Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree16Одобрявам

Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #16

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Със създаване на теми във форума и писане в тях няма какво повече да постигнеш. Действай си по въпроса и дано нещата се наредят в добра за теб посока.
    Това е така. Както виждаш всеки път се измества фокуса на темата към този проблем.
    Вече съм решил да предприема действия и затова написах тази тема, за съвети.
    Но вместо да се дават съвети, всеки остроумничи. Не било достатъчна причина, ала бала..
    Има ли го като функция? - Има го.
    Работи ли? - Не.
    Трябва да се оправи.
    Независимо дали на някой му изглежда достатъчна причина. За мен е защото го ползвам всеки ден.
    emil22 одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #17

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    Някакви по-специални съвети не вярвам да получиш.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,233
    #18

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    prsnr
    Успех с отстраняването на проблема!

    На базата на моя личен негативен опит със сервизи от всякакъв род, много правилно си се насочил към решаването на проблема.
    Именно викането на Неволята, т.е. ремонтирай си телевизора сам.. На базата на търсене на решения в нета.
    В темата за Philips има линкове към сайта на Toengel или както там беше, където са налични по-стари FW.
    hristoslav2 беше сложил линка, така, че ако не го намериш, вероятно няма да ти откаже да те насочи.

    От моя гледна точка най-лесно за теб ще бъде, ако ти издадат протокол от сервиза, че ТВ не подлежи на ремонт и да го смениш с нещо друго.
    Дори и с Philips на Android, ако решиш след тестване, разбира се.

    Стискам ти палци!
    Swon одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #19

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    Сега пробвах на моя Филипс 8-а серия прехвърлянето на съдържание от тубата на лаптопа към тв-то и се получи.
    Видях, че имам и нова актуализация, пуснах я и ще видим като приключи дали ще мога пак да прехвърлям.
    ПС: И след актуализацията си работи, като ми направи впечатления, че при първоначалното пускане иконката на лаптопа я нямаше и след като влязох в тубата от телевизора, тогава се появи.
    Този пост е редактиран от Rakeem; 26-02-21 в 11:15.
    Swon одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #20

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    Абе те и Гугъл са за гласене, защото непрекъснато пипат нещо. Моя Филипс Андроид модел 2015 г. през Хром на рс ту ми излиза иконката за кастване, ту изчезва. Иначе преди години се опитвах и аз да водя война с тях, заради отрязания с актуализация на фърмуеъра 5.1 звук на цифровата кабелна телевизия и НЕТФЛИКС (щото разбираш ли приложението на НЕТФЛИКС се побърквало). Комуникацията ми бе основно с НЕТФЛИКС, защото си мислех че проблема е в тъпото им приложение (донякъде). НЕТФЛИКС прехвърли топката на Филипс, Филипс се оправдаха с НЕТФЛИКС и така. Накрая се отказах да си тровя нервите. Ако имаш близък адвокат (юрист), най-добре се допитай до него какво да правиш. Успех, и ни дръж в течение!
    prsnr одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #21

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    prsnr
    Успех с отстраняването на проблема!

    На базата на моя личен негативен опит със сервизи от всякакъв род, много правилно си се насочил към решаването на проблема.
    Именно викането на Неволята, т.е. ремонтирай си телевизора сам.. На базата на търсене на решения в нета.
    В темата за Philips има линкове към сайта на Toengel или както там беше, където са налични по-стари FW.
    hristoslav2 беше сложил линка, така, че ако не го намериш, вероятно няма да ти откаже да те насочи.

    От моя гледна точка най-лесно за теб ще бъде, ако ти издадат протокол от сервиза, че ТВ не подлежи на ремонт и да го смениш с нещо друго.
    Дори и с Philips на Android, ако решиш след тестване, разбира се.

    Стискам ти палци!
    Благодаря. Сайта на Тоенгел съм го намерил отдавна, дори съм изтеглил версията на софтуера, която ми трябва. Но ме е страх да направя даунгрейда защото от поддръжката ми върнаха отговор, че специалистите били казали, че имало голяма вероятност по-старата версия да не бъде разпозната от телевизора. Това ми се струва адски глупаво. Как може да си правят така ъпдейтите, че да не можеш да даунгрейднеш при положение, че в повечето случаи при ъпдейт, нещо се чупи. Както е случая на колегата @podredko. Та леко ме е страх да не си брикна телевизора заради този даунгрейд. Не знам и колко мога да им вярвам на поддръжката и специалистите защото до сега не са ми помагали изобщо. Все сам съм си оправял проблемите.

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Сега пробвах на моя Филипс 8-а серия прехвърлянето на съдържание от тубата на лаптопа към тв-то и се получи.
    Видях, че имам и нова актуализация, пуснах я и ще видим като приключи дали ще мога пак да прехвърлям.
    ПС: И след актуализацията си работи, като ми направи впечатления, че при първоначалното пускане иконката на лаптопа я нямаше и след като влязох в тубата от телевизора, тогава се появи.
    Да, иконката не се появява на комп, ако не си пуснал YouTube приложението на телевизора преди това(ако телевизора няма вграден Chromecast). Докато телефона го засича и без да е включено. Предполагам, че твоя телевизор е с андроид? Кой е точния модел?

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Абе те и Гугъл са за гласене, защото непрекъснато пипат нещо. Моя Филипс Андроид модел 2015 г. през Хром на рс ту ми излиза иконката за кастване, ту изчезва. Иначе преди години се опитвах и аз да водя война с тях, заради отрязания с актуализация на фърмуеъра 5.1 звук на цифровата кабелна телевизия и НЕТФЛИКС (щото разбираш ли приложението на НЕТФЛИКС се побърквало). Комуникацията ми бе основно с НЕТФЛИКС, защото си мислех че проблема е в тъпото им приложение (донякъде). НЕТФЛИКС прехвърли топката на Филипс, Филипс се оправдаха с НЕТФЛИКС и така. Накрая се отказах да си тровя нервите. Ако имаш близък адвокат (юрист), най-добре се допитай до него какво да правиш. Успех, и ни дръж в течение!
    Филма е, че поне 10 ъпдейта имаше на YouTube приложението и все си мисля, че щяха да го оправят това(ако беше от тях). Аз всеки ден пускам feedback през приложението и през браузър относно този проблем. Сиреч - спамя ги яко. Дали някой ги гледа - не знам. Но надеждата умира последна.
    Та при теб този проблем със звука не се оправи? Пробвал ли си даунгрейд?
    Този пост е редактиран от prsnr; 28-02-21 в 12:32.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #22

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    https://www.philips.bg/c-p/50PUS8804...ilight-3-sided
    С андроид е. Само при първото пускане след актуализацията не я показа, след това мисля, че си беше активна, дори и да не съм пуснал тубата на тв-то.
    Впрочем не знаех за тази опция до момента, сега си правя ташак с фемилито и им пускам по нещо неочаквано и се чудят какво става.
    prsnr одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #23

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Благодаря. Сайта на Тоенгел съм го намерил отдавна, дори съм изтеглил версията на софтуера, която ми трябва. Но ме е страх да направя даунгрейда защото от поддръжката ми върнаха отговор, че специалистите били казали, че имало голяма вероятност по-старата версия да не бъде разпозната от телевизора. Това ми се струва адски глупаво. Как може да си правят така ъпдейтите, че да не можеш да даунгрейднеш при положение, че в повечето случаи при ъпдейт, нещо се чупи. Както е случая на колегата @podredko. Та леко ме е страх да не си брикна телевизора заради този даунгрейд. Не знам и колко мога да им вярвам на поддръжката и специалистите защото до сега не са ми помагали изобщо. Все сам съм си оправял проблемите.



    Да, иконката не се появява на комп, ако не си пуснал YouTube приложението на телевизора преди това(ако телевизора няма вграден Chromecast). Докато телефона го засича и без да е включено. Предполагам, че твоя телевизор е с андроид? Кой е точния модел?



    Филма е, че поне 10 ъпдейта имаше на YouTube приложението и все си мисля, че щяха да го оправят това(ако беше от тях). Аз всеки ден пускам feedback през приложението и през браузър относно този проблем. Сиреч - спамя ги яко. Дали някой ги гледа - не знам. Но надеждата умира последна.
    Та при теб този проблем със звука не се оправи? Пробвал ли си даунгрейд?
    Така и не го оправиха. Даунгрейд не съм правил, защото много от подобренията щяха да се изгубят, най-вече инсталиране на приложения извън Гугъл плей. Прекратих си и абонамента за Нетфликс.
    prsnr одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #24

    Отговор: Как бихте процедирали ако от поддръжката Ви мотаят повече от 2 месеца?

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Така и не го оправиха. Даунгрейд не съм правил, защото много от подобренията щяха да се изгубят, най-вече инсталиране на приложения извън Гугъл плей. Прекратих си и абонамента за Нетфликс.
    Аз с даунгрейд оправих моя проблем - можеш да прочетеш повече тук.

    Според мен това е единствения начин да разбереш дали проблема идва от софтуера и така реално можеш да изискваш от Филипс да направят нещо по въпроса.
    Супер некомпетентни са. Направо не знам как е възможно такива балъци да работят за този световен бранд.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Бихте ли емигрирали в САЩ
    От vandu във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 82
    Последно: 12-10-16, 18:38
  2. Според вас кой бихте предпочели
    От nightwish във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 22-09-11, 21:58
  3. Снимка с повече Mp = файл с повече Mb? Или съвсем не?
    От roumen68 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-10, 16:40
  4. М$ спират поддръжката на Win 98, 98SЕ, МЕ!
    От Lukan във форум Коментирай новина
    Отговори: 34
    Последно: 12-07-06, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе