Страница 54 от 61 ПърваПърва ... 4445253545556 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 913
Like Tree122Одобрявам

SONY телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    85
    #796

    Отговор: SONY телевизори 2018

    заради драма с Лг си купих сега Сони
    iveto одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #797

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Честито!
    Направил си правилния избор....

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #798

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от daniel72 Виж публикацията
    Мисля че това е точно моето дистанционно - https://fzone.cz/galerie/sony-kd-43x...557/clanek-229
    Под първият линк имах предвид мнението на goodman2 ...
    Просто не е при мен и не мога да потвърдя на 100%.Не знам само защо едно дистанционно може да струва 100лв ... ще изчакам да видя дали може да се ремонтира и после ще мисля оригинално за 102лв или от Алиекспрес за 60лв.
    Виж и тук:https://dekom.bg/category/remote-controls/page=1
    Тези поне са оригинални...

  5. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #799

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Благодаря колега но дисанционното се оправи.По точно го ремонтираха.Не знам колко ще изкара ... но няма да поръчвам на този етап.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    9
    #800

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте, попрочетох доста в темата и ми прави впечатление, че тук обсъждате предимно телевизори от високия клас. На мен обаче ми трябва по-бюджетно решение за възрастни хора, които харесват марката Сони, не се интересуват от смарт решения, но искат хубава картина. Видях модела KDL-49WE660 за по-малко от 900 лв, но не съм сигурна дали за такава цена ще получа търсеното. Ако смятате, че не става, ще се радвам да получа друго предложение.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    5
    #801

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте, От няколко дни съм собственик на SONY KD-49XF7596. Ползвам го за гледане на филми от външен хард и игри с плейстейшън. С игрите нямам проблеми, но гледането на филми от диска не е толкова гладко колкото ми се иска. С вградения плеар се случва по някое време докато гледам да спре и да изпише, че не може да отвори файла. Сложих VLC, при него нямам такива проблеми засега а и е по-лесно да намеря това което ми трябва след като виждам отделните папки, а не всичко от диска на едно място. Но също като вградения плеар се случва като стартирам приложението да върти доста време преди да ми изкара какво има на диска, дори и да не е ваден преди това. Също ми направи впечатление, че явно при натискане на бутона за изключване, това само гаси екрана, андроида не минава в стендбай или хибернате режим и външния диск през 2 мин. се включва и върти като откачен което е много неприятно понеже телевизора е в спалнята ми. Не ми се вижда като добро решение да го изключвам от кабела всеки път като гася телевизора, USB порта ще сдаде багажа бързо, а и е разправия всеки път да влизам в менюто за безопасно изключване на устройството. За момента нямам възможност да сложа NAS, а да купувам голяма флашка не ми се струва оправдано. Ако има някакво приложение за бързо маунтване / дисмаунтване на диск или за приспиване на андроида, също така настройка за индексиране в плеъра много ще ми олесни живота. Благодаря.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #802

    Отговор: SONY телевизори 2018

    SSD диск е решението.

    HDD доколкото знам няма как да го изкл.

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    5
    #803

    Отговор: SONY телевизори 2018

    SSD за сторидж на филми... Айде по сериозно.

  11. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #804

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Нека ти бръмчи този тогава

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #805

    Отговор: SONY телевизори 2018

    JSMtv


    Хем си нямаш идея от нещата хем философстваш и недоволстваш

    Чудно ми е само като "разбирате" защо питате по форумите

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #806

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от JSMtv Виж публикацията
    SSD за сторидж на филми... Айде по сериозно.
    Ама аз съм най-сериозния човек,когото познаваш...имам външно SSD за сторидж филми и нямам никакви проблеми с него,изключва се заедно с телевизора...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    5
    #807

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    JSMtv


    Хем си нямаш идея от нещата хем философстваш и недоволстваш

    Чудно ми е само като "разбирате" защо питате по форумите

    А ти тролиш. За това колко разбирам - занимавам се от 20 години със системно администриране и не бих сложил бърз скъп диск с малък размер и ограничен живот за място за съхранение на филми.

    За сериозния - ако искаш и райд система със SSD-та си сложи. Дали ще работи - ще работи. Оправдано ли е - ми не е.


    Въпроса ми е не какво мога да ползвам вместо външен хард. Въпроса е как да го изключвам и включвам бързо.

    Ако може троловете да не се обаждат.


    Благодаря
    pulsedriverbg одобрява това.

  16. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #808

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Ами колкото и да се дуеш, няма такъв вариант, какъвто го търсиш. Като не искаш да вадиш кабела, включваш един ЦК превключвател във веригата на захранващото напрежение на кабела и си готов. Ама трябва да не си с две леви ръце(или десни ако си левичар)
    Този пост е редактиран от eleena; 11-12-18 в 13:49.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    42
    #809

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Здравейте и ако може, едно бързо питане за Сони 55XF8096 ?
    Може ли и как, да се пусне ръчно търсене, на определена честота (примерно 687MHz) , за определени канали на цифровата настройка?
    За аналоговата си излиза и няма проблеми, но за цифровата настройка е в бледо и я дава като неактивна.
    Питам защото, ако се пусне автоматично търсене, ще разбърка цялата подредба и после всичко трябва да се преподрежда, а по някаква причина ми изчезна една програма и не ми се прави цялата процедура отново?

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #810

    Отговор: SONY телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от JSMtv Виж публикацията
    А ти тролиш. За това колко разбирам - занимавам се от 20 години със системно администриране и не бих сложил бърз скъп диск с малък размер и ограничен живот за място за съхранение на филми.

    За сериозния - ако искаш и райд система със SSD-та си сложи. Дали ще работи - ще работи. Оправдано ли е - ми не е.




    Въпроса ми е не какво мога да ползвам вместо външен хард. Въпроса е как да го изключвам и включвам бързо.

    Ако може троловете да не се обаждат.


    Благодаря
    Друг път с тва отношение и "професионализма си" е най добре да не питаш никъде.

    И като нямаш парички за SSD диск никой не ти е виновен.


    Благодаря!!!
    Този пост е редактиран от sony 1; 11-12-18 в 14:12.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 54 от 61 ПърваПърва ... 4445253545556 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 14:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 12:43
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе