Страница 86 от 127 ПърваПърва ... 3676848586878896 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,276 до 1,290 от общо 1896
Like Tree789Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1276

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако все още се чудиш явно не си чел темата.....

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    3
    #1277

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от vaya Виж публикацията
    Здравейте, прочетох по-голямата част от темата, но пак не се ориентирам достатъчно.
    За 26м2 северен хол, дали този модел би бил добре, и с не огромна консумация на ток ? София, студено помещение по принцип.Климатик Star-Light ACT-12TSWF. Или да се ориентираме към нещо по-добро, ЛГ или Фуджицу примерно ?
    Най-добре не се ориентирай към нищо по-добро, защото най-вероятно само ще те излъжат, че е такова. Тоя климатик е с номинални показатели консумация 1 kW и отдава 4 kW - кой ще е тоя климатик по-добър от този? Това са две духалки работещи 24/7 - ако и те не могат да стоплят помещението, значи сте за 18-ка, а не за по-"добър".

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    3
    #1278

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте,
    от около седмица ми монтираха Star-Light ACM-12FOWF.Когато не съм вкъщи го държа на 19градуса,вечер съм го настройл на 23/24 градуса.Пуснал съм го да отоплява на автоматична скорост.Когато го пусна на 23/24 градуса,почва да си пуска топлата струя въздух.След известно време се получава много силно бучене от външното тяло.Към края на бученето сякаш се предава и почва за много кратко време и вътрешното тяло да бучи.Всичко трае около 1 мин. и спира това бучене.След известно време пак се повтара същото.Има поставени антивибрационните тампони.Прилагам и разпределение на стаите,като всички врати са постоянно отворени.Вчера си направих експеримент и реших спалнята да бъде затворена.Доста дълго време си работи нормално и после почна това бучене.Когато са отворени много бързо започва да бучи.Имате ли идея от какво може да се получава това ? Благодаря предварително!

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #1279

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, обмислям покупка от Емаг на Star-Light ACT-12TSWF но кой ще ми го монтира че не ми е ясно. Трябва да си търся сервиз ли! И какви пари да очаквам за монтаж, предполагам ако стандартно искат 200-300лева тук могат да кажат сума по-голяма, понеже не ползват остъпкките от вносителя.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1280

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Търсиш пан сервиз в твоят град. Те са и гаранционен сервиз на стар Лайт. Началото на септември цената за монтаж от тях беше 250лв.за Бургас. Ако няма пан сервиз търсиш фирма която ще типодпечата гаранцията и издаде протокол за монтаж.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    5
    #1281

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте! Този климатик същия ли е като Star-Light ACT-12UWF https://www.emag.bg/klimatik-inverto...medium=android ?
    Благодаря Ви предварително.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1282

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    На външен вид е същият,но предполагам ще са му орязани Ув лампите и йонизатора.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    4
    #1283

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, тъй като имам монтиран климатик и на негово място искам да сложа един Star-Light ACT-12TSWF в помещение 22кв.м.,
    може ли някой да ми каже какво е разстоянието между дипките за монтиране на климатика. Тоест, искам ако мога да ползвам
    старите монтирани стойки, тъй като отгоре имам поставена изолация. Разстоянието между дупките на сегашният климатик е 375мм.
    Също така, да попитам кой модел си заслужава повече: Star-Light ACT-12TSWF,
    този SANG TAC-12CHSD/KEI https://www.technopolis.bg/bg/Invert...ontent=sang_ac
    или този SANG TAC-12CHSD/XA91-I https://www.technopolis.bg/bg/Invert...A91-I/p/650305 ,
    който някой в началото на темата беше казал, че е "ребрандиран TCL от технополис под името SANG". Дали и първият SANG не е ребрандиран TCL?
    Благодаря предварително на отзовалите се за помагането да взема правилното решение.

  11. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    129
    #1284

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    По добре си вземи един цепеняк, STAR-LIGHT ползвателите в форума с повече от доволни от към комфорт и минимум? За стойките няма проблем ако има разминаване има Шини за разстояние,Ами ако с ръждясали или изгнили Какво правим.
    pepihan одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    4
    #1285
    Благодаря за отговора, да видях, че има много доволни, но като знам, че ще трябва да опра до Пан сервиз за монтаж и......Имам познати техници за монтаж, но не знам как ще е с гаранцията после. Да прав си за стойките, там където се виждат са като нови, но зад изолацията какво е положението, не знам.

  13. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    129
    #1286

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Пан сервиз-до колкото знам с гаранционен! А щом имаш монтажна група да ти подпечата гаранционната карта и монтира машината мисля че няма проблем.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    4
    #1287
    Ок, благодаря. Явно ще взема един цепеняк, пък къквото излезе.
    its large одобрява това.

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    6
    #1288

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Разстоянието между дупките на сегашният климатик е 375мм.


    430 mm е на цепеняка.

    Изпратено от моят SM-A127F с помощта на Tapatalk
    pepihan одобрява това.

  17. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    501
    #1289

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Слагате от тезиScreenshot_20221003_203129.jpg и проблема е решен.
    pepihan одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    4
    #1290

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    "430 mm е на цепеняка."

    "Слагате от тезиScreenshot_20221003_203129.jpg и проблема е решен."

    Благодаря много на колегите по горе за отговорите.
    Поръчах го, сега го чакам и уговарям монтажа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 86 от 127 ПърваПърва ... 3676848586878896 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 14:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 23:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 09:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе