Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 96
Like Tree50Одобрявам

Недоразумения в ЛИДЛ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    62
    #46

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Вчера в БИЛА - най-тъпата им магазинерка дежурна вечерта към 20'20 и единствена работеща каса.



    " Бях сложил етикета към вас за да го видите!"
    Според мен точно тук е номера.Слагат етикета за намаление от другата страна,за да имат извинение,че не са го видяли.Често се случва.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #47

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Най-после и у нас - каси на самообслужване
    https://www.24chasa.bg/novini/article/9710492
    Има една шуменска верига магазини, в която от няколко години работят с такива.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #48

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Най-после и у нас - каси на самообслужване
    https://www.24chasa.bg/novini/article/9710492
    всеки път, когато се заговори за такова нещо, си спомням последния път, когато бях в Лондон, в каква комична ситуация изпаднах

    последния ден с джоб, пълен с монети, отивам да ги профукам за простотии в най-близкия магазин, в който до този момент безпроблемно съм си пазарил, но само с банкноти и карта
    чекирам всичко, започвам да пускам монетите, отчита си ги той, приключвам уж и изведнъж - греда
    съобщение за грешка и 'а ся де?!

    викам охранителчето от вратата, обяснявам му и оня ме гледа изумено:
    - ама апаратът не работи с монети!
    - що?
    - ми.... не знам... никой не ги ползва и явно е деактириано

    оправихме нещата, но си ми остана весела случка за разказване

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #49

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Две реплики относно коментари на преждеговорищи, не помня вече имената им- 1> аз лично не съм виждал Кауфланд да имат щанд за преоценени стоки, поне в провиницията, може пък в София да се ползвате отново с привилегии..? 2> не съм виждал и моментни "извънредни" промоции - това кога се случва, привечер ли ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    62
    #50

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    В 2 магазина извън София съм ходил-Кауфланд.И в двата имат щандове за преоценени стоки.И то не по един.На витрините с месо и колбаси,втори на млечните и трети,по-голям до изхода в страни от касите.
    vasettoo одобрява това.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #51

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Цитат Първоначално публикувано от gggggg Виж публикацията
    Две реплики относно коментари на преждеговорищи, не помня вече имената им- 1> аз лично не съм виждал Кауфланд да имат щанд за преоценени стоки, поне в провиницията, може пък в София да се ползвате отново с привилегии..? 2> не съм виждал и моментни "извънредни" промоции - това кога се случва, привечер ли ?
    Във всеки един магазин има, независимо къде се намира. Ако не можеш да ги намериш (защото както споменаха те са на няколко места) - питай на информация - сигурен съм че дори ще те заведат до тях

    "Извънредните" дневните промоции ги съобщават по системата за озвучаване, но като правило най - много са в края на деня. След 19 часа. Но до 20:30 почти всичко е изобрано и след това остават само "боклуците".

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #52

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Цитат Първоначално публикувано от gggggg Виж публикацията
    1> аз лично не съм виждал Кауфланд да имат щанд за преоценени стоки, поне в провиницията, може пък в София да се ползвате отново с привилегии..?
    Аз не съм в София и до преди година редовно отнасях по нещо намалено, че откак почна пандемията съм ходил там общо 3 пъти.

    В случая става въпрос предимно за стоки с изтичащ срок на годност (след 2-3-5-10 дни). При нас имаше обособени кътчета на 4-5 места на съответните витрини - за меса/скари, за колбаси, за млечни (по едно време на отделно място за кашкавал и сирене) и за всичко друго в близост до касите.

    Плодове, зеленчуци и меса от витрината ги обявяват предимно вечер, да разкарат застоялото. И на мен се е случвало да намалят още 3 пъти нещо докато стигна от зеленчуците до касата.

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #53

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    – Каква е максималната отстъпка, която може да ми предложите?
    – 100 %. Вие нищо не плащате, ние нищо не ви даваме.
    espace, Gena_bs, svetlio1 и 1 други харесват това.

  11. Junior Member Аватара на Asen Ikonomov
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Kюстендил
    Мнения
    126
    #54

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Скорошен случай в Лидл: Купувам тесто за пица и на етикета пише 1,10лв а на касата касиерката чукнала ненамаления етикет и хоп 2лв.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #55

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    б@си драматичните етюди... грешки стават навсякъде, бъдете концентрирани
    jhoro и mslavchev харесват това.

  13. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #56

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Цитат Първоначално публикувано от Asen Ikonomov Виж публикацията
    Скорошен случай в Лидл: Купувам тесто за пица и на етикета пише 1,10лв а на касата касиерката чукнала ненамаления етикет и хоп 2лв.
    В повечето търговски обекти - в които пазарувам - има големи монитори и маркираното се вижда на момента. Още преди плащане.
    Доскоро в Била нямаше - само касиера си виждаше стоките - но вече и там "влязоха в час".
    Виждате, че цената не е очакваната и казвате - "Това няма да го взема!"
    Кьорав .. карти не играе!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #57

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    А като напълня количката с 40 артикула, мога ли да запомня цената на всеки един? Как точно да вляза в час?
    Swon и Asen Ikonomov харесват това.

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #58

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    А като напълня количката с 40 артикула, мога ли да запомня цената на всеки един? Как точно да вляза в час?
    Вие не сте "у ред"!!! Какви са тези 40 артикула?
    Отделно - едва ли има повече от 2-3 "импулсни стоки". Тоест - другото е планирано. Как го вземаш, щото е "НА ПРИМОСИЯ", а до касата забравяш - какво си взел?

    Когато купувам повече неща на един път - смятам "в движение". Ако има разлика - е под лев за всичко.
    Много е полезно, особено - ако ще плащам с ваучери!
    dreadx одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #59

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Жорка не са прави на патрон ве момче да не те купим и да те дарим на дом за сираци .. Лидъл мамят това е факт ,и не само лидъл ами всички и аз съм сигурен че са инструктирани да сканират по скъпия баркод ,ако мине !
    Asen Ikonomov и mslavchev харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #60

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Точно в Лидл хванах една лелка да подпира кантара с ръката, докато ми мереше ялбълките.
    Само й направих забележка повече да не го прави, нищо не каза, гледаше като гръмната, явно за пръв път й се случва да я хванат.
    Изглежда това е инструктаж отгоре, тъй като тя лично не виждам какво би спечелила от това, след като го има черно на бяло на касовия бон и не може да си вземе разликата.
    Asen Ikonomov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе