесно ще мога да оползотворя наличната екстра и да се гледат филми на телевизора. Трябва ли ми специален апп на телефона, за да прехвърлям безжично картината от него на телевизора ? И може ли и по друг начин да направя така, че да го гледам на телевизора, както нормално би трябвало да е, честно казано при Сони не виждам абсолютно никакъв смисъл от този смарт, всичко е много орязано, явно Сансунг са корифейте в тази област.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #125

    Отговор: SONY и HBO GO

    Прочети темата назад и ще разбереш как да си инсталираш приложението.

    Tеглиш си го оттук

    https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...-apk-download/
    Този пост е редактиран от sony 1; 10-11-18 в 19:50.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    80
    #126

    Отговор: SONY и HBO GO

    Прочетох твоето мнение на 7 страница, но пак не ми е много ясно, ако може по-подробно да опишеш процеса и кое как и от къде се инсталира, тъй като не съм се занимавал с андроид ТВ-та изобщо.

    Другото е, че това няма да се ползва от мен, така че трябва да е максимално лесно за употреба и разбиране, иначе няма смисъл. Та кой метод и най-лесен и разбираем и няма да води до проблеми през 1-2 седмици ? От самия телефон, когато на него се инсталира приложението има ли в самия апп на ХБО опция да се "каства" и ако не как се каства от телефона на телевизора ?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #127

    Отговор: SONY и HBO GO

    Аpk. файловете ги качваш на флашка, сваляш си директно от маркета на тв Es File Explorer и чрез него инсталираш аpk.файла от флашката с ТV APP REPO (пак от магазина на телевизора) го клонираш за да излезне при другите приложения. Исталираш и Rotation Locker (от файла на 7-ма страница) за да изправяш приложението винаги преди да влезеш в него.

    За всичко това ще ти трябва кабелна мишка и д/у на телевизора.
    На телевизора от настройки му вкл. "Инсталиране на приложения от външни източници".
    Няма никакви прекъсвания проблеми и т.н.
    Този пост е редактиран от sony 1; 10-11-18 в 21:14.
    Frogst одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    80
    #128

    Отговор: SONY и HBO GO

    Големи благодарности за отзивчивостта на sony1, но варианта с апк-то засега отпада. Така че ще помоля някой, който е запознат да сподели как стават нещата с кастването от смартфон и кой е най-лесния и удобен начин, естествено да си бъде и пълноценно ХД качество на картината.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #129

    Отговор: SONY и HBO GO


  12. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #130

    Отговор: SONY и HBO GO

    Аз си отварям приложението HBO GO на смартфона избирам си каквото ще гледам и натискам иконката за гугъл каст която се намира в самото приложение и си гледам без никакви мишки и гимнастики във HD.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    80
    #131

    Отговор: SONY и HBO GO

    Благодарности за отговорите и на двамата. Трябва ли телевизора да е с ЛАН интернет, за да става кастването ? Или и телевизора и телефона могат да са connect-и към същия wi-fi и всичко да става безжично ? slaitt, при теб как е ?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #132

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от slaitt Виж публикацията
    Аз си отварям приложението HBO GO на смартфона избирам си каквото ще гледам и натискам иконката за гугъл каст която се намира в самото приложение и си гледам без никакви мишки и гимнастики във HD.
    Гимнастики няма, който не го е инсталирал и ползвал му се струва невероятно трудно, а не е така.

    Преди да го инсталирам на тв. мислех по същия начин.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #133
    Цитат Първоначално публикувано от Blazer Виж публикацията
    Благодарности за отговорите и на двамата. Трябва ли телевизора да е с ЛАН интернет, за да става кастването ? Или и телевизора и телефона могат да са connect-и към същия wi-fi и всичко да става безжично ? slaitt, при теб как е ?
    При мен телевизора е възан за интернет с лан кабел но и по Wi-Fi става.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    308
    #134

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Прочети темата назад и ще разбереш как да си инсталираш приложението.

    Tеглиш си го оттук

    https://www.apkmirror.com/apk/hbo-ho...-apk-download/
    Инсталирах нво, но телевизорът не ми разрешава да инсталирам приложението за завъртане на картината. Имам и стар арк файл с версия, която работеше преди 2 години (предполагам iveto ползва подобен вариант) и ще опитам с него.

  18. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #135

    Отговор: SONY и HBO GO

    Как не ти разрешава, какво ти показва? Ако само ти е неактивен бутона за инсталиране, натисни action бутона 2 пъти и бутона за инсталиране ще се активира.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 21 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе