Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35
Like Tree20Одобрявам

Препоръка за Рутер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #31

    Отговор: Препоръка за Рутер

    Цитат Първоначално публикувано от etg Виж публикацията
    Ако трябва да сме точни - не, не е длъжен. Приеми двата субекта (доставчик и клиент) като равноправни. Може да се договорят за нещо, но може и да не се договорят, предварително никой не е длъжен с нещо на другия.
    Значи - ако не се договорят, не са „доставчик и клиент“, а ... просто двама души.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #32

    Отговор: Препоръка за Рутер

    Да си купи от Ти Мобайл предплатен пакет, а рутер от Хуавей - в момента почти цялата техника и на мобилни оператори и на интернт оператори е Хуавей.


    Аз ползвам на Булсатком мобилен нет и уж е "До 75мб/сек" , но не съвсем.За съжаление от миналата година не приемат ново абонати за мобилния им интернет.

    Но остава друга опция - Ти Мобайл, наследникът на Макстелеком.

    Аз миналата година след 6 години ползване си потроших ЛТЕ бисквитката и поради това си закупих сам от ебау .Обадих се на техничесния отдел на Булсат и те ми казаха, че клетките и техниката им са Хуавей, та да купувам и такъв рутер по възможност.Отделно би следвало да ти дадат някакви параметри на тяхната мрежа в които да търсиш подходящо устройство.

    Но ако не държиш на оптичен нет, то мобилният е по-подходящ, но за съжаление единствената смислена оферта в момента е ТиМобайл.

    Отделно, че според мен Булсатком са пред фалит...

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #33

    Отговор: Препоръка за Рутер

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    ...
    Здравейте!
    Този пост и особено думите „Но ако не държиш на оптичен нет” - на фона на въпроса:
    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Някой може ли да предложи Оптичен Рутер тоест кабела е оптичен …
    си е тотален Off Topic.
    Всичко, което казвате е вярно, но

  5. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    294
    #34

    Отговор: Препоръка за Рутер

    Да благодаря ви за мненията и разбрах за рутерите няма нужда от повече коментари. Попринцип клиента винаги е прав тоест аз и си плащам само за периода в за който съм в България, немога да се съобразявам с тях постоянно да ми дават рутер и после да ми го взимат. Трябва да си имам мой който да не ми го пипат. Това вече съм го написал и в по горното ми мнение.
    jhoro одобрява това.

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #35

    Отговор: Препоръка за Рутер

    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Да благодаря ви за мненията и разбрах за рутерите няма нужда от повече коментари. Попринцип клиента винаги е прав тоест аз и си плащам само за периода в за който съм в България, немога да се съобразявам с тях постоянно да ми дават рутер и после да ми го взимат. Трябва да си имам мой който да не ми го пипат. Това вече съм го написал и в по горното ми мнение.
    Пак ще се съобразявате - ама по-малко. Колкото да ги уведомите (плащайки), че ще ползвате. На този принцип ползваме, услугите на Булсатком - със собствено оборудване.
    Но факта, че този вариант е малко използван, обяснява и по-слабото предлагане на такива устройства!
    Някой доставчици имат и допълнителна такса - при по-дълъг период на „не ползване“.

    ПП. „По принцип“ и не мога“ се пишат отделно!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 22
    Последно: 05-02-21, 11:07
  2. Препоръка за рутер
    От Tyna във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 09-08-10, 16:34
  3. Препоръка за безжичен рутер!
    От teoget във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 02-10-08, 14:37
  4. Моля за препоръка за безжичен рутер.
    От fiorino във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 01-08-08, 04:22
  5. Отговори: 2
    Последно: 23-01-04, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе