Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33

Помощ за "сглобяване" на нов мини-компютър за домашно ползване без игри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #31

    Отговор: Помощ за "сглобяване" на нов мини-компютър за домашно ползване без игри

    За така наречените "ежедневни задачи" комбинацията от съвременен процесор на Intel с TDP от 15W, 8GB RAM и добър 2.5" SSD ;му давам най-малко 5 години прилична и незатормозяваща работа.

    - - - - - - - - - -

    ogi28b, на 28 май започва Computex. Там Intel ;може да представят 10nm Ice Lakе , който със сигурност ще поддържа HDMI 2.0 .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #32

    Отговор: Помощ за "сглобяване" на нов мини-компютър за домашно ползване без игри

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    За така наречените "ежедневни задачи" комбинацията от съвременен процесор на Intel с TDP от 15W, 8GB RAM и добър 2.5" SSD ;му давам най-малко 5 години прилична и незатормозяваща работа.
    Точно това имам предвид - за ежедневни задачи, но ми се струва, че другият колега не е разбрал добре какво точно ми трябва и гледа нещата от неговата си гледна точка. Също съм на мнение, че следващите даже не 5, а 10 години сигурно тоя компютър ще си стои и ще си върши работата задоволително добре. Не знам дали точно тези числа са кода на модела, но ето ги: BOXNUC8I3BEH2

    С активно охлаждане е и може да е шумен на моменти, което ме притеснява. Ето и по-подробно описание на модела:

    INTEL NUC, I3-8109U,
    2x DDR4 1.2V SODIMM (Max 32GB),
    NVMe/SATA M.2 SSD+2.5" SATA SSD/HDD,
    Intel 4K Iris 655,
    SDXC Slot,
    7.1 Audio Via HDMI/DP+Combo Jack+Dual Microphone On FP,
    (2+2)XUSB 3.1,
    1xLAN GbE,
    IR,
    WiFi 9560 AC+Bluetooth V5,
    VESA Mount

    Ще изчакам да видя какво ще анонсират в следващите дни. Благодаря за съвета.

  4. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #33

    Отговор: Помощ за "сглобяване" на нов мини-компютър за домашно ползване без игри

    Сигурно цената няма да ти хареса, но все пак. С HDMI 2.0b
    Миникомпютрите Intel NUC Islay Canyon използват AMD Radeon 540X графика

    Иначе аз от около 8-10 (не си спомням точно) години ползвам тв плеър, няма вентилатор и съм супер доволен. Вече не пуска всичко, но все още се качват филмите и с по-стари варианти на кодеците.
    Честно казано не мога да си представя как ще седна да работя на телевизор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 10-07-17, 12:39
  2. Отговори: 30
    Последно: 26-05-12, 21:44
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 20:16
  4. Отговори: 3
    Последно: 01-06-11, 15:25
  5. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 18:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе