Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 43

Саундбар LGSJ2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #1

    Саундбар LGSJ2

    Според вас заслужава ли си да взема този саунд бар,дали ще свири хубаво?Смятам да го ползвам с телевизора от подписа.
    https://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-LG-SJ2/p/33902


    https://www.lg.com/bg/domashno-kino/lg-SJ2

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #2

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    според мен си търси саундбар с HDMI вход и го свържи към HDMI Audio Return Channel (ARC) на телевизора

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #3

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Виж тук.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #4

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Колега лично мислех да взимам същия но приятел го има и ми го даде не ми хареса как свири. Затова на черния петък успях да се уредя за цената от 289 лева със Sony Ht Rt 3 не съжалявам ни най-малко първо доста по голяма мощност , има АRC вход , и да ти кажа има 2 малки колнки които са зад мене на дивана и правят огромна разликата във филмите. Въпросното ЛГ го ползвах на тв-то около 2 дена. Моя съвет е да отидеш на място да тестваш няколко модела макар че в големите магазини звука трудно се преценя от шума и тн.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #5

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Цитат Първоначално публикувано от ZeroColdX Виж публикацията
    Колега лично мислех да взимам същия но приятел го има и ми го даде не ми хареса как свири. Затова на черния петък успях да се уредя за цената от 289 лева със Sony Ht Rt 3 не съжалявам ни най-малко първо доста по голяма мощност , има АRC вход , и да ти кажа има 2 малки колнки които са зад мене на дивана и правят огромна разликата във филмите. Въпросното ЛГ го ползвах на тв-то около 2 дена. Моя съвет е да отидеш на място да тестваш няколко модела макар че в големите магазини звука трудно се преценя от шума и тн.
    Точно като твоя съм харесал и ще го чакам на оферта. Кабелите за малките колони колко са дълги?

    Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #6

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    По 10 метра е всяка на мене са ми достатъчни .

  8.  
     
  9. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #7

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Аз не мога да пусна кабели, 2.1 ще е.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #8

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Колонките може и да не се ползват имат и функция да са пред тебе а не зад тебе така че вече на ваша преценка.

  11. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #9

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Искам да попитам свързването отделните колонки на саунтбар система с кабели ли е ... не съм имал подобно нещо.Помня че предишните домашни кина/системи/ бяха с кабели.Не мога да копирам точно за коя саунтбар система става въпрос.Просто нищо не може да се копира и пише в момента във форума.Поста го пиша 15 мин.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #10

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Всяка колона си е с отделен кабел и букса ако съм разбрал правилно въпроса. В случая Sony Ht-RT 3 може да се ползва само баса , баса + саундбара , всички заедно или баса с малките колонки. Като има в настройките малките колонки да се зададе дали са зад човека или пред него и променя изцяло звука. Най-голямото предимство е че може да се командва през телефона. И HDMI arc. Изцяло се контролира от дистанционното на телевизора.

  13. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #11

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Благодаря.Интересува ме и друго ... ще има ли разлика в звука ако закупя SONY HT-SF150 ... просто не ми се дават повечко пари.Пък и не ми се окабелява с колонки.Търся малко по добър звук.И да може да се свърже саундбар системата с блутут слушалки ... като второто не е толкова важно.Само подобрение на звука.това е което търся.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #12

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Пробвай го в магазина няма да видиш голямо подобрение на звука. Просто баса не е толкова качествен звука също. Аз първо мислех такъв да взимам ама се убедих че повече мощност и отделен бас е много по-добре. А и още 2 колонки ако искаш ги ползваш ако искаш не ни колега да ти кажа разликите в цените са малки. Дебни някоя промоция по-добре да ги имаш като ти потрябват. Аз моите им скрих кабелите в лаисните на ламината и нищо не се вижда ако не ги слагаш някъде около секцията но да ти кажа повечето мощност е по-добре сам се убедих. Най-добре в някои магазин да ти ги пуснат едно до друго и сам ще прецениш. Сега има и вариант с безжични колони ама там цената е друга вече.

  16. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #13

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Точно такива безжични търся ... Предполагам ще струват колкото един тв.Отпада този вариант.Може в крайна сметка да се насоча към тази - SONY HT - RT3

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    61
    #14

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Ми цената им е между 800 и 1000 за мене е прекалено голяма инвестиция.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #15

    Отговор: Саундбар LGSJ2

    Toчно така трябва да е съраундбара с отделен суббуфер и колона, иначе тези единичните като SONY HT-SF150 нямат никакъв звук.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ при избор на домашно кино или саундбар
    От gopeto_86 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 105
    Последно: 09-02-19, 11:47
  2. Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2
    От Boni1839 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 16-06-18, 19:31
  3. Проблем със саундбар lg las751m
    От fenix във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-18, 10:58
  4. Саундбар Плюс Колони...
    От ivan840521 във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 01-01-18, 15:34
  5. Саундбар за ТВ
    От vladik във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-11-17, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе