Страница 51 от 81 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1211
Like Tree236Одобрявам

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,013
    #751

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman Виж публикацията
    Хъм мерси явно не съм гледал достатъчно.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Има стойки за 75+''.
    Имам 2 бр. HAMA,към 200 лв. ги взех .
    https://www.emag.bg/stenna-stojka-za...ch-Action=view
    И една по-евтина ARIELI.
    HAMA-та се движи идеално.Не е евтина,но от това което се купува за много години иконномии няма смисъл.
    Говорим за стойка Т образна, но не за стена.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,373
    #752

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Хъм мерси явно не съм гледал достатъчно.

    - - - - - - - - - -


    Говорим за стойка Т образна, но не за стена.
    Да...все пак ако имаш възможност виж такава HAMA на стена ,защото управлението в различни посоки мисля е незаненимо.
    AntrAcsA одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,013
    #753

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Да...все пак ако имаш възможност виж такава HAMA на стена ,защото управлението в различни посоки мисля е незаненимо.
    Да, Q95T е проектиран да се закачи на стена и има oneconnect box . Най вероятно в бъдеще ще го направя.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #754

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Samsung Neo QLED QN91B
    https://hdtvpolska.com/test-recenzja...na/?showfull=1

    - - - - - - - - - -

    https://www.lcd-compare.com/gamme-tv-samsung-2022-line-up-423.htm

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,013
    #755

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    Драсни един коментар, като го тестваш какво е положението, че и аз съм в процес на търсене на нов ТВ. Докато се чудех за 65X95J от унгарците и те го изчерпаха.
    Днес пристигна, тъй като съм на работа, успях да се измъкна само за час за да го закарам вкъщи, монтирам и т.н. Кутията беше огромна и едва се побра в едно товарно WV Caddy ! Под ъгъл с отворени врати, вързани с въжета, и да тежи си , около 60 кг, но аз предварително извадих поставки, конект бокса и т.н. за да поолекне малко!!
    За около 20 мин успях да пусна някой клип от YouTube, да огледам на бързо екрана , но първото ми впечатление бе УОУ , страхотна картина !
    Гледах на бързо, DSE не видях, но ще трябва повече тест, да ярък е но трябва да го пребарвам за да му изключа всички сензори и ЕКО глупости, не ми остана време за това, но определено за 2800 лв .. 75 инча, по добър телевизор не мога и да искам, поне тама мисля сега :D Може да от еуфорията, бързането и адреналина.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 04-07-22 в 16:51.
    kaloman, Dominator и kajos харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #756

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Честито! Дълги години да те радва!
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,013
    #757

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Мерси радва ме определено ! Вече около 2 часа го човъркам и наглася, картината е супер ! Аз обичам ярки , може и не много " естествени " цветове.
    Сега за болната тема за този модел DSE, след няколко теста, да има го , но не е толкова сериозен за да ми развали кефа, вижда се само при специфични условия, примерно теста с хокеиста, но виждал съм телевизори с далеч по лош DSE . Абсурд е да го забележиш при стандартно съдържание, дори първоначално си мислих че го няма, защото панела ми изглеждаше адски чист, но да , ако решиш да го търсиш този DSE, ще го намериш.

    Аз лично не спирам да се усмихвам и да искам да видя и още един и още един клип. Самия размер на екрана, е толкова завладяващ, цветовете, яркостта, дори контраста са супер ! Да, ще трябва да го ползвам определено време за да почна да забелязвам недостатъци, примерно софтуера не ми е много удобен и ще трябва време за да го свикна, но приложенията зареждат и се сменят за секунди. Звука не му е много добър, сравнение с LG OLED65CX който имах, там звука беше почти като от саундбар.

    - - - - - - - - - -

    OK дойде вечер и почнаха да излизат недостатъците на QLED телевизорите. Локалния диминг/затъмняване ако е силен , губим доста детайли или има странни смени на яркостта когато по голяма част от екрана е черна (точно обратното на ОЛЕД телевизорите) и определено се вижда вече блууминг който не можеше да се забележи денем , но отново, не е нещо което да ми пречи и дразни толкова много, въпреки че идвам от OLED и плазмени телевизори. И все пак заради яркостта и обема на цветовете, които при ОЛЕД-а ги нямаше, си заслужава всеки лев.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 04-07-22 в 22:18.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #758

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Samsung QE55S95B review
    https://www.dday.it/redazione/43096/...b-prova-review


    Panel expert downbeat on Korean investments in premium TV displays
    https://www.hdtvtest.co.uk/n/LG-Disp...-manufacturing
    Вестникът цитира главния изпълнителен директор на UBI Research Yi Choong-hoon, който каза на семинар, че компаниите са предпазливи да разширят инвестициите си в производството на големи OLED панели, тъй като технологията е обременена от бавния път към рентабилност.

    Преди това Samsung Display се ангажира да инвестира 13 трилиона вона (около 10 милиарда долара), за да разшири бизнеса си с производство на авангардни QD-OLED дисплеи, за да се опита да съперничи на LG Display в OLED телевизорите и мониторите. Въпреки това, новият заместник-председател на Samsung Lee Jae-yong не е склонен да инвестира в нови бизнеси, ако им отнеме повече от три години, за да станат печеливши, каза Yi. Не е ясно колко време ще е необходимо на Samsung Display, за да реализира печалба от инвестициите си в QD-OLED, но Yi каза, че по-старият бизнес с QLED панели е станал печеливш едва след пет години.

    Що се отнася до LG Display, той също се бори да генерира възвръщаемост на инвестициите си в OLED производство. Предвижда се бизнесът да изпадне на червено тази година, след като е генерирал печалба през 2021 г. Високата инфлация и икономическата несигурност означават, че продажбите на OLED панели на LG са се забавили от второто тримесечие насам. Нещо повече, компанията беше описана като „без пари” след неотдавнашното си решение да адаптира към OLED съществуваща производствена линия за течнокристален дисплей във фабриката си в Paju, Южна Корея.

    Твърди се също, че LG Display разчита да постигне сделка със Samsung Electronics за продажба на около два милиона OLED TV панела тази година, но това не се случи. И каза, че това е поставило LG Display в затруднение, с малко останали пари за разширяване на производството на OLED дисплеи.

    В допълнение, двамата южнокорейски производители на панели са изправени пред перспективата за повишена конкуренция в OLED пространството. LG Display продава своите дисплеи на повече от 20 телевизионни марки, докато QD-OLED панелите на Samsung Display се продават на компанията майка и Sony . Въпреки това те може да се затруднят да привлекат повече клиенти, тъй като докладите на други места казват, че китайската BOE трябва да започне масово производство на набор от големи OLED телевизионни панели до края на годината. Съобщава се, че BOE ще предложи OLED панели в пет размера, включително 95-инчов вариант. Има предположения, че TCL може да влезе и в бизнеса с OLED телевизори.

    Друг проблем за LG Display и Samsung Display е липсата на талант. Йи каза, че неотдавнашното решение на южнокорейското правителство да се съсредоточи върху подкрепата на местната полупроводникова индустрия ще има отрицателни последици за сектора за производство на дисплеи. Индустрията за производство на чипове обикновено се смята за по-доходоносна и е вероятно да успее да привлече таланти от индустрията на дисплеите, каза Йи.

    „Производителите на дисплеи не могат да бъдат в крак с нивото на заплатите (в индустрията на полупроводниците), така че инженерите напускат индустрията на дисплеите и индустрията често не успява да ги задържи“, каза Йи.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #759

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Много необичайно, но има нов ъпдейт на ks7002. Някъде може ли да се прочете каква е промяната? След кратко разцъкване, ми се струва че менютата са по бързи, също и се движи по добре в приложението HBO MAX което си го тормозеше.
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 05-07-22 в 12:15.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #760

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Samsung QE75QN800B
    https://www.avcesar.com/test-benchma...ung-qe75qn800b

    не препоръчвам на никого да се набутва с топ моделите на марката(QN900/800/700)

  13. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    150
    #761

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Честито и от мен,не разбрах телевизора 77, 95Т ли е...
    AntrAcsA одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,013
    #762

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Mirobota Виж публикацията
    Честито и от мен,не разбрах телевизора 77, 95Т ли е...
    Мерси, 75Q95T
    brotzki одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    78
    #763

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Мерси, 75Q95T
    Честито колега !
    brotzki и AntrAcsA харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    176
    #764

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Кой според вас е по-добър телевизор samsung 55q95t или sony xr-55x93j?

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #765

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от TOPALOV212 Виж публикацията
    Кой според вас е по-добър телевизор samsung 55q95t или sony xr-55x93j?
    Колега, ти нямаше ли вече X93J?
    Естествено отговора е ясен и това е X93J....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 51 от 81 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 05:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе