Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    21
    #1

    Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    здравейте моля, да ме насочите за избор на тв.ще се гледа от Мсат с CI модул,Ютюб и андроид тв бокс за филми с коди от замунда и арена.
    благодаря ви.
    днес гледах този модел в Технополис SAMSUNG QE-55Q6FN Ultra HD QLED-2199лв.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #2

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    Цитат Първоначално публикувано от milchomarkov Виж публикацията
    здравейте моля, да ме насочите за избор на тв.ще се гледа от Мсат с CI модул,Ютюб и андроид тв бокс за филми с коди от замунда и арена.
    благодаря ви.
    днес гледах този модел в Технополис SAMSUNG QE-55Q6FN Ultra HD QLED-2199лв.
    q7 ти е на 2700. Много по-добър телевизор е, напъни се за него

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    21
    #3

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    SAMSUNG QE-55Q7FN 4K Ultra HD QLED
    благодаря ти. само ме притеснява тая кутия One Connect кво е това чудо

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    Непременно трябва да е Samsung? Или може и друга марка?
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...5b-p402635871/
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...02-p385377533/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #5

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    One connect ти е телевизора. Там са изкарани портовете, тунерите, от тази година и захранването и кой знае какво още, с цел в телевизора да влиза само един кабел и телевизора да стане още по-тънък. Идеята му е чисто естетическа и изглежда добре като се окачи на стена.
    Иначе съм съгласен на 2/3 с hristoslav2. Това, с което не съм съгласен е филипса... Освен Сонито, мога да ти препоръчам и 55SK9500 на LG и двата телевизора са брутални.

    edit: избягвай евтините оледи на LG, които в момента ти влизат в ценовия диапазон

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    21
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Непременно трябва да е Samsung? Или може и друга марка?
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...5b-p402635871/
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...02-p385377533/

    Подарък ще е за сина та затова е самсунг той такъв иска.иначе аз държа на сони защото е с андройд

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #7
    Ако искаш да подариш на сина си 8битов панел с едж подсветка, най-лошата и орязана операционна система от топ марките, несъществуващ контраст, несъществуващи HLG, заключен bt2020 и нито един реалистичен цвят по екрана... И всичко това само за 2699 ля - взимай q7. Поне изглежда добре като е изключен

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    пловдив
    Мнения
    25
    #8

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    https://forum.setcombg.com/samsung-%...2018-a-13.html
    тук има таблица с характеристиките на моделите на самсунг. моля ви прочетете ги, има и още един сайт, който е доста реномиран и почти всеки, който иска професионално мнение го посещава.
    https://www.rtings.com/tv
    ето и още една таблица за самсунг
    https://www.lcd-compare.com/gamme-sa...ine-up-388.htm
    сега ако не ви затруднява, покажете ми къде и в кой сайт пише,че Samsung QLED от 55" е 8 бита матрица, също и за високите серии на SAMSUNG от 8 серия нагоре и 55 инча са 8 бита матрица?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #9
    Не знам бате, това съм го чувал от мърчандайзър на самсунг. Знам, че навсякъде пише, че са 10битови... Ама са 10bit +frc. Надявам се ти е ясно, че не е същото.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    пловдив
    Мнения
    25
    #10

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    Aми ще е хубаво и да прочетеш малко инфо за тях, да си сигурен в това което казваш, защото не е вярно. Aко си видял линковете които ти постнах и си се разровил, особено в rtings, там много точно казват кой тв е добре, показатели, сравнения и т.н. Има и 10 битови някой модели, тези които са 8+2 frc пише, че са 8+2. Няма как да се лъже по това отношение, това е лидер на пазара , на световния пазар. И още нещо, когато се сравняват два модела, се сравняват по серии, 8 серия на самсунг, с 8 серия примерно на сони или лг. А не 6 серия на самсунг с 9 серия на сони. Все едно е да сравняваш фиат пунто с мерцедес е класа.
    Сори ако съм те засегнал, тона ми е повече от приятен.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #11
    Не сравнявам серии, а цени. Какво да направя, че самсунг елиминираха 6та и 9та серия :D Пак си имат нисък (71хх/73хх), среден (74хх/76хх) и висок (80хх/85хх) и qled, ако и тях ги вкараме. Високия клас на Самсунг, 55nu80xx ти е на почти същите пари като 55xf9005. Затова ги сравнявам. Иначе, няма да се крия - работя го това. Виждам ги тези телевизори всеки ден, не им чета само сухите характеристики или платените ревюта, в които пише, че q9f е най-добрия лед телевизор, който авторът на статията е виждал. Не искам да споря за това колко бита е матрицата, защото знам, че навсякъде из Интернет пише 10 бита, знам и какво ми каза човека на 4 очи.
    Този пост е редактиран от ok'google'muhfakka; 13-11-18 в 23:39.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    21
    #12

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    Благодаря ви за съдействието.
    този последно ще е SAMSUNG QE-55Q7FN 4K Ultra HD QLED
    сина като е казал самсунг ,аз съм до тук вдигам белия байряк.в края на краищата той ще си го гледа,аз си имам своето Сони KD-55XD8577

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    пловдив
    Мнения
    25
    #13
    Цитат Първоначално публикувано от milchomarkov Виж публикацията
    Благодаря ви за съдействието.
    този последно ще е SAMSUNG QE-55Q7FN 4K Ultra HD QLED
    сина като е казал самсунг ,аз съм до тук вдигам белия байряк.в края на краищата той ще си го гледа,аз си имам своето Сони KD-55XD8577
    Много ви моля, като вземете QLED-a и го пуснете, да направите едно кратко ревю. Да напишете кое ви харесва и кое не. Като го сравните и със Сонито, защото аз също се колебая между двете марки.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    15
    #14

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    Цитат Първоначално публикувано от ok'google'muhfakka Виж публикацията
    One connect ти е телевизора. Там са изкарани портовете, тунерите, от тази година и захранването и кой знае какво още, с цел в телевизора да влиза само един кабел и телевизора да стане още по-тънък. Идеята му е чисто естетическа и изглежда добре като се окачи на стена.
    Иначе съм съгласен на 2/3 с hristoslav2. Това, с което не съм съгласен е филипса... Освен Сонито, мога да ти препоръчам и 55SK9500 на LG и двата телевизора са брутални.

    edit: избягвай евтините оледи на LG, които в момента ти влизат в ценовия диапазон
    Какво точно им е на евтините оледи на ЛГ? Разликата със по скъпата серия е само звук и изработка на панела, разлика в картината няма. След като миналата година бяха на върха на класациите с оледа си , тази година отново е така. Аз лично имам 65 B7 , гледам го нон стоп и няма никакви бърн ин или каквито и да е проблеми (а го ползвам вместо монитор , тоест има статични елементи) Сега B8 55 инча го гледах при унгарците за 2600 + лева , което му влиза в бюджета , а от хилядите тестове стана ясно че qled <oled.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #15

    Отговор: Препоръка за Самсунг 55'' бюджет 2800лв.

    Цитат Първоначално публикувано от ok'google'muhfakka Виж публикацията
    Не знам бате, това съм го чувал от мърчандайзър на самсунг. Знам, че навсякъде пише, че са 10битови... Ама са 10bit +frc. Надявам се ти е ясно, че не е същото.
    Ако наистина някой го е "споделил" тва с теб....добър слушател си е намерил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на 43", Бюджет 1000 лв.
    От lubomirsb във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 31-08-17, 21:13
  2. Избор на телевизор 42-48'' (бюджет 900 лв)
    От georg7377 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-09-15, 17:08
  3. Кой ТВ 32 ''да избера.Бюджет 650 лв
    От injenercheto във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 14-10-13, 11:02
  4. LCD or LED 32-ка ограничен бюджет
    От BG_Golf4e във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-07-12, 21:11
  5. ТВ за кухня - 22 инча, бюджет 400 лв.
    От mbialkov във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-06-12, 09:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе