Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By ponyasd
  • 1 Post By bobkatagaz

Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #1

    Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    Здравейте съфорумци,за много години...и живи и здрави да сте....Такааа: та моето питане е следното:от вчера се появи нов ъпдейт(може би последен за този модел тв) и точно преди да ъпдейтна се позамислих и реших да се поровя из нета да разбера все пак за какво иде реч с тоя ъпдейт аджеба....Уви не намерих нищо конкретно но случайно попаднах на едно мнение в един руски форум за въпросният ъпдейт ей тук : Новые прошивки на серверах обновления LG для ТВ 2015 года : webOS-телевизоры - Обсуждение - Страница 39 и тук Телевизор UG870V (55, 65") 2015 года : webOS-телевизоры - Обсуждение - Страница 8 ....Та питам се дали само при братушките става тоя проблем след ъпдейта(hd каналите да сменят резолюцията с по ниска заради въпросния ъпдейт)старият ъпдейт дойде Май месец миналата година и е 04.05.60 и за него не намерих нищо съществено ма телевизора не се умаза след ъпдейта...Сега новият дето ме подканва да ъпдейтна е 04.05.70...и съм пред дилема(отворете линковете дето съм дал и ще видите по конкретно за какво иде реч)Та се чудя дали и при мен може да се умажат нещата така.....Мога и да не ъпдейтвам де ма ме дразни единствено това че при всяко вкл.на тв ме подканва за момент.... и това леко ме дразни....Пича дето се жали в руския форум е приложил снимки който доказват че след ъпдейта е паднала резолюцията на HD каналите от HD1080i на SD 540i и доколкото разбрах от написаното (с гугъл преводач де)май може да се върнеш към стария фърмуер ако се умажат нещата....Да рискувам ли да видя какво ще стане... и ако стане таратор как мое се върне обратно към стария фърм...????

    Христослав дай и ти мнение по въпроса ако можеш...благодаря...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #2

    Отговор: Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    Нема страшно аджеба ъпвай си спокойно,не слушай рашките,телевизорите не са им силната страна.
    bobkatagaz одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #3

    Отговор: Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    bobkatagaz
    Направи го и след това не забравяй, да върнеш заводските настройки.

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    ....не слушай рашките,телевизорите не са им силната страна.
    Наистина ли? Има доста руснаци от които да учиш...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #4

    Отговор: Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    Христослав,днес се появи още едно мнение(следя темата при братушките) hd 1080i превратились в sd 540i : webOS-телевизоры - Помощь - Страница 3 пича е с UF8537 и при него са се умазали нещата и връщането на фабрични настройки не е помогнало....Доколкото разбирам,писали са на съпорта на LG ама отговор няма..Явно ъпдейта си е калпав и не е наред...Разликата при мен е че аз съм на кабеларка и незнам дали каналите в HD са с кодек h.265...Имам и IP телевизия през HDMI с боксче MAG 254 ма и там незнам как стоят нещата с кодеците...Доколкото разбрах от написаното в руската тема...пича е с CAM модул и след ъпдейта всичко се е умазало...Абе с две думи явно ъпдейта е бъгнат и мисля че и при мен може да се получи каша...Затова ще следя темата и мисля да изчакам с ъпдейта..При положение че новия фърм...излезе на 27 Декември 2018 год...и явно има проблем с него...(пичовете от руския форум натискат LG че има явен проблем) и май засега не се взимат мерки за някакво решение....Спасението било с връщане на стария фърм...(ма май си е бая сложно)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #5

    Отговор: Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    Незнайно защо ъпдейта ме потканва 3..4 дни да ъпна и после зачезна...Махнал съм отметката за авто.ъпдейт и в момента си е със стария упдейт без да изписва че има нова актуализация...Като следя руските форуми с тоя ъпдейт за телевизори от 2015год..04.05.70 бая телевизори са се посмели дори и след връщането на фабрични настройки.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #6

    Отговор: Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    Аз съм с версия 05.30.30 -същият като твоя телевизор.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #7

    Отговор: Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    Цитат Първоначално публикувано от loshiat Виж публикацията
    Аз съм с версия 05.30.30 -същият като твоя телевизор.
    Версия 05.30.30 не е ли за модели UH8507 от 2016 год..Моят е UF8507 от 2015 год...и последните два ъпдейта са 04.05.60 и 04.05.70... Новые прошивки на серверах обновления LG для ТВ 2015 года : webOS-телевизоры - Обсуждение

    Това са ъпдейтите евентуално за твоя модел ако е UH8507 от 2016 год. Новые прошивки на серверах обновления LG для ТВ 2016 года : webOS-телевизоры - Обсуждение за модели от 2016 год ей на тоя линк преобладава 05.30.30
    loshiat одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #8

    Отговор: Нов ъпдейт за UF8507 да се рискува ли?

    Малко развитие по темата LG пуснаха нов ъпдейт и с него са се оправили нещата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Има ли ъпдейт за PHILIPS PET 825/00
    От pandox във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 5
    Последно: 29-09-10, 12:17
  2. Ъпдейт на НОД 32
    От lav4eto във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 03-09-08, 23:46
  3. Проблеми с ъпдейт на Нод 32.
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 22-08-07, 10:23
  4. Ъпдейт за Elite PV-372
    От nikitch във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-06, 11:04
  5. Win "ъпдейт"...помогнете ми
    От Resident във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-03, 07:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе