Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree9Одобрявам
  • 8 Post By kod
  • 1 Post By Kafeto

KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #1

    KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG



    Отваряме онлайн магазина kupimi.bg с ясната цел да изградим една сигурна и изгодна среда на взаимно доверие, в която да можете да намерите редица интересни продукти на гигантите Xiaomi и Philips.

    Декларираме, че работим само с официални вносители и всички стоки в магазина ни са официален внос, с гаранция към официалните сервизи за съответните марки. Всички покупки, направени през kupimi.bg са с начислен ДДС и за всяка от тях се издава касова бележка и при желание данъчна фактура.

    Ние винаги сме били близо до потребителите и сме част от тях!

    Използвайте този форум за въпроси, мнения и препоръки относно онлайн магазина на Сетком - KupiMi.bg
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Karata, pulsedriverbg, cable и 5 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Ще се продават ли тв-те на XIAOMI.Ако да може да посочите ориентировъчни цени за дискусия.
    Успехи!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    11
    #3
    Здравейте! Очаква ли се да пуснете в продажба Black Shark на Xiaomi, както и аксесоарите за него?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #4

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Използваме само официалния доставчик за България... Всичко друго би било компромис с гаранцията и обслужването.
    Какво ще предлагаме зависи от него. Засега не виждам в очаквани продукти за съжаление телевизори, както и Black Shark. Не е пълният отговор, който искам да дам, но - за момента не и ако някой ги предлага в БГ, то те не са внесени официално, с платени данъци и осигурен сервиз и гаранция.

    ПП - Конкретно за телевизорите... Xiaomi според мен се цели само във високия клас, няма голяма гама. Което не е особено актуално за страната ни, така че не съм оптимист за редовен внос на ТВ.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #5

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    ПП - Мога да се похваля и с първа продажба
    На рутер. В която... клиентът не бил видял, че е само с 2 ЛАН порта. Така че ни го върна след 2 дни
    И пак сме под нулата.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #6

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Егати клиента, има суичове по 4-5 $, които вървят в комплект с кабел USB -> micro USB-B за зареждане. Чак пък толкова... поне аз така съм си решил проблема.

    Иначе по темата - поздравления, дали случайно има наличен Mi Router 3G - с гигабитовите портове? И ако го има - тествали ли сте го? Чудя се дали ще срещна проблеми с настройката на всички функции през телефонното приложение, защото фърмуера май го има само на китайски език и не съм сигурен, че ще се справя.

  8.  
     
  9. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #7

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Няма, в момента има само един модел рутер.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #8

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    What is Xiaomi Doing







    Интересува ме камерата на XIAOMI.След като се свърже по wi-fi,въпроси:
    1.Вклюване само при засичане на движение?
    2.Записва ли на сървър и колко клипа прави максимум?Вероятно след време се изтриват или трябва да се следи и след запълване на максимума да се трият??Също как се използва с micro sd карта,нужна ли е при връзка с wi-fi,могат ли записите да се управляват през телефона(гледане,триене) и.т.н.

    п.с.Пък и вече знам със сигурност ,че стартирахте(един познат е вече с Ваш Redmi6(6A).Успехи занапред.
    https://kupimi.bg/audio-kameri/kamer...-360-qdj4016gl
    Този пост е редактиран от cable; 02-02-19 в 20:15.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #9

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Сега пращам линк на Кафето - той е тествал камерата и ще може да отговори компетентно

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    2
    #10

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Здравейте! Ето няколко неща за камерата. Може да записва или непрекъснато или само при регистрирано движение. Естествено тя си снима винаги, но започва да записва на клип около 5 секунди преди движението и прави клипове от по 1 минута докато има такова. Да, само по 1 минута е всяко, няма настройка за това, но клиповете са добре подредено по ден, час и после по минута - напълно удобно е. Даже и да имаше настройка за по-дълго, пак на 1 минута бих я оставил. Има опция дали при засечето движение да започне да се върти и следи обекта или не. Може да записва както на SD картата, така и на NAS или просто на шерната папка на локалния ти компютър. Има опция да качва записаното и в облака, но.... облака на Шиоми, а колкото и да опитвах, не успях да си купя място за там, искат някакви си китайски карти и банки;-) Без допълнително място ти изпраща на телефона съобщение и може да гледаш от облака на Шиоми само запис от 10 сек. на засечено движение, но пак е полезно (ако примерно крадеца ти открадне камерата). И всички тези записи от по 10 сек. се пазят на облака за 7 дни назад.Качеството е доста добро 1080P, има функция дори на доста тъмно да се вижда цветно, на много тъмно включва инфраред диодите и става черно-бяло естествено. Е вижда се до 10-на метра на тъмно, но е добре, сравнено с други китайски подобни към качеството нямам забележка никаква за тези пари. Компресията е супер - H.265 енкодинг. Моята камера е на вилата и съм й сложил 32GB карта. Когато се напълни започват да се трият най-старите записи, а може и ръчно да си ги триеш през телефона, като може само 1 клип или за цял ден и повече. Важно е също, че може през телефона да кажеш за някои клипове да ги заключи и няма да ги трие никога. Общо взето компресията е прекрасна и за засечени движения на вилата по 10-на на ден общо за 4 месеца са ми заели само 11GB. Mi Home апликацията я поддържа напълно и може примерно ако си купиш комплекта за умен дом на Шиоми само след задействане на някой датчик или както си си направил автоматизация на телефона в Mi Home да започне да записва, да спре да записва... Това се сещам, ако нещо по-специфично те интересува - питай.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #11

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Благодаря за отговора.Неща които не разбрах:
    1.Записва винаги по 1 минута (или зададеното) или 1 мин. след края на движението в обхвата и.
    2.На 64 gb колко време ,приблизително(ако е повече и автоматично се трият последните сигурно ще можеш да видиш това което ти трябва)
    3.За облака ясно,че е трудно,но записите на sd картата управляват ли се от телефона-гледане ,триене.запис

    ''Без допълнително място ти изпраща на телефона съобщение и може да гледаш от облака на Шиоми само запис от 10 сек. на засечено движение, но пак е полезно (ако примерно крадеца ти открадне камерата). И всички тези записи от по 10 сек. се пазят на облака за 7 дни назад. ''
    Това важи ли ако не си платил за облака на Xiaomi,защото наистина най-вероятно ако влезе крадец ще вземе и камерата?
    И доколкото разбрах от мрежата,при засичане на движение ти изпраща сигнал на телефона,нещо като аларма.

    4.После видях в you tube,че е с адаптер за 5v.Има ли специално място за него или трябва да се вкопава някъде?

    Извиняван се за многото въпроси,но никога не съм се интересувал и сега ми е тъмно.Просто видях,че е евтина и Xiaomi ,заинтересува ме,ама почвам познанията си от нулата .
    А и обясненията може да са полезни и за други колеги.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    2
    #12

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Хмм, според мен на почти всички сега въпроси твои съм вече отговорил, но утре ще прегледам пак и ще пиша. Сега набързо, да писах че всички записи и всичко се трият и управляват от телефона, облака на шиоми писах, това за 1 седмица само 10 секс клипове пази ако не си платил за повече, да безплатно е това. А въпроса за 5те волта изобщо не разбрах, ми има усб тип б вход като за телефон, но трябва да имаш и адаптор, няма към нея, аз на със скапан 1 ампер я пробвах и работи, но за по сигурно ползвам 2 ампера адаптор от стар телефон. Утре ще прегледам, че от телефона си пиша сега. Наздраве!

    - - - - - - - - - -

    Да добавя още малко. В режим запис при засичане на движение всеки файл е .MP4 и е запис за само 1 мин, голям е ~8 MB, с битрейд 1020 kbps, моно звук 8 kHz. Към всеки има записана и снимка от началото .jpg, е информационна е: 640х360 пиксела. Не е включен към комплекта зарядно 5v! Ако се монтира на стена, то трябва да всеки да си реши проблема къде да си сложи адаптора.
    cable одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,349
    #13

    Отговор: KupiMi.bg - онлайн магазин на SetCombG

    Правят някакви луди продажби в Индия..
    https://twitter.com/manukumarjain/st...10610004938753
    https://twitter.com/manukumarjain/st...12908187197440

    https://twitter.com/manukumarjain/st...69992677990400


    Xiaomi продава по 5 телевизора в Индия всяка минута.
    През последните 5 месеца компанията е продала милион телевизори
    По-рано беше съобщено, че компанията Xiaomi влезе на индийския телевизионен пазар на 14 февруари 2018 година. През първите 9 месеца след пускането на първият телевизор Xiaomi в Индия продажбите надхвърлиха 1 милион единици.

    Преди час вицепрезидентът на Xiaomi и изпълнителният директор на Xiaomi в Индия Manu Kumar Jain (Manu Kumar Jain) публикува на своята страница официалната информация, че за 14 месеца продажбите на телевизори Xiaomi в страната надхвърлят 2 милиона единици.
    https://twitter.com/manukumarjain/st...50612015538176

    Оказва се, че за последните пет месеца компанията е продавала средно по 200 хиляди телевизора всеки месец (6,7 хиляди дневно, 278 единици на час или почти 5 телевизора всяка минута).

    Продадохме 2 милиона телевизора Xiaomi Mi за 14 месеца. Съмнявам се, че всяка друга марка е успяла да продаде толкова много умни телевизори за толкова кратко време.

    Ману кумар Джейн
    Xiaomi води в индийския телевизионен пазар миналата година и днес тя остава най-голямата марка на този пазар и се нарежда на първо място в рейтинга след продажба.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 06-04-14, 20:24
  2. Отговори: 1
    Последно: 13-03-12, 18:51
  3. Покупка на Zippo от онлайн USA магазин?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 28-04-08, 01:57
  4. Онлайн магазин за пури?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 29-10-06, 15:46
  5. SetCom онлайн магазин...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 31
    Последно: 01-08-02, 20:48

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе