Страница 12 от 35 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 511
Like Tree72Одобрявам

Коди, настройки и добавки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #166

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Който си инсталира Stremio може да ползва този линк за настройките, за да му тръгнат филмите.
    https://everydayelectronics.com/2018...-2-on-stremio/

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от sony 1; 10-03-19 в 13:44.
    sapiora одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #167

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Някой може ли да предложи Music TV addon?
    Може и платен да е, стига да си струва.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #168

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Moже да пробваш някои от тези

    https://www.wirelesshack.org/top-bes...ic-addons.html
    Този пост е редактиран от sony 1; 11-03-19 в 01:08.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #169

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    На android 8 върви ли Коди? Някой пробвал ли е? Че аз съм със 7-ца и през 2-3 дена ту се срива, ту пак заработва и съм пред дилемата дали да ъпдейтвам андроид или не....

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #170

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Работи на 8 няма никакви проблеми, но явно нещо се е омазало при теб.

    Все пак ти препоръчвам тази версия от колегата eleena която е специално за Андроид тв. визията е едно към едно, но лекотата е несравнима с Коди 17.6 да не говорим за 18.1.

    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post917182
    vladostojanov одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #171

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Работи на 8 няма никакви проблеми, но явно нещо се е омазало при теб.

    Все пак ти препоръчвам тази версия от колегата eleena която е специално за Андроид тв. визията е едно към едно, но лекотата е несравнима с Коди 17.6 да не говорим за 18.1.

    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post917182
    Определено нещо се е омазало и не съм сигурен, че проблема е точно в Коди. От около десетина дена започна неочаквано Коди да се срива - започва да зарежда, след което се разпада или ако вляза, след 1-2 минути ме изхвърля. След 2-3 дена всичко е нормално и си работи, но после пак се случва за още 2-3 дни. И така до днес. Интересното е, че този процес се случва и с още 5-6 други видео приложения инсталирани на телевизора - Morpheus, Torent stream controler, Arena4viwer, Terrarium TV, както и Ace stream media. Когато кодито работи - и те работят. От 2 дена коди ми е извън строя - тези приложения също са аут. А да кажем например, че Bulsat FUSION си работи безотказно - то е инсталирано на тв, не в коди. Това ме озадачава и се чудя дали някое от горните приложения не ми прави проблемите.Вчреа се опитах да си инсталирам (след като го бях деинсталирал) es FILE EXPLORER - дава ми грешка 963 - не може да се инсталира. Странна работа. Ако някой се е сблъсквал с нещо подобно да споделя.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #172

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Изчистване на данните и кеша на Google Play Store би трябвало да реши проблема с грешка "963". Не е зле да направиш това и с проблемните приложения, но някои от тях ще трябва да настройваш отново.
    vladostojanov одобрява това.

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    London
    Мнения
    6
    #173

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Много често коди се срива и от прекалено много добавки.
    Обновяват се в бакграунд режим и някои изискват и рестарт на коди. Елементум особено е изключително тежка добавка и ми рестартира (срива) коди-то при ъпдейт.
    Нептун райзинг и Ексотус също са добавки с които се инсталират маса други библиотеки и товарят много при ъпдейт.
    Общо взето , добре е да се инсталират , минимално количество добавки , които покриват изискванията ви. Така шанса за конфликти и пренатоварване значително се намалява


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    vladostojanov одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #174

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Oт днес съм с платен Real Debrid и досега няма поток който да съм пуснал и да не е тръгнал в Exodus Redux, вкл. добавя и 4к потоци.
    Доволен съм засега и ако няма проблеми ще продължа с абонамента.
    sapiora одобрява това.

  12. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #175

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от vladostojanov Виж публикацията
    Определено нещо се е омазало и не съм сигурен, че проблема е точно в Коди. От около десетина дена започна неочаквано Коди да се срива - започва да зарежда, след което се разпада или ако вляза, след 1-2 минути ме изхвърля. След 2-3 дена всичко е нормално и си работи, но после пак се случва за още 2-3 дни. И така до днес. Интересното е, че този процес се случва и с още 5-6 други видео приложения инсталирани на телевизора - Morpheus, Torent stream controler, Arena4viwer, Terrarium TV, както и Ace stream media. Когато кодито работи - и те работят. От 2 дена коди ми е извън строя - тези приложения също са аут. А да кажем например, че Bulsat FUSION си работи безотказно - то е инсталирано на тв, не в коди. Това ме озадачава и се чудя дали някое от горните приложения не ми прави проблемите.Вчреа се опитах да си инсталирам (след като го бях деинсталирал) es FILE EXPLORER - дава ми грешка 963 - не може да се инсталира. Странна работа. Ако някой се е сблъсквал с нещо подобно да споделя.
    Виж как е паметта на телевизора. При мен се беше получил подобен проблем, като проверих паметта- само 50-60 mb памет беше останала свободна. Коди беше набъбнал на около 4 гб. В добавката Indigo отидох в Maintenance Tool и изтрих кеша от най- горните 3 реда. Веднага Коди падна под 2 гб и проблемите изчезнаха. Изтрих и излишните добавки и в момента е под 1.5 гб.
    vladostojanov одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #176

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    С изчистен кеш Кодито при мен е 301мб. ползвам само 3 добавки.
    По едно време и аз го бях затрупал с какви ли не дублиращи се добавки

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #177

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Oт днес съм с платен Real Debrid и досега няма поток който да съм пуснал и да не е тръгнал в Exodus Redux, вкл. добавя и 4к потоци.
    Доволен съм засега и ако няма проблеми ще продължа с абонамента.
    Колко струва абонамента?

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #178

    Отговор: Коди, настройки и добавки


  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #179

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    С изчистен кеш Кодито при мен е 301мб. ползвам само 3 добавки.
    По едно време и аз го бях затрупал с какви ли не дублиращи се добавки
    Нито с изчистване на кеша, нито с деинсталиране на последните 6-7 добавки от телевизора се реши проблемът. Сутринта всичко беше ок, кодито си зареди, всички приложения работеха. Сега след 5-6 часа - не. Фюжъна на булсат - работи. Гугъл плей- отваря се. Опитвам да инсталирам Айс стрийм (наново) - инсталира го. Опитвам да го отворя - process failed. Кодито - изхвърля ме. Та нещата вървят към андроид 8 Интересува ме как работи и какво ще загубя освен време да инсталрам всичко наново?

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #180

    Отговор: Коди, настройки и добавки

    Нищо няма да изгубиш освен стоковия плеар(който аз не го ползвам), всичко друго е по добро.
    vladostojanov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 35 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Има ли смисъл от Андроид ТВ с Коди
    От orlincho във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 31-08-19, 11:56
  2. Настройки на Grundig P 37- 071
    От cipollini във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-11, 16:34
  3. Продавам: Хранителни добавки
    От taipan във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 10-04-10, 02:11
  4. Startup настройки
    От dmitry във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 17-05-09, 10:27
  5. Настройки на TV-OUT
    От Niko-6 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 23-06-06, 22:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе