Страница 16 от 30 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 444

Samsung телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #226

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Здравейте,
    попадна ми един смарт ТВ 27B551.
    Направих си Фаворит лист на каналите. Обаче като погледна този Фаворит лист в EPG и там каналите не са подредени по номер на канал а по първите букви в имената им.
    Как мога да променя това?
    Да напомня

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #227

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Ами май няма как - подреди си каналите в стандартния списък - лесно и елементарно става, нищо общо със сегашните "умни" тв и простотията подреждане на канали при тях.

  4. Junior Member Аватара на Milen Berberov
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    65
    #228

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Б.си тъпото - според тия в нашият регион сателитна телевизия няма !

    Кой регион избра?
    Какви приложения има в "магазина" ?
    Работи ли вече hbbtv (червения бутон на канал "носещ" такъв сигнал) или дали има приложение "магазина" за активирането му ?

    Да знам и аз, че нещо ме дразнят тия от Самсунг с тия регионални простотии - то май трябва да ги подпукаме с разните там КЗП-та , че доколкото се сещам и ЕС вече приеха забрана за подобни регионални заключвания (ако не бъркам).
    Сега е на Словакия ,проблема е че не мога да се върна на Кабелната и трябва да гледам само пакета на А1 или ако се върна на Кабелната всичко от Сателита се изтрива.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #229

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Сега вече не ти ли се появи опцията за избор на тунер, както писах по-назад?
    Има ли избор за страна "други" - пробвай ако има дали имаш всички опции.

  6. Junior Member Аватара на Milen Berberov
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    65
    #230

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Да вече става да се сменят тунерите

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    42
    #231

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Здравейте !
    Моля за съвет дали е възможно и как се изключва "бипкането" при преминаване през менюто на телевизор Самсунг модел EU40MU6472U. Вчера закупих телевизора (за спалнята ще се ползва). Доста бързо го настрох, но това бипкане ме дразни (а също и механичното щракане на бутончетата но това е проблем на съпругата ми . ) това дистанционно не е зле и трябва да се свикне. Модерно като визия. И с каква програмка да си пренаредя каналите ако е възможно или трябва един по един. Доста бавно и досадно. Трябва ли да сложа друг регион за повече опции или България си е ОК ? Ще гледам основно ТВ.
    Добър или лош изборът е направен на ТВ. Трябваше ми този размер и ми хареса картината. По-добра от модела 2018 седма серия.
    Off: звукът ми харесва повече отколкото на по-голям и по-висок клас LG (2017 ) който е с Хармон Кардон озучаване и ползвам в дневната.
    Мерси !

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #232

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от scorp Виж публикацията
    Моля за съвет дали е възможно и как се изключва "бипкането" при преминаване през менюто на телевизор Самсунг модел EU40MU6472U.
    https://support-us.samsung.com/cyber...me=UN49K6250AF

    Цитат Първоначално публикувано от scorp Виж публикацията
    И с каква програмка да си пренаредя каналите ако е възможно или трябва един по един. Доста бавно и досадно.
    SAMSUNG Channel list Editor for D, E, F, H, J and K-Series

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #233

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от scorp Виж публикацията
    Здравейте !
    Моля за съвет дали е възможно и как се изключва "бипкането" при преминаване през менюто на телевизор Самсунг модел EU40MU6472U.

    Настойки-звук-експертни настройки-звукова обратна връзка

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    9
    #234

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Здравейте. Имам следния казус. Много си харесах модела Q7FN. Но тук в България няма характеристиката Perfect Black Elite, а само Perfect black. Сигурно има и други разлики в сравнение с американския си братовчед. Ако е вярно струва ли си да го купувам? А Q8DN ще дойде и ще е брат на американеца, нали?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    42
    #235

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Благодаря на Hristoslav2 и Svetlio1 за упътванията и отделеното време !

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #236

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    ivan840521
    Първото е антиотражателен филтър, а Elite е само в 9-та серия.
    Q8DN има два пъти по-малко зони от Q9FN и няма да се появи в България. Само в 3 страни от западна Европа.
    https://www.flatpanelshd.com/article...&id=1525866572


    https://developer.samsung.com/tv/dev...specifications
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-08-18 в 22:39.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #237

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Тест - Samsung QE55Q7CAMUXRU
    https://www.ixbt.com/dvd/samsung-qe55q7camuxru.shtml

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2018
    Мнения
    1
    #238

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от scorp Виж публикацията
    Здравейте !
    Моля за съвет дали е възможно и как се изключва "бипкането" при преминаване през менюто на телевизор Самсунг модел EU40MU6472U. Вчера закупих телевизора (за спалнята ще се ползва). Доста бързо го настрох, но това бипкане ме дразни (а също и механичното щракане на бутончетата но това е проблем на съпругата ми . ) това дистанционно не е зле и трябва да се свикне. Модерно като визия. И с каква програмка да си пренаредя каналите ако е възможно или трябва един по един. Доста бавно и досадно. Трябва ли да сложа друг регион за повече опции или България си е ОК ? Ще гледам основно ТВ.
    Добър или лош изборът е направен на ТВ. Трябваше ми този размер и ми хареса картината. По-добра от модела 2018 седма серия.
    Off: звукът ми харесва повече отколкото на по-голям и по-висок клас LG (2017 ) който е с Хармон Кардон озучаване и ползвам в дневната.
    Мерси !
    Здравейте ! Понеже и аз смятам да си закупувам същия Самсунг mu6472 , бихте ли ми казали как се справя с бързи сцени ( например футболни мачове ), или при филми - дали размазва черното при по-тъмни кадри и повечко движение? Иначе и според мен е по-добър от nu7192.
    Този пост е редактиран от Stynki; 22-08-18 в 03:28.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #239

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от Stynki Виж публикацията
    Здравейте ! Понеже и аз смятам да си закупувам същия Самсунг mu6472 , бихте ли ми казали как се справя с бързи сцени ( например футболни мачове ) , или при филми - дали размазва черното при по-тъмни кадри и повечко движение? Иначе и според мен е по-добър от nu7192.
    До 49” няма да ти маже, при над 55” вече ще се вижда разликата между 50 и 100 херца.

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8
    #240

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Здравейте Взех си едно телевизорче 55-MU7002, обаче чак другата седмица ще ми сложат кам модул да си гледам телевизия и мъчих до сега да пусна някакво иптв поне до тогава... гледах клипчета в юруб, опитах се да сложа списък с канали от gratisiptv.com, листа се отваря в приложението обаче не отваря никой от каналите.... Как да я направя тая магия? мъчих търсачката на форума, обаче на всяко нещо ми дава грешна заявка и не мога да се оправя... ако го има в някоя тема ще съм много благодарен ако ме насочите, или ако някой накратко ми каже как става... поздрави

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 30 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 15:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 13:43
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе