Страница 8 от 66 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 983
Like Tree144Одобрявам

Philips телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #106

    Отговор: Philips телевизори 2019

    SvilenRR

    По доброто е VA Direct Led

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    64
    #107

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Аз на моя си играх с настройките на цветовете, докато ги направя така да ми харесват. Има доста настройки. Предварително зададените не ми допадат. Направил съм отделно за телевизия и отделно за филми през флашка.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #108

    Отговор: Philips телевизори 2019

    @SvilenRR
    Единия ми телевизор е IPS EDGE nano Led , другия VA Direct Led .
    На мен определено картината на IPS ми харесва много повече - по истински и богати цветове, много по-добър ъгъл на видимост . Чета тука, че цветовете на IPS били размити, че контраста бил по-слаб, нямало черен цвят - нищо подобно . Контраста може да е по-слаб , но е напълно достатъчен, а черно има само при плазмите и oled телевизорите .
    Имай предвид, че ако вземеш телевизор с VA матрица, за да се наслаждаваш напълно на качествена картина, то трябва да го гледаш почти фронтално ... малко движение в страни и картината се променя .

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #109

    Отговор: Philips телевизори 2019

    И как ще е нищо подобно като е точно така!
    Ако искаш по-добър контраст, картина и черно - VA или OLED!
    Aко искаш да имаш всевъзможни ъгли на видимост без промяна - OLED!
    Ако искаш да гледаш встрани от телевизора и бюджетът не ти позволява OLED - тогава IPS!
    При VA просто има по-голямо размиване на цветовете, ако гледаш отстрани, това е.
    По-богатите и истински цветове са при VA и OLED.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #110

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Зависи и VA панела от коя година е имам Самсунг 32 от 2013г с VA под ъгъл няма никакъв проблем.
    Откакто навлезнаха Олед е нормално да пада качеството на VA.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #111

    Отговор: Philips телевизори 2019

    @ SteFanoV29
    Аз не видях колегата SvilenRR да иска мнение за oled телевизор .
    Всички сме наясно, че в момента това е най-добрият избор.
    Мнението ми е на база сравнение на конкретно два модела Филипс от 2018 година - тези от подписа ми .
    Вярвам на собствените си очи ,а не на разни писания в нета .
    За мен цветовете при IPS модела са с по-точно възпроизвеждане и по-реални от тези при VA .
    Черното не го коментирам, с амбилайт е перфектно

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    1
    #112

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от Faboone Виж публикацията
    Днес инсталирах ъпдейт 084, за сега е стабилен и е последния преди андроид 8. Ще добавя малко инфо по въпроса с блутута и съвместимостта според модула и протокола, който са сложили от Филипс на модел PUS7363.
    Метода, който тествах е през приложението "quickshortcut_2.4.0.apk" през което се стига до въпросната настройка и менюто, до което не може да се стигне през лаунчъра на телевизора, но за да имате достъп до менютата в приложението е нужна включена мишка.
    В приложението
    графа: ACTIVITIES > Ред: SETTINGS > Bluetooth Wizard (org.droidtv.settings/org.droidtv.bluetoothwizard.control.BluetoothMainActivity
    Избирате на него с мишката и през програмата имате 2 опции, да пробвате, какво зарежда и дали работи и да създадете икона върху иконата на приложението "quickshortcut" в случая!Телевизора сканира през андроидското меню а не през менюто на Филипс и намира устройства. Тук идва момента с протокола. В конкретния случай за 7363 протокола на блутут 5, който изписва е APTX-LL и се свързва със всички устройства, които имат този протокол.Превода в менюто е "Изберете типа на вашия безжичен високоговорител,. Използвайте безжични високоговорители или слушалки, които поддържат кодек APTX-LL , за да избегнете лоша картина и синхронизация на звука."
    Намира ми Bluetooth колоните Logitech Z607 5.1
    http://prntscr.com/n0ozzp
    http://prntscr.com/n0p08v
    и като му дам напред за да се свърже ,не става само се свързва до безкраѝ
    Този пост е редактиран от krupps; 20-03-19 в 23:12.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #113

    Отговор: Philips телевизори 2019

    emil22, малко не е сериозно да се сравнява бюджетен VA телевизор с висок клас IPS.
    Сега разбирам защо цветовете ти се струват по-реални от на VA.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #114

    Отговор: Philips телевизори 2019

    И аз имам един Самсунг Д6500 от тея години и няма никакъв проблем с гледане под голям ъгъл, даже Филипса от подписа е по-зле заради силно изразения IPS Glow.

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Зависи и VA панела от коя година е имам Самсунг 32 от 2013г с VA под ъгъл няма никакъв проблем.
    Откакто навлезнаха Олед е нормално да пада качеството на VA.

  12. Junior Member Аватара на Faboone
    Тук е от
    Mar 2019
    Живее в
    Варна
    Мнения
    12
    #115

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от krupps Виж публикацията
    Намира ми Bluetooth колоните Logitech Z607 5.1
    http://prntscr.com/n0ozzp
    http://prntscr.com/n0p08v
    и като му дам напред за да се свърже ,не става само се свързва до безкраѝ
    За намирането ги намира, но сега прочетох за твоя модел колонки, че версията на блутута е Bluetooth 4.2, та за да стане трябва да е блутут 5 и да поддържа онзи протокол аптх лл, за който тв-то вади съобщение (на втората ти снимка от дясно). Та в случая е нормално да не стане. Някой може да изкочи с подходяща версия на блутута поддържаща въпросния протокол. Има по китайските сайтове, флашка рисивър през усб ама цената e солена, около 38 кинта и месец и нещо чакане, ако паднат четворно съм навит да си взема, за сега съм с външен трансмитър и му вкарвам сигнала от буксата за слушалки, затова съм и на старата версия на фирма на тв-то, защото мога да усилвам и да намалям през дистанционното, а не както са забили опцията за усилване на слушалките в менюто на новия фирм, ако го оправят ще ъпна.

    Някой знае ли как се изключва досадното съобщение всеки път при включване на ТВ-то за инсталиране на канали? Нямам кабелна и гледам изцяло през нета, от менюто съм ги чел и изкючил всички възможни актуализации на каналите и пак излиза.
    В сервизно меню само не съм влизал да чета има ли такава опция, не знам кода, може някой да сподели ако знае.
    Този пост е редактиран от Faboone; 27-03-19 в 00:44.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    64
    #116

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Някой има ли проблем с you tube? Тази сутрин бавно зарежда и като тръгнат клипове в 4к, не вървят на тази резолюция а на 480p или 720p. Ако пробвам ръчно да пусна 4к почва дълго да върти и да не зарежда. Дори да зареди прекъсва и пак почва да върти. Нямах време да разбера от къде идва проблема. От приложението, от рутера или от телевизора. На компютъра няма проблем. Всичко си зарежда бързо.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    184
    #117

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Някой беше питал за настройки на звука, при мен на 55PUS6482 след ъпдейта се появи петканален еквалайзер на мястото на регулирането само на ниски и високи. Така или иначе звука от колонките на телевизора си е скапан, за филми и музика след като си взех ресивър се родих.

  16. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #118

    Отговор: Philips телевизори 2019

    След като ги огледах добре, реших че 50PUS7363 е ок и няма особена разлика с 7503 и 7803, или поне не си заслужава ценово. Но, днес в магазина загледах 49PUS8303 и разлика определено имаше. Очкавам да има промоции по Великден, моля за мнения заслужава ли си цената и струва ли си да изчакам?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #119

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Цената ТУК на 55 инчовия модел , е почти същата като цената на 49 инчовия в България

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    64
    #120

    Отговор: Philips телевизори 2019

    Някой получил ли е новия ъпдейт от автоматичните актуализации на самия телевизор 107.0.230.0?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 66 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. Philips телевизори 2018
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 254
    Последно: 02-01-19, 13:11
  3. Philips телевизори 2017
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 279
    Последно: 01-01-18, 06:35
  4. Philips телевизори 2016
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 453
    Последно: 01-01-17, 18:22
  5. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе