Страница 16 от 33 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 494

Samsung телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    7
    #226

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Е в такъв случай е напълно логично да е така.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
    @brabusbg @brotzki - Благодаря за отговорите. Днес пак ми се случи. Изключих телевизора и след 2 минути като го включих ми светна логото на Самсунг, преди да зареди ОС. Не съм го изключвал от контакта.

    А другото, което забравих да напиша е, че по някаква причина, рядко, но все пак също се случва - изключвам ТВ и след 5 секунди се включва сам. От както го взех (вторник) ми се е случвало 3 пъти. Това от 70-80 изключвания, да кажем.

    Единствените устройства вързани към ТВ-то са един рутер на 5ghz и КА модул + кабела за ТВ.

    Мисля да взема един нов разклонител, че този в хола е на 100 години и е много очукан. И едни нови батерии за дистанционното.. не, че на 10 годишното ми LG ги правеше тия работи, но както и да е. :D

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,555
    #227

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от überweisen Виж публикацията
    @brabusbg @brotzki - Благодаря за отговорите. Днес пак ми се случи. Изключих телевизора и след 2 минути като го включих ми светна логото на Самсунг, преди да зареди ОС. Не съм го изключвал от контакта.
    Малко вероятно е да губи тоците. Все пак не се изключва по време на гледане. Сега забелях нещо при изключване от дистанционното. При дълго задържане на копчето за изключване, телевизорът се гаси и след няколко секунди се включва с изписването на Samsung Qled. Получава се нещо като рестарт. Пробвайте да изключвате с натискане на копчето само въднъж и без задържане.
    Този пост е редактиран от brotzki; 14-07-19 в 20:00.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    7
    #228

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Малко вероятно е да губи тоците. Все пак не се изключва по време на гледане. Сега забелях нещо при изключване от дистанционното. При дълго задържане на копчето за изключване, телевизорът се гаси и след няколко секунди се включва с изписването на Samsung Qled. Получава се нещо като рестарт. Пробвайте да изключвате с натискане на копчето само въднъж и без задържане.
    Пробвах. И моят се рестартира и показва логото при дълго задържане на копчето. Това е окей.

    Обаче преди малко го изключих (без да задържам копчето) и след 5 секунди се пусна сам отново (без лого, просто сe появи директно канала).

    Отделно от това ти беше споменал, че при изключване на кабела от контакта, след повторно включване ти пали винаги с логото. При мен не е така. Бях го извадил за 15 минути от тока и като го пуснах си запали така, все едно е бил на Standby.

    Не мога да хвана от какво се получават тези аномалии. Като изключим тях, телевизора е пушка. Само ме е страх да не е някакъв по-сериозен проблем дето ще се разгърне след време..

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,555
    #229

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Вижте дали нещо не го буди. От телефон може да се го включи като се прати сигнал от Youtube, примерно. Сега го включвам в контакта и не излезна Samsung Qled. Странна работа.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    7
    #230

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Вижте дали нещо не го буди. От телефон може да се го включи като се прати сигнал от Youtube, примерно. Сега го включвам в контакта и не излезна Samsung Qled. Странна работа.
    Не би трябвало да го буди телефона. Имам айфон с който съм пробвал да пускам видео през YouTube успешно, но не и в моментите, в който го е правил този номер с изключването и мигновеното включване.

    Други устройства нямам, които да взаимодействат с ТВ-то (поне така си мисля). Само един рутер на 3-4 метра и това е..

    Интересно ми е дали мога да разбера дали е от дистанционното по някакъв начин?
    Този пост е редактиран от überweisen; 15-07-19 в 17:20.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #231

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Изключи тв. с д/у и веднага му закрий сензора или изкл. тв, от хардуерното копче на самия тв. като преди това си покрил д/у с нещо или го прибери някъде.
    Има случай в които някой бутон на д/у "залепва" и прави контакт.

    Ако нищо не се получи върни му заводските настройки на тв.

    Сега забелязах че имаш Ка модул а те обикновено ако се повредят правят проблеми.
    Затова махни Ка модула и пробвай без него.
    Като го махнеш върни заводските настройки на тв. и тествай телевизора без модула.
    Този пост е редактиран от sony 1; 15-07-19 в 18:01.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,555
    #232

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Е в такъв случай е напълно логично да е така.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
    Кое му е логичното? Днес го включвам в контакта и не пали сам, няма и Samsung Qled надпис. Включих го от дистанционното.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #233

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    ... има проблем явно, 65Q90 се пали и гаси нормално, като пали и гаси ресивера също, без никакви надписи и анимации, винаги на последното гледано, при все, че изключвам разклонителя на цялата система, всяка сутрин, като излизам!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #234

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Освен монитори AMD сертифицира freesync и за телевизори. И всички сертифицирани телевизори са на Samsung----> FreeSync TVs

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    23
    #235

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Здравейте, насочил съм се към Samsung QE-55Q67R, в displayspecifications е показан, че е с 10 bits матрица, въпросът ми е, това така ли е? Благодаря!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-07-19 в 16:34.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    23
    #237
    Благодаря!

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #238

    Отговор: Samsung телевизори 2019


  17. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    187
    #239

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Стария ми телевизор се скапа и сега трябва да купувам нов. Добре,че бях заплатил допълнителна гаранция и сега ми предоставиха ваучер на стойност амортизационната цена.Дайте идея какъв телевизор да си взема. Марка Samsung 55 инча до 2000лв. Искам да има bluetooth audio за да свъжа безжично саунбар система. Последно време чета много негативни мнения за марката, но ми е любима. Ако си взема друга марка дали ще може да се свърже със саунбар Samsung безжично. В голяма дилема съм.
    Този пост е редактиран от plamen_mr; 29-07-19 в 18:38.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #240

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    plamen_mr
    Не си написал бюджета
    Samsung 55RU8000
    https://www.lcd-compare.com/gamme-sa...ine-up-394.htm


    Печалбата на Samsung се срина 2,5 пъти. Само търсенето на фирмени дисплеи нараства
    Samsung се надява на темпове на растеж
    Днес беше публикуван финансовият отчет на южнокорейската компания Samsung за резултатите от работата през второто тримесечие, която приключи на 30 юни.

    Оперативната печалба на Samsung падна с 56% на годишна база до 5,56 милиарда долара. За сравнение през второто тримесечие на 2018 г. печалбата на компанията възлиза на 13,3 милиарда долара. Освен това в мобилния бизнес печалбите паднаха с 42% поради слабите продажби на водещи модели, въпреки увеличението на общото предлагане на смартфони. Приходите нараснаха с 8% поради стабилните продажби на смартфони Galaxy A.

    Застоялият пазар на полупроводници е друг проблем, пред който са изправени Samsung. Слабото търсене и спадащите цени на пазара на модули с памет доведоха до приходи от 13,6 милиарда долара, в сравнение с 18,59 милиарда долара за същия период година по-рано. Samsung прогнозира подобрение в своя бизнес с полупроводници. Растежът ще започне през втората половина на 2019 г. с нарастващо търсене на NAND и DRAM модули.

    https://news.samsung.com/global/sams...r-2019-results

    От друга страна, подразделението Samsung Display донесе печалба от 6,64 милиарда долара, в сравнение с 4,79 милиарда долара през второто тримесечие на 2018 година. Голямото търсене на OLED панели в мобилната индустрия се отрази.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 33 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11
  2. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 16:43
  3. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 10:26
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе