Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19
Like Tree5Одобрявам

Препоръчайте ми следващото Сони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #16

    Отговор: Препоръчайте ми следващото Сони

    Е то какъв ТВ е 32"? Аз имах дълги години 40" и сега като съм на 65" се чудя какво съм гледал. Иначе съм сложил амбилайт, който макар и статичен е много приятен. Чудя се на Филипса с динамичния амбилайт какво се случва при гледане на филми и черните барове?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  2.  
     
  3. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #17

    Отговор: Препоръчайте ми следващото Сони

    Цитат Първоначално публикувано от xpact Виж публикацията
    Аз имам 32инча Филиповци и се замислям следващият ми голям телевизор дали да не е Филипс. Кеф ти Андроид кеф ти Амбилайт. Няяяямаааа просто такава екстра като амбилайта според мен. В тъмното не уморява очите и направо потъваш в това което гледаш без да го забелязваш дори, някак подсъзнателно действа поне при мен де.
    Кеф ти и картина, качество, цена...Правилно мислиш!
    irakli одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    35
    #18

    Отговор: Препоръчайте ми следващото Сони

    Цитат Първоначално публикувано от style34 Виж публикацията
    Е то какъв ТВ е 32"? Аз имах дълги години 40" и сега като съм на 65" се чудя какво съм гледал. Иначе съм сложил амбилайт, който макар и статичен е много приятен. Чудя се на Филипса с динамичния амбилайт какво се случва при гледане на филми и черните барове?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

    На мен 32'' не ми е праймъри телевизор, сложил съм го в спалнята и рядко гледам на него, но амбилайта е гУУУУлям кеффф. За праймъри ползвам SONY XF9005 ама нещо ми малеят 55 инча, но е напряко на разположението на хола ми и по-голям ще е от много близо ако взема.

    За черните барове не знам, моят амбилайт е двустранен, отляво и отдясно. Иначе има адски много настройки амбилайта, следва картина звук, може със цвета на стената да синхронизираш, яркости чудеса :-) Ако имаш PHILIPS HUE LED осветление, май по WIFI може да се синхронизира и с него.
    Този пост е редактиран от xpact; 19-10-20 в 10:00.

  5. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #19

    Отговор: Препоръчайте ми следващото Сони

    Цитат Първоначално публикувано от pif4o Виж публикацията
    Да ама става скъпичко Инак 9005 наистина се намира тук там още на примамлива цена от към 1500+ лева. А IPS матрица не е ли за предпочитане пред локалното затъмняване на другата?
    Сега като дойде декември и корейските марки станат без пари, цените на 55XH9505 и другите модели ще паднат още, така че може да изчакаш малко. Миналата година паднаха доволно.

    Колкото до цените, хубавите модели на основните марки си струват пари, независимо от размера, така че не очаквай чудеса.

    Примерно сега видях, че 43XH8596 струва 1650 лв и се сетих, че за толкова пари си купих същата 8-ма серия [emoji3] през 2013 на лека промоция с 200 лв надолу, който гледам още като втори тв.
    pif4o одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Сони 55XE8096 + саундбар Сони HT-SF200?
    От С.Мезинов във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-19, 19:53
  2. Саундбар Сони спря да работи с ТВ Сони
    От Fungus във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 22-09-18, 17:26
  3. Отговори: 12
    Последно: 10-02-08, 09:12
  4. Задача 138.001 ( следващото число N )
    От Yasen6275 във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 11-01-05, 20:07
  5. Delphi:запазване на инфото до следващото
    От REHIT във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-02-04, 01:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе