Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

Избор на телевизор за хол

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #16

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Да вече разбрах че за филми и 3д ще се купува проектор и екран.Музиката си я има тя си е направена горе доле добре.Сега се рова за проектор да видя горе доле кой ще ми свърши работа и да е с най малко дърпане на кабели по стаята.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #17

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Цитат Първоначално публикувано от djzmei Виж публикацията
    Да затова питам и аз защото и аз само това забелязах за процесорите и щях да попитам дали има разлика в картината.
    има
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #18

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Да видях го вече този сайт и го разгледах подробно, но не съм сигурен дали си заслужават разликата от парите и дали аз като обикновен потребител ще я усетя.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #19

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    djzmei, с проектор като например Xiaomi Mijia laser projector TV - си решаваш проблема с ежедневен телевизор и домашно 3D кино, без да е за сметка на повече кабели, свободно разстояние м/у проектор и стена (респективно - екран), както и какъвто и да било специфичен монтаж на проектора. Достатъчни са ти дори само 14 см. разстояние м/у проектора и стената и картината е 80" (на 50 см. разстояние картината е цели 150"). У дома ползвам проектор нонстоп и е заменил телевизора. А 25 000 часа живот на лазера са достатъчни за дълги години натоварено ползване. Цената е към 3000 лв.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #20

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Разликата в парите всеки сам си преценя дали си заслужава, но според мен като цена/качество B8 е перфектният избор. Аз имам такъв и за момента съм повече от доволен.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #21

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Телевизора вече е избран и тази седмица трябва да се пусне в действие.Що се отнася до по горния проектор който е продложил колегата Kaar малко ми идва скъп заради едното му 3д.Ако намеря нещо по бюжетно бих се замислил да сложа.Се пак проектора ще се гледа само за филми и за 3д което е двапъти или 3 пъти макс в седмицата и тази инвестиция както вече казах ми идва малко в повече.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #22

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Здравейте, да ползвам темата.Предложете тв за много светъл хол бели стени бял ламинат.Може 43,49,50 инча ще се гледа повече тв кабелна ,малко филми и ю тубе.Също и гледането ще е доста под ъгъл,понеже тр.маса и дивана са в различни крайща пък тв е в центъра .До 1000лв.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #23

    Отговор: Избор на телевизор за хол


  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #24

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    За да не отварям друга тема, реших да пиша тук и ако админа прецени че не е мястото да го махне.Гледам въпросния В8 от горе долу - 2-3 седмици и съм доволен като картина и като всичко.Но от време на време примигва дефакто изгасне за секунда картината и пак се запалва в последствие разбрах че е от лампата в банята или лампата на терасата като полим и гасим.Виках майстор да прегледа инсталацията и каза че всичко е наред.Но проблема си остава.Някой има ли идея как мога да оправя този проблем.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #25

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Пробвай с изключен - trumotion
    Кога премигва телевизора - като ги палиш или като ги гасиш лампите?
    Замерихте ли напрежението в мрежата? Да не е ниско?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-05-19 в 17:12.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #26

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Всичко уж мерихме и няма проблем.Ами и при двата момента го има и при палене и при гасене.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #27

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Пробвал ли си с друга "крушка" или изобщо без такава дали пак го има премигването?
    А тв в друг контакт?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    89
    #28

    Отговор: Избор на телевизор за хол

    Крушката я смених със такава лед икономична и няма ефект.Контакта не съм сменял защото е скрит там по разните му шкафове и на него има един разклонител на който са пуснат няколко неща от сорта на домашно кино плеари ексбоксове и разни такива.Сега говорих със един съсед който си взе същия телевизор и при него е този е проблем но със лампата в коридора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на тна телевизор
    От bazel във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-16, 22:20
  2. Избор на телевизор 49-50'
    От Izoplovdiv във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-11-16, 09:33
  3. Избор на телевизор
    От azbuki във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-01-16, 20:21
  4. Избор на телевизор
    От me4oka7 във форум Телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 11-06-12, 02:48
  5. избор на телевизор
    От pipata_ във форум Телевизори
    Отговори: 48
    Последно: 14-04-12, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе