Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By svetlio1

SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #1

    SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Здравейте приятели, вече седмица съм притежател на UE65NU7172 и съм доволен. Добра цена хванах, голям е, бърз с ютуб и HBOGO.
    Въпроса ми е има ли въобще блутуу т и как мога да свържа безжично JBL flip 4 колонка към него?

    благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    13
    #2

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    За съжаление твоят модел няма вграден блутут. За безжично свързване няма да стане. Дори и за жично ти трябва DAC (цифрово аналогов конвертор) за да може да го свържеш с колонката.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #3

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Сигурно ли е, че няма блутуут? Миналогодишните имаха , а и как тогава ще е връзката със слушалки, след като няма и аналогов изход?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #4

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Цитат Първоначално публикувано от Petar Lyubomirov Bonchev Виж публикацията
    За съжаление твоят модел няма вграден блутут. За безжично свързване няма да стане. Дори и за жично ти трябва DAC (цифрово аналогов конвертор) за да може да го свържеш с колонката.
    Много ми е мъчно да го чуя, мерси все пак

    Ще се радвам на всякакви варианти и решения

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #5

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Tези орязвания докога ше продължават всяка година по нещо и при Сони и при Самсунг

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Ако карат с тия темпове ще е интересно след две години кой ще им е топ модела , след като сегашната 7-ма серия е на нивото на 5-та от преди няколко години
    Качват цифра - махат функции

    Сега не съм пред тв, но все пак провери в менюто на тв дали нямаш опция за свързани устройства - после ще погледна как беше в стария модел.

    п.п. В настройки-звук-звуков изход имаш ли "списък на високоговорители" (там са блутуут свързани устройства)?
    Този пост е редактиран от svetlio1; 17-08-18 в 21:05.
    bagerista9 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #7

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Няма пичове......., друго което туко-що разбрах е че файлове като този (май се води *.mkv) не тръгват.... само картина без звук, това има ли решение? Баси.... то стария h7000 от 2015 нямаше такива ядове, грам

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #8

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    NU71, NU72, NU73 нямат блутут. Такъв има в моделите от серия NU74 и нагоре
    https://www.lcd-compare.com/index.ph...65Q9FNATXXC=on

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #9

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Няма DTS декодер , само с Долби звук трябва да сваляш ... или да го конвертираш...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #10

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Цитат Първоначално публикувано от malttihristov Виж публикацията
    Няма пичове......., друго което туко-що разбрах е че файлове като този (май се води *.mkv) не тръгват.... само картина без звук, това има ли решение? Баси.... то стария h7000 от 2015 нямаше такива ядове, грам

    Пробвай с друг файл MKV.....Не всички са еднакви...MKV е общо понятие,друг е въпросът в самия контейнер какви са кодеците вградени в него..Принципно чете MKV...поне така пише в спесификациите за MU71..За звука не се притеснявай...не чете DTS но вече в 99 процента от MKV файловете има вградени поне още 3 аудио потока и когато тв не разпознае първото...тоест DTS което е по подразбиране..автоматически прехвърля на втория аудио поток...Тв изписва че има картина но не и звук за момент и после би трябвало да прехвърли на второто аудио...Забравих да кажа обаче: тествал съм на LG49UF8507 а не на SAMSUNG Свалям MKV с Dolby Atmos(по подразбиране първо аудио в контейнера) телевизора стартира файла изкарва картината и излиза натпис че файлът поддържа картина но не и звук и след секунда 2...превключва автоматически на второто аудио което съответно е DTS...Когато сваляш филм винаги гледай и инфото..какво съдържа самия контейнер..аудио,кодеци и.тн..Ако ти се занимава да конвертираш все пак,ий с тая програмка MKVToolNix става сравнително бързо


    Този пост е редактиран от bobkatagaz; 17-08-18 в 22:46.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #11

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    Автора: Първо благодаря за помоща Ви
    Второ да попитам.... мога ли да се сваля нукакви апове с кодеци и тн на тв-то или само на градените разчитам.
    До сега смартовете, които съм имал съм ползвал за ютуб през апп-а, и да шервам екран от лаптопа или телефона.
    НЕ съм свалял нещо за самия ТВ от App STORE-a, кажете ми какво да сваля за да увелича производителността му или някакъм плейър, де да знам.

    Другия въпрос ми е... стария тел h7000 бачкаше перфе със SAMSUNG smart VIEW и то много бързо, сега този въобще не го намира от лаптопа, а уж става през WI FI, а не блутуут.

    Отново благодаря предварително за помоща

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #12

    Отговор: SAMSUNG NU7172 има ли блутуут?

    malttihristov Другия въпрос ми е... стария тел h7000 бачкаше перфе със SAMSUNG smart VIEW и то много бързо, сега този въобще не го намира от лаптопа, а уж става през WI FI, а не блутуут.

    Качи си на лаптопа AllShare Play и пробвай с него..би трябвало да станат нещата..На моя Samsung J5500 гледам с него....Ако ли не: има тема във форума за стотици медийни сървари...Ето от тука ако искаш си го дръпни и тествай нещата....Samsung AllShare - Download А относно кодеците на плеъра на тв: мисля че не можеш да променяш нещата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 29-05-18, 20:53
  2. Отговори: 18
    Последно: 23-02-18, 13:40
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Връзка между блутуут хендсфрии и Нокия 6300
    От vanko68 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-02-10, 21:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе