Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 65
Like Tree11Одобрявам

Мнение за LG OLED 55C9

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #46
    Цитат Първоначално публикувано от stoyanow Виж публикацията
    Вярно ли е, че след влизане в сервизното при гаранционен проблем отказват гаранцията, заради влизане в сервизното меню? Много тафтология, но..

    Понеже днес ми го каза консултант на ЛГ в една техно верига. Каза - да, може, но в сервиза проверяват и отпадала гаранцията...
    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Пълни глупости според мен . Стига да не пипате вътре не виждам причина да ви откажат гаранционен ремонт .
    Този пост е редактиран от Сидеров; 12-04-20 в 21:17.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #47

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Ако някога вляза със сигурност не бих пипал, ако не съм запознат. И все пак е тема за размисъл. Нещо като Knox при Самсунг.

    - - - - - - - - - -

    Благодаря на колегата за потвърждението. За тези, които използват старата платформа на А1 и са OLED могат да преминат към новата, където иконата за запис е малка с черен цвят и според мен със сигурност е по-добре от текущата огромна бяла - https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post962102

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #48

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Видя се че палена на тия олед е много на късмет но ме интересува дали плейват dts и дали четат всички формати които могат да се свалят от нета.В момента съм със самсунг кс 7002 и обмислям да премина на олед но не бих се лишил от дтс звука както и да не ми чете свалените филми през мрежата а не на флашки.До колкото съм запознат с Panasonic там проблема е много голям нито чете дтс че даже не пуска стерео ми ти изписва че формата не се поддържа а и имаш проблем с доста видео формати.Въпроса ми е чете ли лг то всичко през мрежата както самсунга ?Не ми трябва през флашки и хардове .Отделно само днес съм го ползвал за монитор може би поне 4 часа и май е по добре за сега да не преминавам към тази технология?
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 02-05-20 в 01:42.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    63
    #49

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    LG-то чете всичко.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #50

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Видя се че палена на тия олед е много на късмет но ме интересува дали плейват dts и дали четат всички формати които могат да се свалят от нета.В момента съм със самсунг кс 7002 и обмислям да премина на олед но не бих се лишил от дтс звука както и да не ми чете свалените филми през мрежата а не на флашки.До колкото съм запознат с Panasonic там проблема е много голям нито чете дтс че даже не пуска стерео ми ти изписва че формата не се поддържа а и имаш проблем с доста видео формати.Въпроса ми е чете ли лг то всичко през мрежата както самсунга ?Не ми трябва през флашки и хардове .Отделно само днес съм го ползвал за монитор може би поне 4 часа и май е по добре за сега да не преминавам към тази технология?
    Сашо,Сашо трябваше много повече да редактираш този пост,много трудно може да ти разбере въпроса човек.Добре,че не съм на работа покрай тоя корона вирус,та имам много време да ти разгадая въпроса,иначе нямаше да ми стигне уикенда.Това в кръга на майтапа,аз съм с такова LG C9,няма нещо което да му се опре-чете всичко и картината е феноменална,изгледах много от старите филми, които съм гледал на стария самсунг и все едно гледам филма за пръв път.С две думи-Много съм доволен,ако вземеш Олед няма да сгрешиш,айде чао и умната,ако не русата.
    sasho1bs одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    42
    #51

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Това поколение на ЛГ май ще се окаже последното което чете всичко. Новия олед СХ, ВХ ... се оказа вече че DTS звук е премахнато. Та имаите едно наум

    Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #52

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Здравейте. От вчера приложението HBO GO не работи на LG OLED 65C9. Стартира се и започва да зарежда (върти се син кръг на екрана) и не продължава нататък. Деинсталирах го и пак го инсталирах, но положението е същото. На Андроид устройствата си работи. Проблема само при мен ли е или е от LG?.

  10. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #53

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Сега пробвах HBO GO, работи на моя B8.

  11. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #54

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Някой с С9 би ли потвърдил дали при него работи? Не знам, ако му върна заводски настройки, дали ще се оправи?
    p.s. Върнах заводски настройки, но положението е същото.
    Може ли проблема да е в телевизора?
    Този пост е редактиран от pab; 31-05-20 в 15:18.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #55

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Цитат Първоначално публикувано от pab Виж публикацията
    Някой с С9 би ли потвърдил дали при него работи? Не знам, ако му върна заводски настройки, дали ще се оправи?
    p.s. Върнах заводски настройки, но положението е същото.
    Може ли проблема да е в телевизора?
    Сега тествах при мен на С7 не работи HBO GO върти се син кръг в средата на екрана /нет си има youtube си работи/. Преди няколко дни нямаше проблеми и си работеше HBO GO.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    39
    #56

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    На С8 работи.Изключи телевизора от контакта за минута.

  14.  
     
  15. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #57

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    HBO GO от вчера вечерта се оправи. Звънях на HBO GO България и от там ми казаха, че имат проблем със смарт телевизори LG и Samsung и работят по отстраняването му. Явно вече са оправили проблема, защото на LG 65C9 вече работи.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #58

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Вече работи и при мен

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    8
    #59

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    Здравейте, имам OLED55C9PLA интересувам се от решение за следната грижа:
    Нямам Disney Channel при А1 и търся вариант да го гледам през някой player по подобие на Da player за андроид телефони и да ползвам stream като долния.
    Пробвах с няколко плеъра в LG content store но не успях. Разбрах, че има и Disney + app но и нея не откривам на моят телевизор.
    Дали може да помогнете?

    Плейлист с български канали (обновен на 17.02.2020):http://livebgtv.stream/bg.json



  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1
    #60

    Отговор: Мнение за LG OLED 55C9

    здравейте.имам от 2 месеца lg oled 55c8-kak мога да проверя колко часа е работил?от емаг разопакован го взех. и мнения за модела.благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Каква е разликата от OLED и OLED+
    От bulgaran във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-02-20, 18:35
  2. LG OLED 55C9 и LG SL5Y Soundbar
    От hanibal във форум LG телевизори
    Отговори: 24
    Последно: 14-01-20, 11:36
  3. Мнение за Oled Tv LG 65b8 или 65C8
    От georgibochev във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-19, 19:30
  4. Мнения за LG Oled 55 E7 N.
    От manchorov във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 26-06-18, 14:34
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе