Страница 50 от 96 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1427
Like Tree229Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #736

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Без да ползваш браузър,само с приложенията не става ли?
    Ами става, аз от любопитство съм пробвал. Инсталирах го на тв-то, после от телефона търся стриймове и през апа за дистанционно съм копи пействал и тръгват с влц (щото него избирам). Иначе ако го има и на телефона и на тв-то, телефона като захапе ацестриймлинк, ме пита на кое да го пусна, на тв или на телефона.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #737

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Хора, някой друг да има проблем с андроид 7? Не ми зарежда почти нокое от приложенията - от коди ме изхвърля, es file explorer не зарежда, аце стрийм не зарежда... това от вчера баси! Дали е от андроид или нещо друго? То да е едно приложение ами...

  4. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #738

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Деинсталиране на es file explorer , триене на кеша, изключване от тока за 5 м., хард ресет...сервиз

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    13
    #739

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Vavoo tv защо като работи около половин час, без проблем след това спира,при повторно пускане черен екран ,въобще не зарежда.Пробвах с деинсталиране ,инсталиране на ново но без резултат пак черен екран. Колеги, ако някои знае как се оправя, за да работи приложението нормално ще съм му благодарен.Тв е сони 805с андроид 7

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #740

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Плати и го и ще тръгне.
    [emoji1][emoji1][emoji1]

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #741

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Деинсталиране на es file explorer , триене на кеша, изключване от тока за 5 м., хард ресет...сервиз
    Ее много крайно, ти направо му сложи кръста Възможно ли е просто андроида да се е скапал временно?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #742

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    vladostojanov


    Es File Explorer е страхотен но веднага след инсталиране на приложение или за каквото си го ползвал се деинсталира защото прави бъгове, не че от това ти се е омазал Андроида, но по принцип да знаеш.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от vladostojanov Виж публикацията
    Ее много крайно, ти направо му сложи кръста Възможно ли е просто андроида да се е скапал временно?
    Първо пробваш с изкл. от контакта ако няма промяна върни заводските настройки и ако пак няма промяна което не ми се вярва му правиш хард ресет.
    vladostojanov одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #743

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Es File Explorer е страхотен но веднага след инсталиране на приложение или за каквото си го ползвал се деинсталира защото прави бъгове
    MiXplorer е добра алтернатива - по-бърз, "по-лек", без реклами, и не прави бъгове. Откакто го ползвам не съм се сещал за ES.

    https://forum.xda-developers.com/sho....php?t=1523691
    eleena, tolostoi и vladostojanov харесват това.

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    1
    #744

    Отговор: Приложения за SONY Android TV


  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    18
    #745

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Здравейте,
    Имам телевизор Сони XF9005 и гледат ИП телевизия от ТИВИ.БГ през Коди. Всичко беше наред докато Кодито не се ъпдейтна до версия 18. След това някой канали започнаха да излизат свити (от ляво и отдясно има черни линии). Странното е че е само на някой канали, не на всички. Когато използвам Perfect Player, всичко е наред, картината на всички канали е с нормални пропорции. Някой знае ли как да се реши този проблем за да работи както преди?
    Благодаря

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #746

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Пробвай пак с 17.6 от Аптоиде тв. и спри автоматичните актуализации в Гугъл магазина за да не ти го ъпдейтне до 18.1

    http://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #747

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от jovito Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам телевизор Сони XF9005 и гледат ИП телевизия от ТИВИ.БГ през Коди. Всичко беше наред докато Кодито не се ъпдейтна до версия 18. След това някой канали започнаха да излизат свити (от ляво и отдясно има черни линии). Странното е че е само на някой канали, не на всички. Когато използвам Perfect Player, всичко е наред, картината на всички канали е с нормални пропорции. Някой знае ли как да се реши този проблем за да работи както преди?
    Благодаря
    Сигурно трябва да пипнеш настройката за 4:3 каналите

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #748

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Някой да ползва VLC да гледа филми с него от Сервио? Имам 2 сериала отивам на папка сериали, показва ми двата сериала, но като влезна в папката на койтони да е показва че е празна. Някакви идеи? В папка филми си вижда филмите.

  17. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #749

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Виж във video-folders няма ли да се появят.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #750

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Ами аз отварям видео фолдера и от там ги разделя пак по азбучен ред, където е папка movie, и филмите ги вижда в нея, обаче сервио разделя сериалите в друга папка serials, влизам в нея вижда папките на двата сериала, които имам и когато влезна в една от папките пише че е празна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 50 от 96 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе