Резултати от 1 до 7 от общо 7

мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1

    мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

    моля за съвет относно питането ми.търся възможно евтин вариант,защото не съм геймър и прекарвам само събота и неделя пред компа.имам устройство за зареждане на батерии(както и батерии-вече са стари),но искам периферията да е с вградени такива,т.е. да се зареждат посредством USB.

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #2

    Отговор: мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

    Бюджет...
    Ако, ти трябва мишка за работа и за браузване и много лек гейминг (не e за шутъри):
    Rapoo MT750S

    Rapoo MT750
    Ако ще се играят и игри, да каже, 40 за игри, 60 за всичо останало.
    Ще ти трябва геймърска мишка със прецизен мощен сензор. Който си топи батериите за закуска.
    Ползвам едно Redragon Shark. който е power hungry. Изхабява 2 x2500 mAh AA за 15-а дни.
    Ако си готов да задeлиш повече средства погледни Logitech (Logitech MX Master) и Logitech G- серията (ако е за гейминг)

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #3

    Отговор: мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

    ИСКАМ НЕЩО КОМПЛЕ.игри не играя,а и за 2 дена в седмицата,грубо 200 кинта за мишка и клавиатура не бих дал.но благодаря за предложението.

  5. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #4

    Отговор: мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

    Трудно ще намериш читави безжични с презарежда батерии комплект combo до 10О лв.
    Освен Rapoo 750, (която си е чудесна бюджетна мишка) Rapoo правят и безжични клавиатури. Погледни ги.
    Лично за мен клавиатурата (механична) с кабел е предпочитам пред всяка мембрана.
    Ако искаш да си я използваш от дивана, например за мултимедия или браузване, може да добавиш ей тая джаджа за до 20 лв:
    https://m.emag.bg/mini-klaviatura-i-...ch-Action=view
    Успех.

  6. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #5

    Отговор: мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

    От любопитство просто, защо ти са нужни такива, работещи с акумулаторни батерии? Аз самият ползвам такива (значително превъзхождат бюджета, предполагам), но съм си ги взел, защото ми харесва самата периферия, а не затова, че са с акумулаторни батерии. Ако си преосмислиш идеята, комплект Logitech MK270 издържа месеци с комплект батерии. От време на време цената им пада до 45-50 лв.

  7. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #6

    Отговор: мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

    Предимството на презареждащите батерии (Li-Pol), е чe са значително по издръжливи от стандартните акумулаторни батерии (Ni-Mh) и са доста по-леки.
    Което прави мишката доста по лесна за позициониране, и ръката не се изморява.
    За клавиатурата, няма особено значение. Защото си е в стационарно положение.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #7

    Отговор: мишка и клавиатура с презареждащи се батерии ?

    Пиша с молба, поради скорошното затваряне (т.е. да мога да пипна ако е в София, като оптимален вариант). Вариант е и онлайн - с опция за евтино или без оскъпяване връщане.
    Фирмата ми предложи за смяна някакъв комплект още по-голямо дърво от сегашното... та може и да се бръкна (не е казано че не мога да си я взема ако избягам :D )


    1, Искам да избера стандартна клавиатура (не много скъпа), да е най-вече с леки бутони и с ход. С голям ентер (+ ще е и другите да са големи - шифт, бекспейс... поне по един)
    K8050 Delux е такава, но отдавна е изчерпана. Нещо до 20-30лв... ще е супер


    2. Мишка - отново леки бутони за натискане и не много скъпа (тук може да препоръчате втора - за вкъщи - по-скъпа) . Не играя игри. Може и с кабел (или без ако са леки)
    -като ориентир - с размера на Logitech B110 RX250 - ползвам подложка за китка.


    За КБ също ще мисля някакъв подкитник за облекчаване.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Toshiba46tl938 Мишка и клавиатура
    От alkustev във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-03-14, 23:14
  2. Мишка и клавиатура - проблем?!
    От redprobable във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 17-03-12, 22:17
  3. Батерии за безжична мишка
    От metesator във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 18-10-07, 22:08
  4. Проблем с Wareless клавиатура и мишка
    От Petkoff във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 19-09-05, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе