Резултати от 1 до 9 от общо 9

ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    7
    #1

    ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    Здравейте,
    Скоро се пренасям да живея в Кръстова Вада (София) в нова сграда и търся помощ за оператор. В сградата вече живеят 2 семейства и те твърдят, че единствената опция е А1, но аз отказвам да го повярвам Факт е, че съседните сгради позлват НЕТ1 и Виваком, но те ми казаха, че специално за тази сграда не могат да предложат услуга, защото била от другата страна на улицата... Както и да е - случайно някой ако знае по-неизвестни фирми , които оперират там ще съм благодарен. За момента очаквам НЕТ1 все пак да проверят дали не могат да направят нещо. ТВНЕТ и ЕВРОНЕТ ме отрязаха. На други случайно намерени в гугъл още на сайтовете им има карти с покрития, от които се вижда, че нямат покритие. Та за това пиша тук - ако случайно някой може да предложи нещо. Мерси!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    Че какво им е на А1?,те купиха Близу,които пък имаха най-доброто оборудване в България,качеството им е отлично,ако има авария,я отстраняват в рамките на деня,неразбирам за какво търсиш незнайни квартални кабеларки ,които предлагат по 20-30 канала с отвратително качество,а за Hd канали пък да не говорим,при авария си стоиш по една седмица без сигнал...виж,ако търсиш телевизия за по 10лв. на месец,то това е отделен въпрос....

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #3

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    Ако трябва да избирам между Нет1 и А1, без никакво колебание ще избера Нет1. Цената не е от значение.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    7
    #4

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Че какво им е на А1?,те купиха Близу,които пък имаха най-доброто оборудване в България,качеството им е отлично,ако има авария,я отстраняват в рамките на деня,неразбирам за какво търсиш незнайни квартални кабеларки ,които предлагат по 20-30 канала с отвратително качество,а за Hd канали пък да не говорим,при авария си стоиш по една седмица без сигнал...виж,ако търсиш телевизия за по 10лв. на месец,то това е отделен въпрос....
    От моя гледна точка и опита, който съм имал с Мтел, Близу и КейбълТел (сега всичките формират А1) качеството е абсолютно неприемливо. Единството изключение прави Мегалан, но специално за моя адрес се прави ново трасе изцяло от "специалистите" от А1. Отзивите от хората в блока, които ги ползват също са отрицателни. От друга страна "кварталните кабеларки" се борят със зъби и нокти за оцеляване и почти няма лоши отзиви за тях. От НЕТ1 съм доволен, а след няколко месеца пускат и IPTV. Просто не ми се подписва 2-годишен договор с А1 и на следващата седмица да ми звъннат от НЕТ1 и да ми кажат "готови сме".
    Нека все пак се върнем на темата - ако някой знае, моля да препоръчва. Ако не - здраве да е.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #5

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    С две думи,става въпрос за пари,които не ти се дават.....пожелавам ти успех в начинанието

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #6

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    С две думи,става въпрос за пари...
    Е кое не разбра от това, което ти е написал Lqlik

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    7
    #7

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    Драмата приключи - от НЕТ1 ми се обадиха, че ще могат да ме свържат. Не знам как iveto стигна до филма с парите, но ценово аз разлика във всички оператори не виждам. Винаги съм плащал по 26лв на месец, сега ще плащам по 30 за по-бърз нет. Офертата на Мтел беше точно толкова, само че там ми обясниха колко съм им важен и за това намалят цената. При НЕТ1 това е редовната цена, без да ми свалят звезди. Както и да е - никога не бях споменавал за пари, говорех само за качество. Сега съм спокоен Все пак няма да е лошо някой ако се сети за нещо.
    П.П. - Ще дам за пример една "квартална кабеларка" ( не знам защо, но си представям, че iveto го/я е гнус като споменава това :D ) - Opitc Com. Оперират предимно в Овча Купел, но и доста други квартали - имам не малко приятели, които са към тях с изключително добри отзиви. От Мтел са предимно негативни. Цените и там са близки. "Не всичко е пари"

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #8

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    Нищо лично нямам към теб и кварталните кабеларки…,естествено че всичко е пари,на Нет1,пълния пакет е 26лв. на месец с интернет и 117 канала от които 45 HD,...няма HBO,Cinemax и много други...на А1 премиум пакета е 50лв. с 270 канала от които над 60 HD,за интернета не знам,защото не ползвам техния,а на квартален доставчик с 150 Мгб за които плащам 20 лв. и съм супер доволен....

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    7
    #9

    Отговор: ТВ + Нет оператор Кръстова Вада

    https://www.screencast.com/t/vXNCdoQZpH - в никакъв случай не искам да казвам на хората как да си харчат парите. Аз съвети приемам и не се сърдя по никакъв начин. Факт е, че всички програми, от които се интересувам се предлагат от НЕТ1. Качеството на всички техни услуги е поне двойно по-добро от това на Мтел (цифрата се базира на моя опит и на близки хора). Единственото, което бих променил е скоростта на нет-а, но и това ще дойде. Те пускат IPTV скоро и според мен с него ще пуснат и по-високи скорости на интернет. Весели празници!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Към кой сателитен оператор да се ориентирам?
    От yanko78 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 12
    Последно: 06-03-16, 21:50
  2. Смяна на мобилен оператор
    От pilot във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 10-09-14, 19:00
  3. избор на оператор за TV и NET
    От pcdoc във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 9
    Последно: 30-12-12, 12:35
  4. Код за GSM оператор
    От cekok във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 18-11-04, 22:49
  5. Оператор в М-тел - трудна работа ли е? :)))))))
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 21-02-03, 19:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе