Страница 81 от 128 ПърваПърва ... 3171798081828391 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,201 до 1,215 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    7
    #1201
    При мен ACT-12WIFI пада при охлаждане на 100W. За сравнение имам ACM-12FOWF и там под 400 не съм го виждал. Отделно мидейския цепеняк явно е леко дефектен и вибрира доста неприятно като се форсира над 1KW. Това се случва след всеки off/on и е отврат. ТCL-ският вариант се държи доста по-прилично и не можеш да го чуеш отвън. За сега единственото предимство на мидеята е в насочването на въздушният поток на страни. Там жалузите са реализирана по-добре и системата работи.
    Slona5 одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    5
    #1202

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Мнооого ползотворна тема, изчетох я цялата и се изкефих на данните и тестовете ви. От 2 часа се ровя и стигнах до извода че ще трябва да си взема 12tswf ако искам да се топля.
    Преди да взема такъв скивах един черен заради който се и рових тук но безуспешно. Та питането ми е що за стока е
    ACT-12BLWF

    Имате ли инфо за него и има ли бъдеще в стоплянето около плевенско?





    няма да ви казвам че съм от кнежа че ще ме пратите в темата за кокс...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1203

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако си се спрял на него заради черният панел,то може да погледнеш и този моделhttps://zora.bg/product/12jp46wg
    Моя близка монтира преди седмица такъв. По описание има и нагревател на външното тяло. Цената е с включен монтаж.

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    2
    #1204

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Преди месеци си купих климатик АКТ 09 WIFI. Сега реших да го монтирам и се чудя защо са дали захранването да е към външното тяло, а от него към вътрешното. Мисля, че повечето са обратното. Да го спазя както са го дали или може да го измисля да захраня вътрешното.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #1205

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Щом можеш да го измислиш, давай. Аз бих го"измислил" с 6 жилен кабел между двете тела и захранването на отделен клеморед във вътрешното.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #1206

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз лично бих го изпълнил по схемата от производителя. И между другото повечето на повечето климатици първо се дава захранване на външото тяло а то захранва вътрешното. Но предполагам производителя го е дал като схема.
    wladimir1 и Slona5 харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    115
    #1207

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ами повече от нормално си е да захраниш първо там където ти е консумацията.
    wladimir1, justify и Slona5 харесват това.

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    5
    #1208

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Някой може ли да ме светне.
    Монтирах си act-12tswf, в стаята е 27 градуса, намествам го на 25, темп пада до 24, 23, 22, климатикът не изключва работа, като очевидно е достигнал зададената температура и доста под нея.
    Този пост е редактиран от petapixel; 07-07-22 в 10:17.

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    5
    #1209

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз имам същият въпрос, като на последният колега, но за друг модел звезда.
    От месец и малко имам монтирани ACM-12FOWF и ACT-09WIFI. Wifi, друго, трето, всичко е ток и жица. С ACT-09WIFI и аз имам същият проблем. След като достигне нужната температура не намалява достатъчно, т.е. продължава да работи почти със същата скорост. Нещо като разликата м/у климатик и климатроник при колите. Настроен е на охлаждане,а вентилаторът е на автоматична скорост, ако има значение. Въпросът ми е дали има значение типът настройка или проблемът си е екзистенциален за тоЗ климатик?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #1210

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Значи не всичко е "ток и жица"...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    София/Русе
    Мнения
    96
    #1211

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, някой монтирал ли е 12TSWF в по-малки стаи - примерно 11 кв? Виждам, че моделът се предлага само в 12 вариант т.е. няма 9. Интересувам се дали е удачен вариант за такива помещения или начина му на работа се променя значително - примерно on/off със съпровождащи шумове и т.н.

    Всъщност единствената 9-та, която виждам да се предлага от тази марка е 09WIFI. За нея обаче в началото на темата е писано, че е имала някакъв дефект и е доста връщана. Не знам дали това е била определена партида и последните бройки са ок вече. Последните мнения за модела са по-скоро позитивни.

    Има ли някой друг модел на марката, който е удачен за по-малки помещения - отопление и охлаждане?

    Другото, което не виждам на страницата на емаг е кой извършва монтажа? Преди имаше услуга предоставяна от ПанСервиз, но сега не намирам такава информация.

    Поздрави

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    5
    #1212

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Според мен за стаи под 17-18 м2 определено няма да е добър вариант.
    Относно монтажа - информация от преди няколко дни - емаг не предлагат фирми за монтаж и нямат претенции коя ще го монтира, стига да е лицензирана за монтаж на климатична техника и да издаде протокол, гаранцията ще важи.
    Slona5 одобрява това.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    2
    #1213

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Свързване на ACT09WIFI към телефон.
    Монтирах си климатика и дойде монтажник да ми го вакумира и всичко е ОК. Нямам обаче идея кое приложение ползвате за връзка на тела с климатика за да го управлявате от него и да виждате графиките, които поствате. И може ли някой да ми обясни как да му ползвам wi-fi функцията . Качих InteligentAC , но стига донякъде и ме връща. Това ли е коректния App или има по специализиран.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1214

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ползвай приложението което имаш в описанието с инструкции.Графиката за консумация се подържа от някои модели климатици. В случая твоя не поддържа подобна екстра и трябва да си вземеш смарт контакт,ако искаш да я следиш

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1215

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Писано е N на брой пъти,да не ги монтирате в "кенефи" . Имам TSWF и 09WiFI и си поддържат перфектно зададената температура. И като задавате въпроси имам еди кой си климатик,други имат ли проблем, уточнявайте при какви условия работят. Това важи за всички марки, не само за цепениците.
    Този пост е редактиран от HiDefinition; 12-07-22 в 19:05.
    wladimir1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 81 от 128 ПърваПърва ... 3171798081828391 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе