Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 53

Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #16

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Ще запекът и няма оправяне - два такива принтера вече ми седят в къщи като паметници.
    И аз мога да се похваля с 2 паметника, но МФУ. Веднъж по 2 оригинални касети, веднъж рефил комплект и като изгорят нагревателите на касетите, дето викаш запичат, и вече си го платил поне 2 пъти. Затова лазАр му е майката. Скоро гледах на много прилични цени вече нови цветни, но от разни марки дето правят телевизори. Има много добри цветни лазери втора употреба HP, дето знаеш, че ще ти вършат отлична работа за малък офис. Имат си гаранция, поне наполовина пълни тонер касети и ако се наложи можеш да си ги напълниш, срещу съвсем прилична сума.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #17

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Здравейте,


    Като чета темата, реших, че трябва да купя един принтер.Ще се ползва изключително рядко и няма смисъл да се вкарва повече от 200лв.




    Спрял съм се на този – HL-1222WE.



    Имам два въпроса с повишена трудност.



    1- Принтера понеже няма двустраненпечат, нали ще може ръчно листа да се обръща и пак да печата двустранно?


    2- Също няма и скенер,но ще може ли телефона да го замести? Примерно, на а4 лист с напечатан текст,ще може ли да се снима на телефона, като снимка и след това да се принтира? т.е.Един вид да се ползва като скенер. Или трябва да се купува по висок клас?

    Благодаря.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #18

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    1. Да
    2. Не

  5. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #19

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    2. Не

    Попадал съм на андроид приложения, специално за тази цел. Дали няма да вършат работа по т2


    https://smartnews.bg/microsoft-offic...0-ios-android/


    https://www.digital.bg/novini/%D0%BD...news46135.html

  6. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #20

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Ако мислиш, че с телефон ще сканираш текст и след това ще можеш да го редактираш, много се лъжеш. То и със скенер не е за всеки, а какво остава за снимка с телефон.

  7. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #21

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Ако мислиш, че с телефон ще сканираш текст и след това ще можеш да го редактираш, много се лъжеш.


    Трябва и компютъра - да. Но, когато се е налагало съм го правил с Abyy Fine Reader. Много добра програма. Има и други разни конвертори jpg tо pdf...

    От телефона, като се свали на компа и от там вече, да се обработи с някоя подходяща програма, би трябвало да се излъже, според мен....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #22

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.


  10. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #23

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Ясно. Всичко е точно,.......................... защото снощи правих кекс....




    Много ви благодаря и на двамата.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #24

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Между другото може да не се правиш на Винету с телефона и обръщането на листи ,а да вземеш някой от тези двата---->HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Printer или HP DeskJet Ink Advantage 5075 All-in-One Printer . И двата са под 200лв. и според мен приемлива цена на консумативите.

  12. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #25

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Принтера ще се ползва рядко, но понякога си трябва и трябва да го взема, защото все отлагам...


    За домашно ползване, мисля, че лазарния ще е по-добре. За мастиленоструйните, като чета, че има хора, на който, след време мастилата засъхвали там...по-добре да се застраховам с лазарния.


    Стартова тонер касета на HL-1222WE за 1,500страници - сериозна цифра за моите скромни нужди. Ще карам много време с нея, поне няколко години....

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #26

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    За около 250 има brother МФУ - L2512 с двустранен печат и скенер и 3 години гаранция след регистрация.
    Хартията е прибрана в чекмедже и всичко е затворено в корпуса.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #27

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Ако трябва да се направи съпоставка между DCP-1622WE и DCP-L2512D ,които са долу горе на едни и същи пари,все едно съпоставяш евтини консумативи срещу някои екстри.
    Например 1500л. начален тонер срещу 700л..Тонер за 44лв. за 1500л. срещу 179лв. за 3000л.Докато DCP-L2512D има в повече дуплекс ,по-голяма тава,по-голяма скорост на печат.
    Докато DCP-1622WE има в повече wi-fi. Най-вероятно повечето хора ще предпочитат DCP-1622WE заради по-евтините консумативи,нищо,че е с 20 лв. по-скъп. Естествено,че и за DCP-L2512D си има купувачи, иначе нямаше да се продава.

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #28

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Принтера ще се ползва рядко, но понякога си трябва и трябва да го взема, защото все отлагам...
    Не виждам никакъв сми да се наливат пари в нещо, което по условие ще се ползва рядко. Имах подобна нужда преди година или две, която успешно задоволих с един Bizhub 20p втора ръка за 60 лева, дуплекс и мрежа, печата директно и от телефон, едната щерка изпраска над 2 топа хартия за матурата и все още е с оригиналния си тонер. За 50 кинта при нужда ще ми налеят тонер за 8000л, ако се развали нещо просто ще го изхвърля.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #29

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Този ,който е изхвърлил този принтер не е толкова прост. Принтера е на около 10 години. В момента в който се наложи да му налеят тонер ,може да се каже,че го погребват.Няма direct wi-fi, за да използваш телефона,трябва да използваш и рутер.Най-вероятно е наближило време да се сменя барабана,затова този ,който го е изхвърлил е сметнал за по-изгодно да си купи нов принтер.За една две години ситуацията в този бизнес доста се променила. Преди няколко месеца ходих при едни ,които пълнят тонери. Те за собствени нужди използват brother T300. което показва колко вярват в своя бизнес.

  18. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #30

    Отговор: Мултифункционално устройство (ако може и цветно) до 350-400 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Не виждам никакъв сми да се наливат пари в нещо, което по условие ще се ползва рядко. Имах подобна нужда преди година или две, която успешно задоволих с един Bizhub 20p втора ръка за 60 лева, дуплекс и мрежа, печата директно и от телефон, едната щерка изпраска над 2 топа хартия за матурата и все още е с оригиналния си тонер. За 50 кинта при нужда ще ми налеят тонер за 8000л, ако се развали нещо просто ще го изхвърля.
    И аз съм на този принцип. Преди около 2 години купих такова нещо втора употреба , с касета за 6000 страници наполовина пълна. Има мрежа и двустранен печат. Идеално е за домашна употреба. Касетата още има за около 1500-2000 страници. Като свърши може да се напълни, а може и да се смени с оригинална или съвместима.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на мултифункционално устройство
    От ivanski13 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 24-02-18, 21:42
  2. Избор на мултифункционално устройство
    От squash във форум Общ - хардуер
    Отговори: 36
    Последно: 17-08-12, 18:26
  3. Избор на мултифункционално устройство 3в1
    От Rezashki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 06-06-11, 22:24
  4. 2 компютъра + 1 мултифункционално устройство
    От IvO™ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 24-08-06, 23:01
  5. Мултифункционално устройство
    От p3ps1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 17-02-06, 23:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе