Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 43 от общо 43
Like Tree12Одобрявам

Бюджетен телевизор с HDR ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #31

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Да ти кажа аз, евтино хубаво няма. Като гледам високия клас тв колко недостатъка имат. Много хора казват, че съм грандоман, но повярвай не съм. По не воля съм взимал компромисни стоки(не съм баровец, нито бизнесмен, обикновен работник) и винаги съжалявам след това. Винаги излиза скъпо. Евтините стоки са за богати хора. Преди години на много хора съм казвал и след това рязбрах, че това било английска поговорка:" Не съм достатъчно богат, за да си купувам евтини неща". Това е което мога да ти кажа. Другото как човек е дал малко пари, а стоката е в пъти по-добра от скъпата, са самонавивания на собственика и отрицание, че това което е купил е пълен боклук. Така че ако искаш хдр събери пари, доста повече пари. Не може да купиш билет за 20лв за мач на бг футболно първенство, а да гледаш Барса и Реал на Камп Ноу във вип ложата.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #32

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Да евтиното излиза по скъпо,но нямам друг вариант.Не мисля 5 години примерно да изплащам 1 телевизор,нито пък вземам много пари че да си позволя нещо добро.Просто някои хора са прецакани,такъв е живота,толкова мога да отделя и това е.По темата утре ще ходя в зора и сигурно ще взема хитачито,но ме уплаши 1 коментар в емага за led horizon 4k (а доколкото разбрах май и те са "вестелски" че сонито му от 2012 вадело по добра картина.А иначе гледах и 1 sony в сайта им KDL40RE450BAEP за 579 лева full hd и има hdr,проблема е че не е смарт,по стар модел е,малко по скъп и не знам дали ще го имат в магазина защото пишеше че е изчерпан онлайн.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #33

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Цитат Първоначално публикувано от StarScream Виж публикацията
    Да евтиното излиза по скъпо,но нямам друг вариант.Не мисля 5 години примерно да изплащам 1 телевизор,нито пък вземам много пари че да си позволя нещо добро.Просто някои хора са прецакани,такъв е живота,толкова мога да отделя и това е.По темата утре ще ходя в зора и сигурно ще взема хитачито,но ме уплаши 1 коментар в емага за led horizon 4k (а доколкото разбрах май и те са "вестелски" че сонито му от 2012 вадело по добра картина.А иначе гледах и 1 sony в сайта им KDL40RE450BAEP за 579 лева full hd и има hdr,проблема е че не е смарт,по стар модел е,малко по скъп и не знам дали ще го имат в магазина защото пишеше че е изчерпан онлайн.

    по-добре тези 400лв ги дай като първоначална вноска и разсрочи останалите 300лв примерно
    и си вземи нещо на Samsun или LG

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #34

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Не мисля, че си прецакан, но за какво държиш на хдр, след като вземеш такъв много евтин тв забрави за хдр. Ама, по-добре си купи някой до 1000лв на лизинг. Често пускат по 10м без оскъпяване. Ето имаш за 4 вноски.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #35

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Вчера ходих до зората,видях хитачито,не ми хареса картината и реших вместо да се набутвам толкова да взема възможно най евтиното и взех crown uhd 40298,понеже почти не видях да има разлика в качеството на картината спрямо хитачито.И без да знам като се прибрах се оказа че телевизора има и поддържа hdr,отделно е и смарт така че съм доволен.Сега честно казано наистина като бях там и като видях каква картина вадят по скъпите модели,разликата е голяма.Но за тези пари(взех го за 450)няма какво да се оплаквам.Поне като играя в xboxa картината не е лоша,но при телевизията там се влошават нещата,но нищо свиква се.

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #36

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Като гледате телевизори в магазините, поне сменяйте режима на картината на филм/movie/cinema. Аз като отида в магазина на нито едни не ми харесва картината, това не означава, че всички не стават...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #37

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    При отвратителното осветление в почти всички магазини и на режим isf да са телевизорите, трудно може да се направи качествено сравнение.
    Особено, ако панелите са "огледални". Едно време кинескопните монитори и тв се правеха с AR/AS покрития и отраженията бяха сведени до минимум.
    Огромно значение има и видът и начина на подаване на видеосигнала към дисплея.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #38

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    за повечето хора този който "свети" повече е по-хубав...
    Frost и svetlio1 харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #39

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Като бях там човека дето ме обслужваше каза че всички телевизори са настроени с еднакви настройки. И на моя като го пробвахме ми сложи режим "Динамично" бил най добрия и сега карам с него. А иначе има: Натчрално,Кино и Спорт. Кой е най добрият според вас?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #40

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Който ти харесва най-много.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #41

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Цитат Първоначално публикувано от StarScream Виж публикацията
    Като бях там човека дето ме обслужваше каза че всички телевизори са настроени с еднакви настройки. И на моя като го пробвахме ми сложи режим "Динамично" бил най добрия и сега карам с него. А иначе има: Натчрално,Кино и Спорт. Кой е най добрият според вас?

    Туй трябва да го сложим в рамка и да му връчим награда за цялостно творчество на тоя ... "консултант"
    Frost одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #42

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Навремето като купихме първия LCD телевизор, баща ми цъкаше "динамичен" в момента, в който докопаше дистанционното. На мен направо ми се насълзяваха очите след 5 минути гледане и нямах търпение да мръдне някъде, за да го сменя на нещо с нормална подсветка, яркост и цвят. :D

    Та затова му казах на колегата да си избере който режим му харесва, че странни хора всякакви.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #43

    Отговор: Бюджетен телевизор с HDR ?

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Туй трябва да го сложим в рамка и да му връчим награда за цялостно творчество на тоя ... "консултант"

    разбери го и консултанта :D
    ако сложим Sony XF9005 на кино режим и до него някой SANG на динамичен 90% от хората ще кажат че SANG-а дава по-добре :D

    повечето хора ако им кажеш че не са настроени по-еднакъв начин
    и това че свети повече не означава по-хубаво то или ще решат че ги лъжеш
    или че нищо не разбираш

    аз съм питал дали си търсят ТВ или нощна лампа
    стават агресивни и ми казват че нищо не разбирам те си имат очи и виждат :D

    аз съм на мнение че на въпрос от типа "ти ако си кой ще си вземеш" не бива да се отговаря
    VanDan, Gena_bs, Frost и 4 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор на бюджетен телевизор
    От pavkata88 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-01-19, 09:13
  2. Избор на бюджетен 43" телевизор
    От Boni1839 във форум Други телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-17, 12:37
  3. Избор на бюджетен телевизор
    От tsim във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 07-05-17, 21:01
  4. Избор на бюджетен 32" LCD телевизор
    От wladimir1 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 21-03-16, 09:44
  5. избор на бюджетен телевизор
    От panteroid във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-14, 17:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе