Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 174
Like Tree20Одобрявам

Какъв TV Box за EON

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #46

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    bascho
    Инсталирай апк фаил и би трябвало да стане. В Aptoide последната версия е 3.94
    Този пост е редактиран от sony 1; 07-10-21 в 19:09.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    6
    #47

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    bascho
    Инсталирай апк фаил и би трябвало да стане. В Aptoide последната версия е 3.94

    Пробвах така грешката изчезна но влизането става с някакъв код предполагам е само за телевизори. Доста рових в настройките на моят виваком но в настройите на мобилното приложение намерих само опциите за влизане с e-mail и парола
    Пробвах да възстановя заводските настройки на TV-Box , който си е със заводски ром но грешката си стои. Пробвах и с проложението RootCloak да добавя приложението EON но без резултат. Разчетох се в коментарите в google play store и се оказа ,че това е масов проблем. Ако някой има решение да казва.

    С версията 3.94 предполагам ще стане но как да го октивирам с този код?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #48

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    На Виваком, звъня ли?

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    6
    #49

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Хич не обичам да се занимавам с тях . Особенно след като изчетох отговорите им в google play store . Над 90% от хората които вдигат телефона са некомпетентни. Опита ми с тези обаждания е , че във форумите има по кадърни и работещи решения но утре ще им звънна и на тях , знае ли човек може да ме изненадат :D

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #50

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Тук има описан начина за активиране с кода
    https://www.vivacom.bg/bg/files/1599...-na-eon-tv.pdf
    Този пост е редактиран от sony 1; 07-10-21 в 22:39.

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    6
    #51

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Явно не си плащам за да използвам EON на Smart TV устройства. В секцията където трябва да активирам програмата чрез код тази опция я няма. Имам само "Управление на EON TV мобилно приложение". Ще видя утре какво ще ми кажат от Виваком макар, че съм почти сигурен в крайния резултат

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #52

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Има инфо и се оказва че за да се активира приложението с код което е само за телевизори трябва да се плати за пълен пакет ЕОН
    https://forum.mobilebulgaria.com/viv...51808-s60.html


    Мобилното приложение е само за мобилния телефон. Звучи логично от името... Но ме подведе мойта приятелка от вива, че ставало и за тв. 3 кинта вътрешно ама здраве да е, ще черпи кафе. Приложението за смарт тв е друга услуга налична само ако се ползва пълен eon пакет. Вече писах, че не става, що плащате излишно...

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    6
    #53

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Доста си поиграх но за сега без успех да го по карам на ТВ бокс. Пробвах с различни томове, ънрут, rootcloack но греда. Ако някой има идеи имам един ТВ бокс Tanix TX6 4/32 работещ само с андроид инсталиран на карта пакет така, че казвайте да пробвам най много да умре

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #54

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Какъв е проблема с подкарването на ЕОН на бокс ? Аз съм с Tanix TX3 и при мен няма проблем. ЕОН-а съм го теглил от aptoide мисля че, и нямаше проблем. Единствено имаше един код който изкарва при пускане на приложението. Тоя код трябва с регистрацията във виваком да се добави към потребитела и тръгва приложението.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #55

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Има две приложения - едното приложение Еон версия 2.0.32 е само за телефони, другото приложение Еон версия 3.94 е за телевизори и андроид боксове.
    https://play.google.com/store/search...ps&hl=bg&gl=US
    @bascho се опитва да подкара телефонната версия на бокса.
    Този пост е редактиран от sony 1; 14-10-21 в 14:33.

  13. Banned
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    6
    #56
    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Има две приложения - едното приложение Еон версия 2.0.32 е само за телефони, другото приложение Еон версия 3.94 е за телевизори и андроид боксове.
    https://play.google.com/store/search...ps&hl=bg&gl=US
    @bascho се опитва да подкара телефонната версия на бокса.

    Приложението за телевизори работи с активация по код . Няма опция за влизане в приложението с потребителско име и парола.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    1
    #57

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    За тези, които все още се чудят какъв избор да направят бих им препоръчал да купуват боксове базирани на андроид тв, а не чисти като от телефона. Причината, че доста от тях са рутнати и приложението ще прави проблеми. Виваком ги е страх да не би да им записват стрийма макар, че и без рут може да се измисли начин да пиратстваш ако решиш, ама това е друга тема. Другото което е андроид тв устройствата имат по добра поддръжка и получавате по чести ъпдейти на системата. Закърпват се грешки ако има във софтуера и тн. Не купувайте нищо от битака олх, защото обикновено там хората си продават боклуците. Малко свестни търговци има. За китайските сайтове е въпрос на късмет какво ще уцелиш, защото повечето евтини китайчета се сглобяват от рециклирани чипове на развалени смартфони и колко ще му е дълъг живота не се знае. Имат проблеми и със охлаждането и при дълго ползване може да вземе да замръзва и да се рестартира. На нашия пазар общо взето няма голям избор на хубави устройства. Вкарват се предимно контейнери на евтини боклуци от Китай. Това което мога да препоръчам и да си го купите от по доверени източници като магазини и сайтове са следните боксове MINIX NEO T5 и strong leap-s1. Втория е близнак на модела mecool km2, който има всички сертификати за стрийм услуги, но едва ли ще е предимство за повечето хора, които не плащат абонамент за тях.... Тези модели са по добри от дъртия xiaomi mi box 4k s. Имат повече портове и са със по бърз/добър процесор. Ако рискувате нещо да взимате от китайски сайтове по на оферта тогава mecool като марка бих препоръчал на андроид тв.

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #58

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Много писано, но нищо казано. Моите X96 Max и два броя X96 Max + са купувани за не повече от 80лв бройката. Всичките имат опция дали да имат рут или не. Нито един от тях не лагва и не забива. Работят почти целодневно като на единият от тях е инсталирано приложението на ЕОН за телевизори и тв боксове, директно от андроид тв стора а не да се търсят разни приложения и кои били ставали или не ставали.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #59

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Аз съм с Tanix TX3. При него също няма забивания, приложението върви перфектно и нямам никакви обплаквания.Приемника не е гасен от няколко месеца и няма никакви проблеми. С оригиналния ЕОН применик който също никога не се гаси, понякога замръзва картината примерно след 20-30 часа работа и трябва да се загаси и пусне пак - 2-3 секунди максимум което също не е проблем

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    9
    #60

    Отговор: Какъв TV Box за EON

    Здравейте,
    А някой гледа ли филми с кодировка HEVC или H.256 през флашка и ако да, може ли да сподели с какъв плеър? При мен нещо не се случва, пробвах с KODI, VLC и какво ли още не.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какъв да е?
    От Martolinio във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-09-18, 09:32
  2. Какъв Ван ??
    От obshtinska_mishka във форум Автомобили
    Отговори: 39
    Последно: 05-09-10, 17:59
  3. с какъв OS сте?
    От MAKAPOB във форум Анкети
    Отговори: 26
    Последно: 06-03-04, 18:25
  4. 200,250 Gb hdd Какъв?
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-11-03, 00:27
  5. Какъв нов HDD 120 GB ???
    От Suren във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-07-03, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе