Резултати от 1 до 7 от общо 7

Избор на смарт тв 32"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #1

    Избор на смарт тв 32"

    Здравейте, може ли съвети за избор на смарт тв 32"?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #2

    Отговор: Избор на смарт тв 32"

    Ами аз поръчах филиповци (Philips 32pfs6402) от дигитал ектрийм, вчера са му вдигнали цената с 5лв. :-) Дойде за 3 дни от Унгария/Румъния.

    Не съм го взел още, вчера ми се обади куриерът ще пиша отзиви. Вземах го с ясното съзнание, че е със по-слаб процесор и от 2017г. и никога повече андроидът му няма да бъде обновен, но мястото ми е ограничено и не можеше да взема 43 инча( иначе 43-то беше нов модел ултра ейч ди, тристтранен ембилайт по-готино дистанционо процесор с андорид пай, може би още 1-2 ъпдейта на андроида да има и тн.) разликата беше само 200лв (в ЕМАГ имаше 10% отстъпка на Филипс до вчера 43pus7304 илизаше към 720-730 лв, които не ми се виждат много като пари, дори бих ги дал отгоре на цената която платих за 32инача uhd с нов андорид, но няма такова животно. А и ще се гледа от 1,5 метра макс.

    Още не съм го пробвал, но държах да е с андорид ембилайт и тн. Амбилайт няма май никой друг от производителите (то амбилайт е запазена търговска марка на Филипс, при другите се казва по-друг начин).

    Опитах да проуча за разни други HTC, HORIZON, ARIELI, NEO и тн. но няма никаква информация за тях с какъв процесор са и как се държи андоридът, така че заложих на "сигурното". А не исках разни распберита, коди или андроид боксове да връзвам с клавиатури мишки допълнителни дистанционни и тн, но мога да го направя за вбъдеще.

    Стаята е като детска, и ще има и стар ексбокс със резет глич хак там, така че ако се гледа на тъмно ембилайта да помага. Нямал съм до сега ембилайт и може да го изключа, ако не ме кефи мен или децата.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #3

    Отговор: Избор на смарт тв 32"

    Аз засега съм се спрял на този https://www.technopolis.bg/bg/Televi...72-LED/p/12186
    Какво мислите?

    - - - - - - - - - -

    И аз търся за детската, понеже вчера лг-то, май с0даде багажа. Има звук, но не и картина. Подсветката отдавна играеше и го очаквах. Не знам дали може да се отремонтира и дали е рентабилно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #4

    Отговор: Избор на смарт тв 32"

    Ами занеси го на сервиз и там ще разбереш цената на ремонта.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #5

    Отговор: Избор на смарт тв 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Nikito82 Виж публикацията
    Аз засега съм се спрял на този https://www.technopolis.bg/bg/Televi...72-LED/p/12186
    Какво мислите?

    - - - - - - - - - -

    И аз търся за детската, понеже вчера лг-то, май с0даде багажа. Има звук, но не и картина. Подсветката отдавна играеше и го очаквах. Не знам дали може да се отремонтира и дали е рентабилно.
    Аз лично нямам много съвременни наблюдения върху смарт-а на самсунг но имаме 3 самсунг телевизора в семейството, на мен лично tizen операционната система не ми харесва. Телевизорите са още здрави единият е от 2016 40 инча нон-смарт фулл ейч ди, чудя се дали да не го продам, другият е 47 инча от 2010 проблеми съм нямал до сега със тях.

    Провери в други англоезични форуми и ревюта https://www.avsforum.com/ изчети там за моделът който си харесал, ще намериш повече отзиви и помощ там.
    Виж и в разни сайтове като тецхревю и тн.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #6

    Отговор: Избор на смарт тв 32"

    Аз си имам други телевизори, просто този е за детето и да има dlna, да си има нет, YouTube, да мога да му пращам от компа да гледа на тв, нищо кой знае какво. То при 32" избор няма. Лг повече не искам.

    - - - - - - - - - -

    А проблема е че това лг ту има картина ту няма, ам заминава

    - - - - - - - - - -

    Както и да е купих вече Samsung UE-32N5372

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #7

    Отговор: Избор на смарт тв 32"

    Значи аз вземах Philips 32pfs6042

    Мога вече ревю да напиша. Да почна с лошото

    Минуси
    - Има bleed на подсветката.
    - Звукът е средна хубост, но не значи, че е хубав или лош.
    - Ъпскейл според мен няма никакъв, т.е. 560i се вижда по-зле на 32 инча отколкото на 55 инча.(HD-to e OK)
    - Андоридът е стар 2018 Август последен ъпдейт 7.1.2 няма да има по-нов

    Плюсове
    + Андорид пълно е с приложения всякави, работи добре, мазно е мислех, че ще влачи но е относително бързо
    + Амбилайт…… няма такава ч*кия evAr !!!!!! The next great thing after the hot water and the sliced bread.
    + Амбилайт ….направо те потапя в матрицата, много сетинги има vivid, game и тн. (може да се намаля интензитета на амбилайта абе яко е. Добавя още от усещането като се гледа нещо или играе игра.
    + Картината след малко игране стана добра, може би в този клас само някое SONY му стъпи, но ще е без андроид и без амбилайт.
    + ХДМИ-тата са с АРК и четирите.
    + Що годе добре направен интерфейс на андорида има някои неща които сонито ми ги няма, но има и неща които сонито има а филипса ги няма (като менюта и колко пъти се натискат бутони докато се влезе някъде в подменю да се види или промени нещо).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпроси за 40" смарт телевизор
    От зенит-е във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 15-04-19, 14:36
  2. Закупуване на бюджетен 32" смарт телевизор
    От gens във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-03-18, 12:28
  3. Избор на 3D СМАРТ Телевизор 46-50 инча
    От Borislav Mitkov във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 25-11-15, 23:34
  4. Съвет за телевизор 32" СМАРТ
    От LSFC във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-10-15, 21:40
  5. Избор на смарт 3d телевизор до 700лв.
    От Георги Цонев във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 08-12-14, 20:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе