Резултати от 1 до 7 от общо 7

Грешка SU 42118-6

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #1

    Грешка SU 42118-6

    Здравейте в събота личния ми Плейстеишън се опита да си инсталира последния update 6.02, за мое съжаление изписа error SU 42118-6. Свързах се с отдела за подръжка на Sony от там ми дадоха следните инструкции... Благодарим Ви, че се свързахте с PlayStation.

    Моля следвайте стъпките по-долу и, ако все още желаният резултат не е налице, моля свържете се упълномощен сервиз.


    Контакти ще намерите в края на имейла.


    1. Изключете PS4, като натиснете бутона за захранване на предния панел. Индикаторът за захранване мига за няколко минути, преди да го изключите.
    2. След като PS4 е изключен, натиснете и задръжте бутона за захранване. Освободет го, след като чуете два бипкания сигнал: един при първото натискане и още един седем секунди по-късно.
    3. Свържете контролера DualShock 4 с USB кабела и натиснете бутона PS на контролера.
    4. При PS4 в безопасен режим, моля изберете опция 7.Тази команда ще изтрие цялото съдържание от конзолата,включително и фърмуера


    Файлът за фърмуера ще намерите на следния линк:https://www.playstation.com/en-us/su...m-updates/ps4/


    Предвижете се с мишката по-надолу в страницата и следвайте инструкциите под заглавие: Perform a New Installation of the System Software
    Забележка: Всички потребители, съдържание и данни за запазване ще бъдат изтрити! Не се притеснявайте, всички покупки, които сте направили, могат да бъдат изтеглени повторно от PlayStation Store и ако сте член на PS +, можете да качите данните си за запазване в хранилището в облака, преди да започнете или на USB устройство

    Уви обаче ефекта е никакъв, още по-лошото е че от съпорта тотално се отказват да ми окажат каквото и да е съдействие, със извинението че конзолата не е гаранционна! Някой сблъсквал ли се е със въпросната грешка?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Отговор: Грешка SU 42118-6

    Какво означава "Уви обаче ефекта е никакъв" ? Върна ли първоначални настройки? Инсталира ли на ново ъпдейта ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #3

    Отговор: Грешка SU 42118-6

    Каквото и да направя не се инсталира ъпдейта

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #4

    Отговор: Грешка SU 42118-6

    Тук го дават, че проблема е в твърдия диск - най-вероятно е за смяна, а може и да е в кабела. Ако нямаш къде и как да тестваш диска, най-добре се обърни към сервиз.
    https://www.youtube.com/watch?v=xIvA-JBrGoM

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #5

    Отговор: Грешка SU 42118-6

    Да , и аз намирам че е технически проблем - може и блу рей четящото устройство . Ако имаш някой ХДД тествай - може и да пробващ само да го откачиш , да поиздухаш прахоляците и пак със същия дали ще има ефект .


    В сейф мод-а вижда ли ъпдейта и прави ли опит за инсталиране и какво изписва?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #6

    Отговор: Грешка SU 42118-6

    Добро утро! Да вижда ъпдейта но след като започне инсталацията дава грешката отново, самата конзола почти не съм я ползвал на диск основно игрите са ми от стора.

    - - - - - - - - - -

    Конзолата е вече в сервиз и новините са че май има проблем със четящото у-во и от там се получава въпросната грешка

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #7

    Отговор: Грешка SU 42118-6

    Добро утро, конзолата е ремонтирана оказа се разместен лентов кабел на блу рея!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. грешка F7
    От getzov във форум Климатици Haier
    Отговори: 14
    Последно: 11-07-17, 19:57
  2. Грешка Е60
    От Stivan Stoianov във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 03-02-14, 11:24
  3. грешка Е471, самсунг AQV12VBA грешка Е471??
    От blajoblajo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 10-02-11, 14:26
  4. CS грешка
    От sineochko във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 01-11-08, 14:48
  5. ПХП грешка
    От Globe във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-06, 01:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе