Страница 294 от 707 ПърваПърва ... 244284292293294295296304344 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,396 до 4,410 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #4396

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    В момента имаме около 30 души в реанимационните отделения. Не се казва с какви придружаващи заболявания са тези болни. Те от какво умират?", пита се специалистът.
    Такъв въпрос зададен от професор в университетска болница?!?Ами да влезе в реанимацията и да пита колегите си от какво умират ако го мързи да чете и/или няма опит.Сигурен съм, че никой няма да му каже, че има умрял директно от вируса .

    Отделно, хората с придружаващи заболявания по-малко хора ли са?

    п.с. То и ИСУЛ вече не е това което беше(за съжаление).Останаха няколко старчока дето я карат на "стари лаври".
    espace и ivodivo харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #4397

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    пу аз да събирам залозите кога ББ ще го изрита от ИСУЛ
    Никога.Професор,доктор Иван Чалъков ме оперира 3 пъти.Страхотен специалист и човек е.Имах полипи на гласните струни и един педал в Плевен просто си взе кинтите и ме повреди допълнително.,това 2001 г.Умря малко след това без моя намеса.Във фамилията имам 5 лекари и ги помолих да намерят,кой е спецът по УНГ.Тогава беше доцент и псуваше всички.Ербап човек е,но за пациентите си е ангел.Прегледа ме тогава и ми каза ,че трябва да ме оперира 2 пъти.1-ви за да оправи грешките на плевенския педал и втори за да ме излекува.От 2001 до 2016 нямах никви забележки,но пак ми се появи .Оказа се,че си имам папилома вирус.Пак ми направи успешна операция,но след нея си бих ваксина за папилома вируса и още 40 инжекции интерферон за имунитет.Вече 4 години нищо.И най-важното за някои,,никви кинти не ми е искал.Обича хубава ракия и от сърце всяка година му давам по 10 л. еликсир от мускат отонел.

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #4398

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    бах тая синергия, пич!

    , защото смъртността от сезонните грипове не е 20%
    тъй де, дори в самата статия се казва .....
    Знаеш, че в медицината въздействията не се сумират аритметично....да смъртността на грипа не е 20%, но не ме учудва това, че ефектите, който може да причини грипа на вече коронясал е да удвои възможността от близки срещи с Бога....от трети вид....представи си го като да си пребит от яка мутра...гербаджийска....долна и корумпирана, при което ти едва си поемаш въздух от едната ноздра и тъкмо си мислиш, че ще оцелееш, минава едно малко момченце, гербаджийче, долно и мръсно копеленце....което обира закуските на съучениците си и смеейки се започва да пълни с пясък единствената ти оцеляла ноздра....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 26-09-20 в 22:31.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4399

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Знаеш, че в медицината въздействията не се сумират аритметично....да смъртността на грипа не е 20%, но не ме учудва това, че ефектите, който може да причини грипа на вече коронясал е да удвои възможността от близки срещи с Бога....от трети вид....представи си го като да си пребит от яка мутра...гербаджийска....долна и корумпирана, при което ти едва си поемаш въздух от едната ноздра и тъкмо си мислиш, че ще оцелееш, минава едно малко момченце, гербаджийче, долно и мръсно копеленце....което обира закуските на съучениците си и смеейки се започва да пълни с пясък единствената ти оцеляла ноздра....
    Ти да не си пил злобин тая вечер?

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4400

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ама чакайте бре нали руснаците създадоха ваксина:Руснаците създадоха ваксина срещу Covid 19! - Big5.bg




    Какви са тези клетви по гербаджийчетата, каква е тази паника, дюдюкане и суетене!??.

    Няма да се мре!!!

    Братята руснаци е ще ни спасят!!!

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #4401

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    ....Братята руснаци е ще ни спасят!!!
    Ъъх, пак ли...?
    Не може ли сестрите рускини да ни спасят
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4402

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    А-а-а-а...

    МОЖЕ... МОЖЕ...

    Ама много горят...

    Както се казва рускините и украинките са като торнадо "идват с духане и си тръгват с цялата къща, колата и банковите сметки..."
    Този пост е редактиран от justify; 27-09-20 в 11:53.
    Gena_bs и Kx харесват това.

  10. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #4403

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    С думите "нещо, което не е казано от нас, не е истина", здравният министър проф. Костадин Ангелов обясни защо се връщат от тази седмица коронабрифингите.

    Тц,тц, тц.
    Колко прост трябва да си за да кажеш такова изречение !
    Или пък е някаква мания за величие - видял човека власт и се самозаблавил на момента.
    Aleksandars одобрява това.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4404

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    човекът си има за ментор един немски гений на пропагандата, чието име започва с Г и завършва на ьобелс

    (визираната фраза се приписва на него, макар да не съм я срещал в речите му, които съм чел...)
    Aleksandars одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4405

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    човекът си има за ментор един немски гений на пропагандата, чието име започва с Г и завършва на ьобелс

    (визираната фраза се приписва на него, макар да не съм я срещал в речите му, които съм чел...)
    Човека много добре обясни всичко, когато успяваше да завърши мисълта си от постоянно прекъсващия го Хекимяу. Просто думите му не бива да се вадят от контекста, както се прави тук!
    ivodivo и stutgart харесват това.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4406

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    между другото, това дребното хекимян МНОГО ме дразни!!!

    сигурно е останал 1,50 заради постоянното набиване на канчето от страна на хората, които е вбесявал още като дете!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #4407

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    между другото, това дребното хекимян МНОГО ме дразни!!!

    сигурно е останал 1,50 заради постоянното набиване на канчето от страна на хората, които е вбесявал още като дете!
    А кой прави (фирма собственик...) новините на БТВ?

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4408

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    не ме интересува КАКВО говори, а че се заяжда за всичко

    дълбоко уважавам правото на всеки да има (погрешно) мнение и (лош) вкус, но да ми говориш на въпреки за ВСЯКО нещо, заради самото опониране, си просиш най-жестокото отношение, което може някой да получи от мен, а именно безразличието ми!

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #4409

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    не ме интересува КАКВО говори, а че се заяжда за всичко

    дълбоко уважавам правото на всеки да има (погрешно) мнение и (лош) вкус, но да ми говориш на въпреки за ВСЯКО нещо, заради самото опониране, си просиш най-жестокото отношение, което може някой да получи от мен, а именно безразличието ми!
    Е има значение и кой плаща все пак...

  18. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #4410

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Човека много добре обясни всичко, когато успяваше да завърши мисълта си от постоянно прекъсващия го Хекимяу. Просто думите му не бива да се вадят от контекста, както се прави тук!
    Това за контекста, КАЗАНО ОТ ТЕБ ПО ТОЗИ НАЧИН, е най-банално клише.
    Останалата част от текста НЕ ОПРОВЕРГАВА ТВЪРДЕНИЕТО на проф. Костадин Ангелов, че
    "нещо, което не е казано от нас, не е истина"

    Пример за изваждане на фрагменти от контекста:
    Лупус е паднал от скелето и се е насинил здраво. Разказва на В. Симеонов как се е насинил и едно от изреченията му е "много съм син в момента".
    Наблизо има клюкарка1, която чува изречението "много съм син в момента" и почва да клюкари наляво и надясно, че Лупус е левскар.
    Наблизо има и клюкарка2, която чува изречението "много съм син в момента" и почва да клюкари наляво и надясно, че Лупус е от СДС.
    Обаче останалата част от разказа на Лупус опровергава твърденията на двете клюкарки - Лупус не е казал че е левскар, нито пък че е от СДС, нито пък това да е левскар или от СДС да следва от думите му към В.Симеонов.

    Но такова опровержение за
    "нещо, което не е казано от нас, не е истина"
    няма от останалата част от думите на проф. Костадин Ангелов !
    Aleksandars одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 12:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе