Страница 508 от 707 ПърваПърва ... 458498506507508509510518558 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,606 до 7,620 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #7606

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Проверката на качеството на който и да е продукт се прави по специална за конкретния продукт методика. Тя е неразделна част от производствената докуметация на всяка фирма и обикновено е фирмена тайна. Другия метод е сравнение с някакъв еталон по определени показатели. Мислите ли, че някой от изброените разполага с методиката за изпитване или с предоставен от фирмата-производител еталон? Нямате ли усещането, че просто ви водят за носа?
    Не знам и честно казано не желая да знам всичко в детайли. Просто споделих нещо - дали 3 дни ги броят или им правят заклинания, или пък просто се проверява дали съставките, които са описани, отговарят на съдържанието... В крайна сметка това е процеса:
    https://coronadashboard.government.n...zit-het-anders

    Пак ще го повторя - всяка страна членка има правото да си организира здравеопазването и контрола, както намери за добре.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #7607

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Преди няма и седмица, в "Пресечна точка" по НоваТВ имаше интересна тема за мерките, ваксините и лечението на ковида.
    Интересното започва от 26-тата минута и мнението на проф. Аврамов, излекуван с елементарна терапия от ковида.
    https://www.vbox7.com/play:d3cedbe850
    Книжлето с ефективни ползвани терапии за лечение, за което той твърди, че е връчил на НОЩ/правителството преди година изглежда е ето това.
    А медицинския център, който нарочно не назовава, за да не правел реклама, е този в Дружба 2.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7608

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    А бе ти ако си с двустранна пневмония и храчиш кръв.... найш колко бързо "щъ съ излекуваш" с тая терапия ...? айде малко по сериозно...
    Иначе за хора които имат някакви леки симптоми може и да пробват витаминчета и чайчета...
    espace и Mig82 харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #7609

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Миналата година имах познат, който беше с пневмония и храчеше кръв - и не го взеха в болница безхаберниците, излекува се вкъщи - верно, без витамини а само с един азитрокс - като куче. Друго не му изписаха.
    А ти, "докторе", с ваксина ли ще се лекуваш ако те тресне... или по-сериозно...?!

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7610

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar Виж публикацията
    Миналата година имах познат, който беше с пневмония и храчеше кръв - и не го взеха в болница безхаберниците, излекува се вкъщи - верно, без витамини а само с един азитрокс - като куче. Друго не му изписаха.
    А ти, "докторе", с ваксина ли ще се лекуваш ако те тресне... или по-сериозно...?!
    Мене ме тресна още на втората вълна и 8 дена бях в ковид отделение на кислород плюс кортико стероиди и не знам какво си още... видях и как умират хора (в стаята където бях), така че мен не ме мисли Направил съм си тест за антитела 2 месеца след това - има достатъчно за сега. Лятото ще видя как са и ако е нужно ще си сложа и ваксина. Защото не искам втори път да изживявам същия кошмар!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #7611

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Мене ме тресна още на втората вълна и 8 дена бях в ковид отделение на кислород плюс кортико стероиди и не знам какво си още... видях и как умират хора (в стаята където бях), така че мен не ме мисли Направил съм си тест за антитела 2 месеца след това - има достатъчно за сега. Лятото ще видя как са и ако е нужно ще си сложа и ваксина. Защото не искам втори път да изживявам същия кошмар!
    Радвам се, че си преминал. Същият познат прекара за втори път болестта преди месец (след година от първия път) доста леко - почти безсимптомно, за разлика от първия.
    А дотолкова, доколкото все още светът не знае за антивирусно лекарство (освен ремантадин и тамифлу) и по-специално против ковид - ще е добре да се включи в терапията поне частта с ударната доза витамин С. Все пак в онко-клиниката 80% от онкоболните са прекарали ковида, което означава, че са им помогнали добре.
    Това интервю е интересно - засяга темата. (И за "анти/конспираторите" - от 12-тата минута нататък).

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7612

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Витамин Ц е хубаво нещо и нямам нищо против него. Неоспоримо е полезен в много случаи. Но когато става въпрос за съсиреци ( а ковида причинява такива) пулмолога който ме лекува, ми каза че не се препоръчва в случая. Аз нямам претенции да разбирам повече от него, затова му се доверявам. Тук има лекари - може и те да си кажат мнението.
    Gena_bs одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #7613

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Да, в началото и нашите даваха вит. С венозно във висока доза, после нещо се отказаха - нямало ефект.
    Сега мисля, че го дават по 1000мг/24ч.
    Ще ви цитирам думите на колега, който вече цяла година е само в ифекциозното : “Който е тръгнал да мре си умира, и нищо не помага.
    Нито стероиди, нито антибиотици, нито пълна антикоагулация, ремдесивир и т.н..Даваме им всичко, просто при някои не стават нещата....”
    Естествено повечето хора ще го изкарат “на крак” в къщи .
    Pat, espace, svetlio1 и 2 други харесват това.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7614

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Да, в началото и нашите даваха вит. С венозно във висока доза, после нещо се отказаха - нямало ефект.
    Сега мисля, че го дават по 1000мг/24ч.
    Ще ви цитирам думите на колега, който вече цяла година е само в ифекциозното : “Който е тръгнал да мре си умира, и нищо не помага.
    Нито стероиди, нито антибиотици, нито пълна антикоагулация, ремдесивир и т.н..Даваме им всичко, просто при някои не стават нещата....”
    Естествено повечето хора ще го изкарат “на крак” в къщи .
    И тук идва най важния въпрос: Тия дето са тръгнали да мрат, дали щяха да тръгнат ако са били ваксинирани?

    Защото ваксините не предпазват от заразяване, а (предполагам) променят начина (тежестта) на протичане на инфекцията.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #7615

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ами погледни статистиката за Израел.Аз ги разглеждам като експеримент, който за сега е доста успешен .
    Ето например : https://www.pfizer.com/news/press-re...and-no-serious
    Файзерската я дават 100% ефективна за превенция на тежко протичане(предполагащо и смъртен изход).
    Този пост е редактиран от ccankov73; 18-04-21 в 18:42.
    Pat и Mig82 харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #7616

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    И тук идва най важния въпрос: Тия дето са тръгнали да мрат, дали щяха да тръгнат ако са били ваксинирани?

    Защото ваксините не предпазват от заразяване, а (предполагам) променят начина (тежестта) на протичане на инфекцията.
    Много добре щеше да бъде, ако в ежедневната статистика за хоспитализирани и в интензивно се посочваше колко от тях ваксинирани(само с първа игла и или с двете дози).
    Pat и ccankov73 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #7617

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    След първа игла имахме 2-3 в интензивното и не повече от десетина хоспитализирани.Мисля, че и един починал, но не съм сигурен.
    След втора - нито един в интензивно и мисля, че двама хоспитализирани(средно тежки), обаче 1-2 дена след втора доза.
    Pat и Mig82 харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #7618

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цанков , мерси за инфото .... друго си е да се чуе от първо лице . Утре слагам втората игла на пфайзер и сега си сипах 50гр. пък каквото оня отгоре каже ...

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    nassko1 и ccankov73 харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #7619

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Да, в началото и нашите даваха вит. С венозно във висока доза, после нещо се отказаха - нямало ефект.
    Сега мисля, че го дават по 1000мг/24ч.
    Ще ви цитирам думите на колега, който вече цяла година е само в ифекциозното : “Който е тръгнал да мре си умира, и нищо не помага.
    Нито стероиди, нито антибиотици, нито пълна антикоагулация, ремдесивир и т.н..Даваме им всичко, просто при някои не стават нещата....”
    Естествено повечето хора ще го изкарат “на крак” в къщи .
    Тези от клиниката, прилагат м/у 12 500 и 25 000 mg според описанието им.
    Като оставим настрана озонотерапията, изглежда в дозата е разковничето, тъй като се твърди, че се справят по този начин отдавна с вирусни и бактериални инфекции (включая ковида).
    А онко-болен ми се струва, че е достатъчно обременен, податлив и крехък откъм настоящия вирус.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7620

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar Виж публикацията
    Тези от клиниката, прилагат м/у 12 500 и 25 000 mg според описанието им.
    Като оставим настрана озонотерапията, изглежда в дозата е разковничето, тъй като се твърди, че се справят по този начин отдавна с вирусни и бактериални инфекции (включая ковида).
    А онко-болен ми се струва, че е достатъчно обременен, податлив и крехък откъм настоящия вирус.
    Добре де, не си ли задаваш един елементарен въпрос? - Ние и да имаме тъпи управници, то по цял свят ли са като нашите? Защото аз не съм чул някъде по света да лекуват ковид по този начин. А едва ли това е някаква секретна програма .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 12:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе