Резултати от 1 до 8 от общо 8

препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    18
    #1

    препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    Здравейте,
    имам апартамент в София в нова сграда с изградени тръби и монтирани радиатори и изведена връзка с газ в килера към Овергаз. Отопляемата част е 70кв.м.
    Търся си лицензирана фирма която да ми монтира газов котел. Моля за препоръки/оферти тук или на ЛС.

    Благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    18
    #2

    Отговор: препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    Все още търся фирма, ако тук има такива нека ми пишат моля.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #3

    Отговор: препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    Доколкото знам само двама професионалисти са писали в газовите теми - Лазар и Espace. И двамата не са от Софийска област. Климатиците са на "мода" в този форум. Макар че и при тях профитата започнаха да спират да пишат.

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #4

    Отговор: препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Доколкото знам само двама професионалисти са писали в газовите теми - Лазар и Espace. И двамата не са от Софийска област.
    Бях останал с впечатлението че Лазар е от Варна, а Espace от Плевен.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #5

    Отговор: препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    Написал съм - "НЕ" са от София. Лазар и аз знам, че е във Варна, но Espace вече не живее в Плевен, а се премести от 1г. в съседен град. Но продължава да изпълнява поръчки и в Плевен по неговите думи.
    Сега се сетих, че още един "майстор" пишеше в газовите теми, но не мога да се сетя веднага с какъв ник беше. Той може да е от София.
    Сега потърсих - мисля че е l62 .
    Този пост е редактиран от VanDan; 15-11-18 в 09:39.

  7. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #6

    Отговор: препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    В София има много фирми, които могат да ви свършат работа и като цяло не са свръх натоварени. Гледам на един обект работиха няколко различни фирми по апартаментите и недоволни няма - всеки е доволен от неговата. Конкуренцията прави чудеса пък и новите цени на газта понамалиха устрема на клиентите.
    Аз моята не мога да я препоръчат не, защото не съм доволен, а защото аз съм си избирал и определял котел, местоположение и размер на радиаторите, а повечето хора очакват друг да им го направи. Аз на моите не им оставих шанс да се разгърнат.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    18
    #7

    Отговор: препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    Ами не знам дали са натоварени, но 2 фирми ги чаках над 2 седмици само за да ми дадат оферта. Скоро ще споделя мнение тук. За сега чакам още предложения за коректни фирми .
    Благодаря за отговорите.

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    В София има много фирми, които могат да ви свършат работа и като цяло не са свръх натоварени. Гледам на един обект работиха няколко различни фирми по апартаментите и недоволни няма - всеки е доволен от неговата. Конкуренцията прави чудеса пък и новите цени на газта понамалиха устрема на клиентите.
    Аз моята не мога да я препоръчат не, защото не съм доволен, а защото аз съм си избирал и определял котел, местоположение и размер на радиаторите, а повечето хора очакват друг да им го направи. Аз на моите не им оставих шанс да се разгърнат.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    45
    #8

    Отговор: препоръчайте фирма за монтаж на газов котел

    Цитат Първоначално публикувано от acho-bacho Виж публикацията
    Здравейте,
    имам апартамент в София в нова сграда с изградени тръби и монтирани радиатори и изведена връзка с газ в килера към Овергаз. Отопляемата част е 70кв.м.
    Търся си лицензирана фирма която да ми монтира газов котел. Моля за препоръки/оферти тук или на ЛС.

    Благодаря
    Ако не е късно вече
    http://snt-bg.com

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Монтаж на газов котел
    От komisar във форум Други начини за отопление
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-18, 17:15
  2. Отговори: 15
    Последно: 17-07-15, 21:24
  3. Комин за газов котел + препоръка за фирма
    От blazarov във форум Отопление
    Отговори: 3
    Последно: 15-06-14, 15:50
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-11-13, 11:58
  5. Препоръчайте фирма за монтаж в гр. Гоце Делчев
    От Ivo Wolfen във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 25-07-12, 00:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе