Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 376
Like Tree306Одобрявам

Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #151

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    mimojef, нямам нищо против тебе, наистина, но ако не се усещаш, малко ги минаваш понякога, а и си позволяваш на база свободни съчинения по-горе да охарактеризираш хората, без представа да си имаш или с каква информация разполагат. Бъди малко по-сдържан и умерен в оценките си. И осъзнай едно: Всичко е субективно на този свят! Не си мисли, че твоето МЕ, с което сравняваш, е цвете за мирисане също. Ако това ще те успокои, когато купувах моя, зададох подобен въпрос във фирмата, която ги продава и монтира. Категорично не ме посъветва за си купувам такъв и ми каза да прудпочета Хеви, обяснявайки ми защо и какъв е статистическият процент проблемни машини и оплаквания при тях. Е? Аз на кого да вярвам? На тях, на много специалисти тук, и най-вече Aleksandars, на който пак мога да благодаря за избора, на очите си, или да вярвям на теб? Ама то наистина със закон трябва да се забрани да купувате ватметри за климатици, "бавни фенове" и експериментатори такива, хаха! Прав е Роската, ако ги нямахте, дори нямаше да разберете нищо.

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #152

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Ти на твоя сложи ли му тампони на външното, че не се сещам?
    Имаше нещо май? Трябваше да бориш май нещо с тези тампони?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #153

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Не знам защо се опитваш да ме финтираш отново така на двойно. Сложих и всеки от редовно четящите форума знае това, понеже съм го описал най-подробно в съответна тема. Но това не е повод да съм недоволен от климатика. След смяната на тампоните проблемът се реши, който даже не съм сигурен дали е "проблем" на външните на МХИ, или възникна заради дебелата специфична изолация при мен - това са индивидуални случаи. При други мои познати с МХИ даже и тампони не ползват и пак са доволни. То даже не беше точно проблем /силно казано е/, защото и аз съм малко капризен на шумове, малко перфекционист като теб си падам, та затова ме дразнят и най-малките такива. Заради това избрах и тази марка и не мисля, че съм сгрешил, поне към днешна дата. Но определено на някои стени като моята може би се нуждае от хубави тампони, което е бял кахър. В момента климатикът работи така, че въобще не мога да разбера кога работи и кога не, дори като оффи на отопление в тези все още високи температури. Искрено ти пожелавам да се подобрят при теб нещата и да е било нещо само от индивидуалната бройка. А и е много по-важно да си доволен зимата от него. Има далеч по-тежки случаи от твоя. От повече от месец държа връзка всеки ден с мой приятел, който е броил за един друг топ модел от друга марка +1200 спрямо твоята машина и човекът не може място да си намери, като в момента е стигнал до представителство за България и сагата продължава. А ако при тебе се е случило нещо с втулка, ненаместено вътрешно тяло или друго дребно нещо, то в неговия случай нещата са направо абсолютно неприемливи. Но това е друга тема, дадох я само за сравнение, че гаранция в нищо и за никого няма. Аз едно ти гарантирам, че не бих си спестил грам критика за машината, ако открия нещо действително "бъркащо ми в мозъка", но поне засега не намирам големи кусури. Да, прав си, че набира до 600 вата примерно след on, но на мен някак си не ми пречи това. Забелязвам го само, когато ме зомбира ватметъра. Пък и де да знам, досега никой не се е оплакал от машината у дома, а тука сме се събрали все претенциозни хора, хаха!

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #154

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    ...който е броил за един друг топ модел от друга марка +1200 спрямо твоята машина и човекът не може място да си намери...
    Колега Phoenix_1, моля да споделиш проблемният модел и съответната марка.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #155

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    @the inquirer, не бих могъл да го направя и не би било коректно поне на този етап, за да не се допусне грешка от прибързване, нито да се създава общо лошо впечатление. Изчаква се да се види крайният резултат и може би ако не завърши добре цялата история, който е потърпевш, най-вероятно сам ще пише тук. Но самият факт, че дори във висок клас прехвалени модели излизат един куп проблеми директно от кашона, говори, че като цяло днешните машини, които ги произвеждат, наистина не са като едновремешните, да не говорим за заблуждаващия маркетинг в някои отношения.
    rosswen одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #156

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    "Да, прав си, че набира до 600 вата примерно след on, но на мен някак си не ми пречи това. Забелязвам го само, когато ме зомбира ватметъра. "
    И без да го имам ватметъра,бих го разбрал.Сещайте се защо съм го купил за спалня 13.5 кв.м.Това чудо да духа с 600 вата и нагоре,5 поредни минути.В стаята става близо 30 градуса.Ще ги тормозя.Хайде приемам оферти за покупка...

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #157

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    "Да, прав си, че набира до 600 вата примерно след on, но на мен някак си не ми пречи това. Забелязвам го само, когато ме зомбира ватметъра. "
    И без да го имам ватметъра,бих го разбрал.Сещайте се защо съм го купил за спалня 13.5 кв.м.Това чудо да духа с 600 вата и нагоре,5 поредни минути.В стаята става близо 30 градуса.Ще ги тормозя.Хайде приемам оферти за покупка...
    Така както го описваш не се държи адекватно в малка стая, а на мен ми трябва точно за малка детска стая около 13 квадрата от която близо 2 квадрата е секция.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #158

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Машината не е лоша,ако го нямаше това задържане на тази мощност след офф, другото безумие е вдигането на минимума под 4 или 5 градуса на около 400 вата.Това го прави обикновен климатик,щях да забравя,при мен при изключване на компресора се чува като удар по панела.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #159

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Само да споделя за феновете на "бързите фенове" , че преди 20Zs-s съм имал в спалнята си 3 други климатика от 3 други марки два от които топ модели на дайкин и национал. Ами мицубишито е Д'бест в моя случай.
    Ми смятайте си топлозагубите за през септември в 13кв.м с двойна изолация като не искате да ошашавяте машинката бре що ги смятате на -15 ... . тя кво ви е виновна Ми как искате да работи адекватно като я ползвате неадекватно.
    Моя пък е без никви тампони , а сега де

    Ай наздраве !
    rosswen одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #160

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Твоят е на трупчета. С подложки.
    Иновативен метод.
    Alexi одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #161

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Не, но са му спънати стойките, което променя поведението на системата при резонанси.
    mimojef и Mig82 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #162

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    Твоят е на трупчета. С подложки.
    Иновативен метод.
    И ще бъде "на трупчета" поне до ноември това е алуминиев профил трупчетата са да не влизат буби.

    - - - - - - - - - -

    Абе , я някой да обади за машина в 13кв. с двойна изолация която да бичи без он/офф през септември ?
    Питам щото имам японски фуджак базов модел с 21кг. външно и 600гр. фреон, който в същото помещение също би работил он/офф. Е кво да направя машината ли да ми е виновна ... не мисля. Просто така стоят нещата.
    Phoenix_1 и rosswen харесват това.

  16. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #163

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Брех..., тоз он-оф световен проблем излезе.
    Много ясно, че при тея външни в малко изолирано помещение всичко ще е он-офф.
    mimojef, Aleksandars, Phoenix_1 и 2 други харесват това.

  17. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #164

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Някой четат през ред.
    Даже май цели постове прескачат.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    два от които топ модели на дайкин и национал
    Топ моделите на по колко лазарника бяха?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #165

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++

    Лазарниците нямат значение ако машините са изправни , но бяха 12ки и 9ка , а както забелязваш хевито е 7ца ...
    Интересно ти имал ли си климатик в тази стая или в друга 13кв. с двойна изолация , че се изказваш така категорично за машинката ?
    И шума ще ти е вповече и он/офф до -15 ... свиквай.
    rosswen одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. MITSUBISHI Heavy SRK/SRC 25 ZGX-S или Mitsubishi Electric MSZ-GV251?
    От bgt123 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 11
    Последно: 06-06-23, 19:10
  2. HELP !!! Mitsubishi Heavy SRK20 ZJX-S или Mitsubishi MSZ GV222
    От Hary071 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 34
    Последно: 16-11-13, 13:13
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy или Fujitsu
    От valmon във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 8
    Последно: 26-10-07, 15:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе