Страница 23 от 32 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 475

Gree Fairy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    190
    #331

    Отговор: Gree Fairy

    Спирам със спама, че почнах да заприличвам на някого. За "проблема" на колегата, Mimojef го е обяснил много добре в пост номер 317.
    Този пост е редактиран от Zarki4a; 10-12-19 в 00:55.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #332

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от Zarki4a Виж публикацията
    Спирам със спама, че почнах да заприличвам на някого. За "проблема" на колегата, Mimojef го е обеснил много добре в пост номер 317.
    Не се притеснявай, модераторите ще забършат излишното.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #333

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Кибик, той твоя май е изваден. Снимай по от далеко.

    - - - - - - - - - -Всъщност.... къде ти е датчика.
    Не може да е изваден, не е пипан след монтажа...
    Не знам къде е , нали за това питам.
    Ето от далече при затворено капаче.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #334

    Отговор: Gree Fairy

    Зад капака, в дясната страна. Има три процепа за обдухване.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    15
    #335

    Отговор: Gree Fairy

    @cibik, ето по-голяма снимка. Днеска сутринта много бързах и е малко размазана, и нямах време да махна капачето. Ако държиш ще ти пратя снимка и с махнато капаче.

    Ако се загледжаш в твоята снимка , защото е по-качествена, ще видиш , че под модула за wi-fi има един канал. По този канал уж трябва да мине кабела на сензора, но той е супер къс и заради при мен е прав кабел. Подчертал съм ти го в черно, самият кабел е жълт.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #336

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от mkoev Виж публикацията
    Ако се загледжаш в твоята снимка , защото е по-качествена, ще видиш , че под модула за wi-fi има един канал. По този канал уж трябва да мине кабела на сензора, но той е супер къс и заради при мен е прав кабел. Подчертал съм ти го в черно, самият кабел е жълт.
    Канала го виждам, не виждам къде е датчика, някъде откъм филтъра ли или в дупките под капачето. Какъв цвят е датчика, кабела му, как е закрепен, покрай сивите кабели ли излиза? Зад тях не се вижда нищо...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cibik; 10-12-19 в 17:57.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    1
    #337

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте,
    Може ли някой от вас да ми каже дали 24-ка на марката си струва и коя BORA или FAIRY? Разбрах от мненията, че е шумен за спалня. Как е като шум за магазин или сладкарница. Имам големи витрини и е около 50-55 кв помещението. Разбрах, че е китайски, но все пак там се правят ако не 80% от уредите то поне по-голямата част. Моля, обяснете ми предимства и недостатъци като на лаик или като на жена. Благодаря.

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    7
    #338

    Отговор: Gree Fairy

    Да разбирам ли че външмата перка има само два режима - максимална скорост и спряла?

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    190
    #339

    Отговор: Gree Fairy

    Не, не са два. Няколко са.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #340

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от Cescfabregas Виж публикацията
    Да разбирам ли че външмата перка има само два режима - максимална скорост и спряла?
    Вероятно са няколко, стъпаловидно, но на слух се възприема като плавно, слушайки го отвътре...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #341

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от Peneva Виж публикацията
    Здравейте,
    Може ли някой от вас да ми каже дали 24-ка на марката си струва и коя BORA или FAIRY? Разбрах от мненията, че е шумен за спалня. Как е като шум за магазин или сладкарница. Имам големи витрини и е около 50-55 кв помещението. Разбрах, че е китайски, но все пак там се правят ако не 80% от уредите то поне по-голямата част. Моля, обяснете ми предимства и недостатъци като на лаик или като на жена. Благодаря.
    За магазин е по-подходящо да си вземете колонен тип климатик и понеже темата е за Gree , най-малкия от тази серия Климатизатор колонен тип – GVA

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #342

    Отговор: Gree Fairy

    Климатика по емблема не е ГРЕЕ, но вероятно е тяхна разработка

    Ето така трябва да се обели датчика.


    А ето така трябва да стане за държи точно температурата.


    Температурата в стаята се разминава с тази зададена от дистанционното, но това не е важно. Температурата в стаята обаче е винаги толкова колкото искам да е.
    При мен е нагласен на 21С а в стаята е 23. Винаги.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #343

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от mkoev Виж публикацията
    @cibik, ето по-голяма снимка. Днеска сутринта много бързах и е малко размазана, и нямах време да махна капачето. Ако държиш ще ти пратя снимка и с махнато капаче.

    Ако се загледжаш в твоята снимка , защото е по-качествена, ще видиш , че под модула за wi-fi има един канал. По този канал уж трябва да мине кабела на сензора, но той е супер къс и заради при мен е прав кабел. Подчертал съм ти го в черно, самият кабел е жълт.

    Ми като е къс срежи го и го удължи. Аз на едната клима съм с 10м. кабел на сензора ... малко прекалих ама толкова имах и не ми се разваляше

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    7
    #344
    Цитат Първоначално публикувано от cibik Виж публикацията
    Вероятно са няколко, стъпаловидно, но на слух се възприема като плавно, слушайки го отвътре...
    Слушам го отвън, понеже ми е на терасата. Отначало засилва перката и не намаля. Доро когато доатигне градисуте и вътрешната турбина намаля. Вънка перката спира чак когато подмине зададените градуси, заедно с коморесора. Има ли начин да разбера дали нещо не е наред

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #345

    Отговор: Gree Fairy

    Не се мъчете с местене на датчика проблема е в софтуера. Както казах китайските марки имат тия недостатъци, обаче са ви компенсирали за това с безплатни екстри като ви фи ионизатор дето май нищо не прави , дисплей с градусите. Следващия път като избирате марка климатик заложете на доказани марки които ще работят и няма да ги забелязвате. Има два начина да се справите единия е олх другия свиквате с избора си.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 32 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree Amber GWH12YD / S6DBA1 или Gree Fairy GWH18ACD / K6DNA1D
    От fen4eto88 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 83
    Последно: 12-03-19, 19:17
  2. Gree Fairy успиване
    От Pr_br във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 19
    Последно: 02-12-18, 20:24
  3. Gree "Change" GWH12KF или " Fairy" GWH12ACC ?
    От rado555 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 20
    Последно: 14-09-18, 11:24
  4. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 18:41
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе