Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 255

Philips телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #166

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Гледах ги...мисля, че проблема е в тунера или скалирането на SD до 4к.Де да знам.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #167

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Изчакай някой с Филипс тв. да ти обясни как да си настроиш размера на екрана.

    Мойто Сони когато купих имаше същия проблем.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #168

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Мисля, че няма опция да си настроиш размера на екрана.
    По-скоро търси проблема в оператора.

    felipe


    Я по-добре си отвори нова тема, че напълнихме тази с излишна информация.

  5. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #169

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Смених го със Sony 49XF8505,лентичката на Нова и на някои други канали вече я няма,но да споделя, Филипса съвсем не е лош телевизор,даже напротив, мисля че като екстри е по-добре от сонито.Ако някой се интересува от сравнение може да ми пише на лично,че действително малко множко дойде спама.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    3
    #170

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Здравейте. И аз си купих наскоро Филипс pus7363 50 инча. Искам да попитам относно гледането на 4к и хдр съдържание. Примерно като пусна от ютюб такъв клип, който е 4к или хдр автоматично ли тръгва с такова качество или трябва да се направят някакви настройки преди това. Имаше да настройваш качеството за хдр , но когато източника е hdmi порта, а това е от ютюб или пък примерно , ако изтегля някой филм с 4к или хдр и го пусна от флашка през мх плеъра ще го предава ли с това качество... И друг въпрос колко е максималната резолюция на предаване като споделям филм от телефона на телевизора. Мисълта ми е има смисъл да тегля и споделям 1080 p филм или 4к, а максимума примерно да е 720 p .И пак трябват ли някакви настройки или телевизора сам си разпознава резолюцията и излъчва с нея...

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #171

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Забелязвам, че на някои канали, мисля, които са SD(NOVA, Kino NOVA) в най-долния 1 см от екрана образа се изкривява във вид на лентичка, стои някак къдрав, това само на някои канали, гледам с Ci декодер. В ютуб няма такова изкривяване, няма и в менютата и когато гледам Nova със сет топ бокс през HDMI. Някакъв съвет, да го връщам ли?Телевизора е на 5 дни, вчера забелязах проблема. Снощи беше изключен от контакта цяла нощ, но си е същото.
    Проблемът е в Нова телевизия....виждам го от години на моят panasonic.
    Оправя се като влезеш в настройките за аспект на картината и дадеш на точен екран, автоматично или 16:9

  8.  
     
  9. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #172

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Смених го със Sony 49XF8505,лентичката на Нова и на някои други канали вече я няма,но да споделя, Филипса съвсем не е лош телевизор,даже напротив, мисля че като екстри е по-добре от сонито.Ако някой се интересува от сравнение може да ми пише на лично,че действително малко множко дойде спама.
    Ужас, имам чувството, че Филипса вадеше доста по добра картина от Сонито. Възможно ли е да е заради Директ лед и локал диминг? Направо съм болен, дайте някакво мнение, дали да се върна пак на Филипса?

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #173

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Ужас, имам чувството, че Филипса вадеше доста по добра картина от Сонито. Възможно ли е да е заради Директ лед и локал диминг? Направо съм болен, дайте някакво мнение, дали да се върна пак на Филипса?
    Не бих направил тази огромна грешка

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #174

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Аз също....

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #175

    Отговор: Philips телевизори 2018

    По-скоро усещането е от амбилайта (или липсата му).

  13. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #176

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Принципно сте прави, гледах и двата телевизора през слоу мо на телефона, това в къщи. Филипса святка като светкавица, направо се чудя как не го виждам това примигване,Сонито е бетон, не святка нищо, отделно Филипса мигаше(видимо с просто око) в някои участъци на картината при някои сцени. Матрицата му е 8 срещу 10 бита на Сонито, също е 50 херца, срещу 100 на Сонито. Продавачите в магазина ми казаха същото за Сонито(че е по добро) но си мислех, че така са инструктирани. Значи викате да си налягам парцали те и да не мисля глупости.
    Този пост е редактиран от felipe; 12-10-18 в 13:41.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #177

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Четох четох и пак четох и накрая се реших и взех Philips 55PUS8503 ,та така и аз се присъединих към клуба на Филипс Ъпдейтнах андроида и фърмуера на дистанционното ,събота и неделя ще го разцъкам как си трябва !
    За момента съм с добри впечатления от телевизора,особено като скочих от 32 на 55
    Ще се радвам и някой друг собственик със същия модел да сподели как е при него .

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #178

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Чакаме ревю.

  17. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #179

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Би трябвало да е добър телевизора, само този едж лед в комбинация с ипс матрицата малко ме притеснява. Аз имах филипс с VA матрица и ъгъла на гледане бе отвратителен, ама пък беше директ лед, иди ги разбери. Само да спомена че при филипс микро локал диминг про се отнася за сензора за осветеност

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    1
    #180

    Отговор: Philips телевизори 2018

    Много полезна информация!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 15:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 13:43
  3. Philips телевизори 2017
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 279
    Последно: 01-01-18, 07:35
  4. Philips телевизори 2016
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 453
    Последно: 01-01-17, 19:22
  5. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе