Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25
Like Tree40Одобрявам

Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #16

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Цитат Първоначално публикувано от fuse Виж публикацията
    Здравейте. Имате ли някакво впечатление за Hitachi RAK25RPE/RAC25WPE?
    От един сервис ми бяха споделили, че Hitachi RAK18RPE са имали много проблеми с торбината на вътрешното тяло.
    Реално вече 18-ката не се и предлага така или иначе. Всъщност може ли някой да сподели
    Hitachi RAK18RPE от къде може да се намери в момента понже от ACTON ми обясниха, че вече не го внасят и нямат наличности.
    Та се чудия за 25-цата дали ще има някакви проблеми?
    В тоя сервиз сигурно никога не са докосвали 18RPE. Другият вариант е да са им калпаво монтажите, за да имат проблем с тОрбината.
    BTW, обясниха ли в какво се изрязява проблема или просто си дрънкат глупости?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #17

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    На 100% това което сте чули като инфо е измислица. "Масовите търгаши" не желаят да монтират подобни машини, защото по на далавера е да забият 25 или 35 защото там процента горница е по голям...Това е масова практика... След като в Актон са Ви казали, че за в момента няма внос на 18RPE, значи е така. Дали ще има, зависи от тях. Може да проверите и тук.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    5
    #18

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Цитат Първоначално публикувано от slip in Виж публикацията
    В тоя сервиз сигурно никога не са докосвали 18RPE. Другият вариант е да са им калпаво монтажите, за да имат проблем с тОрбината.
    BTW, обясниха ли в какво се изрязява проблема или просто си дрънкат глупости?
    И аз имам същото съмнение, че просто си "дрънкат". Въобще не ми уточниха какви са били многото проблеми с турбината.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    На 100% това което сте чули като инфо е измислица. "Масовите търгаши" не желаят да монтират подобни машини, защото по на далавера е да забият 25 или 35 защото там процента горница е по голям...Това е масова практика... След като в Актон са Ви казали, че за в момента няма внос на 18RPE, значи е така. Дали ще има, зависи от тях. Може да проверите и тук.
    Щом никой друг не се оплаква значи най-вероятно е или измислица или преекспониране.

    UPDATE: Звъннах на EVISS и жената, с която разговарях, наистина потвърди, че е имало проблеми с турбината на вътершните тела за някакъв период от време точно на тези модели. Не ми конкретизира дали на 18-ка, 25-ца или 35-ца са били и какъв точно е бил проблема. При тях също 18-ка НЕ се предлага вече. Така, че явно не е измислица въпросния проблем, който ми споделиха в сервиза.
    Този пост е редактиран от fuse; 19-08-22 в 11:01.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #19

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Цитат Първоначално публикувано от fuse Виж публикацията
    ...При тях също 18-ка НЕ се предлага вече. Така, че явно не е измислица въпросния проблем, който ми споделиха в сервиза.
    Търговците се нагаждат към желанията на потребителите, които са станали тотално не(дез)информирани. Напъните им да налитат на лайната като мухи, са станали неудържими. Възхищавам им се, с какъв мерак изнасилват монтажниците да им окачват в изолирани стайчета с размери на тоталитарен кенеф, машини за двойно и тройно по-големи обеми. Къде се изгуби професионализма? Напълнихме страната с излишни стоки и боклуци. Колко жалко!
    vadim, rosswen и Palev харесват това.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    5
    #20

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Понеже 18-ка вече не се намира и няма възгледи да се внася се чудя дали Hitachi RAK25RPE/RAC25WPE ще е ОК за 14 кв. стая, в която се спи (не е спалня)?

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #21

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance ще се внася само по заявка. Колко до Вашата дилема - за тази стая бих заложил на Hitachi RAK-DJ25PHAE airHome 400.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #22

    Re: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Като му гледам хардуера на Hitachi RAK-DJ25PHAE няма нищо общо с wpe серията много орязан

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #23

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Кой е казал, че е същия?

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    5
    #24

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance ще се внася само по заявка. Колко до Вашата дилема - за тази стая бих заложил на Hitachi RAK-DJ25PHAE airHome 400.
    Хубаво, но те дори не знаят кога ще го внесат дори и да си го поръча някой. Поне така ми отговориха от Acton.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #25

    Отговор: Hitachi RAK-18RPE/RAC-18WPE Performance

    Заложете на друг модел тогава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Всичко за Hitachi RAK25RPD/WPD и RAK35RPD/WPD Performance
    От the inquirer във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 567
    Последно: 15-12-23, 11:06
  2. HITACHI RAK-RPE /RAC-WPE Performance
    От GLARYS във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 142
    Последно: 01-08-23, 19:39
  3. Продавам : Моднат Buffalo MIMO Performance 125G Wireless
    От Alexybg във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 14-09-07, 00:50
  4. LOL - i925X & P4 560 (3.6 GHz) gaming performance
    От LordOfEvil във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 22-06-04, 22:35
  5. Barton 3000+ 2.1GHz/400fsb - Performance?!
    От XIIID във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 21-04-04, 17:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе